En İyi Yabancı Dil Öğrenme Uygulamaları

Gerek Android gerekse iOS işletim sistemli tüm elektronik cihazlar etrafımızı esir almış durumda ve neredeyse hayatlarımızı yönetir hale geldiler. Bunun yanında, bu tür akıllı cihazların yararları da yok değil. Günümüzde, bunlarla iletişim kurabildiğimiz gibi aynı zamanda bütün işlerimizi bu cihazlar üzerinde halledebiliyor ve hobilerimizi yine bu akıllı cihazların uygulamaları içerisinde yapabiliyoruz. Örneğin, yabancı dil öğrenmek bunlardan bir tanesi ve günümüzün en sorunlu olaylarından biri aynı zamanda. İyi düzeyde yabancı dil öğrenmek elbette sadece akıllı telefonlardaki uygulamalar içerisinden olacak bir iş değil ancak aşağıda, sizler için sunduğumuz ve akıllı telefonlarınıza yükleyip boş zamanlarda takılabileceğiniz yabancı dil uygulamaları ile istediğiniz yabancı dile dair pratik bilgiler edinebilir, dili daha akıcı hale getirebilirsiniz.

Duolingo

Duolingo, hem Android hem de iOS mobil cihazlara yüklenebilen ve yabancı dil öğrenmek isteyenlerin başlangıç uygulaması olarak kullanabileceği; en harika yapıtlardan bir tanesi. İçerisinde can sistemi bulunan Duolingo, uygulama içinde satın alma teklifleri sunsa da bunları gerçekleştirmeyerek de uygulamayı kullanabilmeniz, akıcı bir biçimde dil öğrenmeniz mümkün oluyor. Duolingo, belki de alanının bu açıdan en başarılı uygulamalarından bir tanesi olarak göze çarpıyor. Dilerseniz masaüstü bilgisayarınızda, dilerseniz mobil cihazlarınızda boş zamanlarınız için harika bir uygulama edinmek isterseniz; Duolingo’yu indirerek dilediğiniz yabancı dili öğrenmeye başlayabilirsiniz. Hem de çok eğlenceli pratik yöntemlerle.

Busuu

Busuu da, yine internet adresi bulunan ve aynı zamanda akıllı mobil cihazlara yüklenebilecek bir aplikasyon olarak göze çarpıyor. Arapça’dan İngilizce’ye kadar pek çok dili içeren Busuu, bir Duolingo alternatifi olarak karşımıza çıkıyor ve çoğu zaman insanlar Duolingo’da bulamadığı bazı etmenleri Busuu’da bulduklarını belirtebiliyorlar. Siz de, Yabancı Dil öğrenmeye meraklıysanız, keyfinize göre bir seçim yapmak için listenize En iyi Yabancı Dil Öğrenme Uygulamaları içerisinde Busuu’yu da ekleyin. Günlük alıştırmalar sunan ve sizlere bunları çözmeniz için olabildiğince yardımcı olmaya gayret eden Busuu asistanınız ile birlikte, hemen her dili akıcı bir biçimde öğrenebilmeniz; başlangıç seviyesinde de olsa mümkün kılınıyor.

Babbel

Babbel de hemen hemen popüler bütün dilleri içerisinde bulunduran ve hem masaüstünden, hem akıllı cihazlarınızdan kullanabileceğiniz bir seçenek. Yabancı dil öğrenmek isteyenler için Android ve iOS uygulamaları içerisinde, en iyilerden bir tanesi olan Babbel; diğer uygulamalara göre daha ciddi bir görünüm içeriyor diyebiliriz. Uygulama içi satın alma teklifleri ile Babbel’e kullanıcılar pek yanaşmasalar da; uygulamanın kaliteli ve başarılı olduğu su götürmez bir gerçek.

En İyi Yabancı Dil Öğrenme Uygulamaları

Bu liste, dillerin, o dili ana dili olarak konuşan insan sayısına göre hazırlanmıştır. Her dilin tanımı kendine özgü olduğundan, ortak deyimler bazı farklı kültürel standartlarla ve kendini tanımlama ile farklı dallara ayrılmıştır. Bunlar: İskandinav dilleri , Hintçe , Almanca , Afrikaner dili , Endonezya dili , Malezyaca , Hırvatça , Boşnakça ve Sırpça ‘dır.

Listede kullanılan yerel konuşmacı sayıları SIL Ethnologue tarafından desteklenmektedir.

en iyi ingilizce öğrenme uygulamaları, ingilizce öğrenme uygulamaları ekşi, en iyi ingilizce öğrenme sitesi, en iyi ingilizce öğrenme programı hangisi, ingilizce öğrenme uygulamaları indir, ingilizce chat uygulamaları, en iyi ingilizce öğrenme yolu, ingilizce konuşma siteleri ücretsiz

En İyi Yabancı Dil Öğrenme Uygulamaları Özet Bilgiler

 •  iOS kullanıcıları için en iyi yabancı dil öğrenme uygulamalarını bir araya getirdik.  Rosetta Stone'u iPhone ve iPad'inize getiren uygulama ile 20'den fazla dil öğrenebilirsiniz.
 • için hazırladığımız bu yazıda en verimli ve etkili yabancı dil öğrenme uygulamalarını bulabilirsiniz.  Uygulamanın en iyi yanı sadece İngilizce üzerine gitmiyor olması.
 • yabancı dilini geliştirmek isteyenler için siteler ve uygulamaları   2013 yılın en iyi android uygulaması ve techcrunch  çevrimiçi dil öğrenme konusundaki en popüler.
 • Hızlı Dil Öğrenme makalesi oldukça iyi fikirler veren BBC'nin İngilizce Dersleriadında da bir sayfası bulunuyor.  Yabancı bir dil biliyor musunuz? Evet.
 • İngilizce öğrenmek için en iyi 8 uygulama . Rosetta Stone.  Bir yabancı dil öğrenmek için her gün çok çalışmak zorunda kalmaya göre çok daha az stresli olduğu kesin!
 • Paylaş. Tweet. Paylaş. Email. Yorumlar. Bir dili öğrenmek için en iyi yol o dilin konuşulduğu bir ülkeye gitmektir.
 • Voscreen uygulamasının en iyi yanını yabancı film ve dizileri izlerken fark edeceksiniz.  öğrenme ihtiyaçlarına adapte dünyanın ilk kişiselleştirilmiş dil öğrenme uygulaması .
 • Siz de, Yabancı Dil öğrenmeye meraklıysanız, keyfinize göre bir seçim yapmak için listenize En iyi Yabancı Dil Öğrenme Uygulamaları içerisinde Busuu’yu da ekleyin.
 • İzle
 • Peki İngilizce'mizi geliştirmek için teknolojiyi en iyi nasıl kullanabiliriz?  Sizler için İngilizce pratiği sunan en iyi 7 mobil uygulamayı araştırdık.
 • Удобный поиск. Бронируйте отели в Ensen

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir