En Komik Sevgililer Günü Mesajları ve Karikatürleri

14 Şubat Sevgililer gününe sayılı günler kaldı. Bu anlamlı gün için milyonlarca hediye alınacak. Bir o kadar da sevgi dolu sözcüklerle mesajlar atılacak. Ama bir de komik mesajlar var. Hem sosyal medyada hem de arkadaşlar arasında çok paylaşılan o komik mesajları ve en komik sevgililer günü karikatürlerini sizleri için derledik. De haydi hep birlikte gülelim…

İşte en komik sevgililer günü mesajları;

Sevgililer günü hediyeme sevgili almam lazım :))

Sevgililer günü var da yalnızlar günü niye yok? Biz daha kalabalığız bence :))

Kasım’da aşk başkaysa; sevgililer günü neden Şubat’ta?

14 Şubat’ta sevgilinizi şaşırtmak mı istiyorsunuz? O zaman ona değil bana hediye alın.

Sevgililer günü gelse de, üzerine bir soğuk su içsek.

 

14 Şubat sevgiIiIer günü için eleman alımı başlamıştır, bilginize.

14 Şubat’ta eski sevgilime Kandil mesajı atacağım, aşka gelmedi uyuz belki imana gelir.

14 Şubat kuyumcuları kalkındırma günü.

14 Şubat’ta el ele tutuşan sevgilileri zabıtaların toplayacağını biliyor muydunuz? Bilmiyordunuz çünkü kıskançlıktan ben uydurdum.

Karar verdim, 14 Şubat’ta bizim asansöre hediye alacam. 10 senedir çıkıyoruz birbirimizi hiç kırmadık.

Sevgililer günü yaklaşıyormuş. Millette bir telaş, bir heyecan. Yalnızlığın en büyük avantajı bu işte. Kafan rahat.

 

14 Şubat’ta çalışabilecek günübirlikçi ‘’Sevgili’’ aranıyor. Yemek + Sinema + Çiçek + Kahve + Akşam eve servis.

 

14 Şubat gelmesin; Şubat 13 çeksin, geri kalan 15 gün Mart’a eklensin. Bana hayrı yok, bari kediler bayram etsin.

 

 

 

Sevgililer Günü, her yılın 14 Şubat günü birçok ülkede kutlanan özel gündür. Kökeni, Roma Katolik Kilisesi ‘nin inanışına dayanan bu gün, Valentine ismindeki bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır. Bu sebeple bazı toplumlarda “Aziz Valentin Günü” olarak bilinir. Valentine kelimesi, Batı medeniyetlerinde hoşlanılan kişi veya sevgili anlamlarında da kullanılır.

Günümüzde, bazı toplumlarda sevgililerin birbirine hediyeler aldığı, kartlar gönderdiği özel bir gün olarak devam etmektedir. Tahminlere göre 14 Şubat günü, tüm dünyada 1 milyar civarında kart gönderilmektedir. Bunun yanı sıra hediye alımlarından kaynaklı piyasada satışlar artmaktadır.

  • Ana Sayfa Eğlence En Komik Sevgililer Günü Mesajları ve Karikatürleri .   paylaşılan o komik mesajları ve en komik sevgililer günü karikatürlerini sizleri için derledik.
  • Mesajları , En Komik Sevgililer Günü Mesajları , Komik 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları   Sayfamızda komik 14 şubat sevgililer günü mesajlarını biraraya getirdik.
  • en komik sevgililer günü sözleri ve geyik sevgililer günü sözleri magazinozel .  İşte En komik Sevgililer Günü mesajları . 14 Şubat 2017 Salı 00:11. İlgili Galeriye Git.
  • Sevgililer Günü ile ilgili her yerde bir şeyler görüyoruz.
  • Ama çoğunlukla komik olaylara sahne ya da gebe. Bapi Bapi. Sevgili karikatürleri .  Sevgililer günü karikatürleri . Canını Bağışladım. Karı koca karikatürleri .
  • 14 subat Sevgililer günü En Komik Sözler, Sevgililer günü Komik resimli Sözler  ”14 Şubat’ta eski sevgilime Kandil mesajı atacam, aşk’a gelmedi uyuz belki imana gelir.
  • 14 Şubat 2016 Sevgililer günü . Sevgilisi olanlar bu günü heyecanla bekliyordu.  2013 sevgililer günü karikatürleri , sevgililer günü karikatür , sevgililer günü komik yazılar.
  • Eğer sana mesaj atmıyorsa sinirIenme. Pozitif düşün, beIki de öImüştür.  Neden SEVGİLİLER günü varda YALNIZLAR günü yok; Hem biz daha kalabalığız. ?.
  • Aşkınıza çok özel bir hediye mi hazırlamak istiyorsunuz? Hemen tıklayın.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir