En Trend 7 Giyim Markası

En trend bayan giyim ve erkek giyim markaları deyince, akla onlarca trend moda markaları hatta uluslararası çapta markaları da katacak olursak, yüzlerce marka gelmekte… Türkiye’de en çok tercih edilen kadın markaları ise, bu yüzlerce firmanın içinde büyük bir yer kapsıyor. En kaliteli kumaşlara sahip, en profesyonel dikişlerle serüvenini sürdüren ve belleklere bu özellikleriyle kazınan kadın giyim markalarına, gelin hep birlikte bir göz atalım.

İşte en trend 7 giyim markası..

ZARA


İspanyol merkezli giyim ve aksesuar markası… 1975 yılında Galiçya’da Amancio Ortega ve Rosalía Mera tarafından kuruldu. Mağazaları genelde büyük alanlar üzerine konuşlanmaktadır. Dünyanın en büyük 3 hazır giyim şirketinden biridir. 2015 yılı itibarıyla dünya genelinde 88 ülkede 2.000’in üzerinde mağazası vardır. Türkiye’de 37 mağazası bulunmaktadır. “İnditex” grubu bünyesinde yer alan Zara, grubun en büyük şirketidir. İnditex grubunda Zara ile beraber; “Massimo Dutti, Pull and Bear, Oysho, Uterqüe, Stradivarius, Zara Home ve Bershka” markaları da yer almaktadır.

MARKS & SPENCER


Dünyada milyonlarca insan tarafından bilinen ve sevilen Marks & Spencer; yüksek kalitede modayı ve şık ev dekorasyonu seçeneklerini müşterilerine sunmakta… 45 farklı ülkede 1000’i aşkın mağazalar zinciri ile kuruluşu 1 yüzyıl öncesine dayanan Marks & Spencer, İngiltere’nin öncü perakendecileri arasında gelmektedir.

H&M


H&M Hennes & Mauritz AB (kısa adı H&M) bir İsveçli uluslararası perakende giyim firmasıdır. Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren şirket; erkek, kadın, gençler ve çocuklar için giyim eşyası üretmektedir. Dünyada genelinde en çok mağazaya sahip perakende işletmelerinden biridir.

VAKKORAMA


1982 yılında Taksim’deki ilk mağazasını açtığı günden bu yana Vakkorama, renkli ve dinamik stili ile modayı kendine özgü bir yorumla yeniden tanımlıyor. Vakkorama etiketli koleksiyonunun yanı sıra, H2O gibi kendi içinden çıkan markaların, Vakkorama için kapsül koleksiyonlar hazırlayan tasarımcıların ve yenilikçi yaklaşıma sahip genç dünya markalarının kreasyonlarına da mağazalarında yer veriyor.
Günlük giyimden abiyeye, ayakkabıdan aksesuara, sürprizli armağanlardan yenilikçi mobil teknoloji araçlarına kadar çok geniş bir yelpazede, pek çok marka ve koleksiyonu bünyesinde bulunduruyorlar.

MANGO


MANGO, Katalonya (İspanya)’da faaliyete başlayan, ağırlıklı olarak kadın giyim olmak üzere erkek giyim ve moda aksesuarları gibi ürünleri bulunan şirket. Isak Andic ve Nahman Andic kardeşler tarafından kurulmuştur. İlk mağazasını 1984 yılında Barselona’da açmıştır. Uygun fiyatlarıyla ve yenilikçi kreasyonlarıyla en çok tercih edilenler arasındadır…

OXXO


OXXO markası 1993 yılında İstanbul’un ilk alışveriş merkezi olan Galleria’da doğmuştur. Bugün İstanbul Avrupa Yakası’nda; 9 İstanbul Anadolu Yakası’nda; 8 Suudi Arabistan’da; 3 olmak üzere toplamda 29 mağazasıyla şık, trend ve kaliteli ürünler sunmaktalar. Online ortamda ise “Oxxo.com.tr” internet mağazasıyla hizmet veriyorlar.

KOTON


Özellikle kentli genç profesyonellerin, iş hayatı dahil, günün farklı zaman dilimlerinde kullanabileceği güncel modayı yansıtan ürünler, erişilebilir fiyatlarla sunuluyor. KOTON’da her gün ortalama 55 yeni ürün vitrinlerde yerini alıyor. Yılda toplam 25 milyonun üzerinde ürün satışı gerçekleştiriyorlar. Her yıl (Designer’s Line koleksiyonu dahil olmak üzere) 50’den fazla koleksiyonda 20.000 farklı model üretmekteler.

Moda, özellikle giyim kuşam , ayak giyimi , aksesuar , makyaj , pirsing ya da mobilyada popüler stil ya da uygulama için kullanılan genel bir terim. Moda, kelime anlamıyla toplumun tüketim trendleri belirleyen tüketim anlayışı olarak tanımlanılmaktadır. Moda bununla beraber, İtalyanca ‘da değişiklik gereksinimi veya süslenme özentisiyle toplum yaşamına giren geçici yenilik olarak geçmektedir. Modanın bir diğer anlamı da, belirli bir süre etkin olan toplumsal beğeni, bir şeye karşı gösterilen aşırı düşkünlüktür.

Moda latince “modo” kelimesinden gelir “hemen şimdi” anlamı taşır.

 • Ücretsiz araştırma.Yılların tecrübesi ile güvenilir hizmet.
 • İşte en trend 7 giyim markası .. 7ZARA. İspanyol merkezli giyim ve aksesuar markası … 1975 yılında Galiçya’da Amancio Ortega ve Rosalía Mera tarafından kuruldu.
 • En Trend Giyim Markaları . Yazar: Gülay. 2 sene önce2 sene önce.  Bir ortama girdiğimiz zaman öncelikle giyim ve kuşamımız ile kendimizi ifade ederiz.
 • İÇ GİYİM 7 . Resim Galerisi 1.  İletişim Bilgileri. MARKA TREND . Yetkili Kişi: sema. Telefon numarası: +90 (538) 011 11 11.
 • Outlet Bayan Giyim .
 • Moda, Giyim , Stil Önerileri uygun fiyat ve indirim fırsatlarıyla burada. Tıkla, son moda trendleri %70'e varan indirimler ile ayağına gelsin. Sayfa 7 .
 • DIŞ GİYİM .  404;gercek.
 • En Trend Giyim Markaları . İzle Öğren. Abone olAbone olunduAbonelikten çık.  Sıradaki. Dünyanın En Pahalı 10 Giyim Markası Süre: 4:43.
 • Oxxo ile 2016 bayan giyim modası çok şık ve çok tarz!  Moda ve trendlerin belirleyici markası OXXO Türkiye’nin en sevilen online alışveriş siteleri arasında yer alıyor.
 • En Trend Çanta modelleri! Üstelik kapıda ödeme ve kredi kartına taksit avantajı ile!  2016 En Trend Çanta Modelleri. Toplam Adet Üründen Adet Görüntüleniyor.
 • Tesettür giyimin tüm seçkin markaları Fulyan'da.

7 Trends in 7 Days
Popular Trend 7 Letters

Tags:,

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir