En İyi Salon Dekorasyonu İçin 10 Önemli Tavsiye

Salon dekorasyonu nasıl olmalı? Sıcak bir yuvanın en güzel şekilde düzenlenmesi herkesin hayali. İşte hayallerinize kavuşmanız için en iyi salon dekorasyonu örnekleri ve püf noktaları.

Gereksiz Eşyadan Sakının

Salonunuz güzel gözüksün diye gereksiz eşyalar kullanmayın. Aksine bilhassa bundan kaçının.

Eşyalar Duvar Renkleriyle Uyumlu Olmalı

Salon içerisine yerleştireceğiniz eşyaların salon duvarının renkleriyle uyumlu olması oldukça önemlidir.

Eşyaların Simetrisi Salonla Eşit Oranda Uyum Göstermeli


Salon içerisine yerleştirilmesi planlanan eşyaların salonun simetrisine uygun olması salonun ilgili kişiler tarafından beğenilmesi açısından oldukça önemlidir.

Renk Tercihlerinize Dikkat Edin


Salon seçeceğiniz takım olsun herhangi bir aksesuar olsun bunlar arasındaki renk orantısı oldukça önemlidir.

L Tipi Koltuk Takımlarını Tercih Edin


L tipi koltuk takımlarını tercih etmeniz salonunuzu işlevsel kılacaktır.

TV Üniteniz Olsun


Televizyon gibi elektronik eşyalarınızı koyabileceğiniz ünite alanlarınız olsun.

Farklı Tasarımlar Kullanın


Salon dekorasyonunuzda alışılmış olandan ziyade içerisinde farklı tasarımların yer aldığı şeyler kullanın.

Üç boyutlu Duvar Panelleri Kullanın

Salonunuzda üç boyutlu duvar panelleri kullanmak salonunuza nefes aldıracaktır.

Canlı Renkleri Tercih Edin

Salonunuzda canlı renklerin kullanılması onu dinamik kılacaktır.

Koltuk Takımlarınız Sehpa Aksesuarlarıyla Uyumlu Olmalı


Salon için seçeceğiniz herhangi bir koltuk takımı sehpa gibi koltuk takımınızı tamamlayacak aksesuar unsurlarıyla uyum içinde olması salonunuzu iyi gösterecektir.

Salon, Salon Medya Grubu’nun internet üzerinden yayınladığı haftalık dergi. David Talbot tarafından 20 Kasım 1995 tarihinde kuruldu. Sitede siyaset, güncel olaylar, sinema, müzik, kitap gibi pek çok konuda haberler, eleştiriler yayınlanır.

Salon’nun merkezi San Francisco , Kaliforniya ‘dır. Joan Walsh uzun süre sitenin editörü olarak görev yapmış ancak kasım 2010’da kitap yazmaya odaklandığı için bu görevinden istifa etmiştir.Şimdiki editörü Kerry Lauerman ‘dır.

  • Bugün minik bir araştırma yaparak en iyi 22 modern salon dekorasyonu derledim.  çizgilere kavuşması modern salon dekorasyonu için ortam hazırlamış gibi görünüyor.
  • En İyi Salon Dekorasyonu İçin 10 Önemli Tavsiye Böylesi Yok!  İşte hayallerinize kavuşmanız için en iyi salon dekorasyonu örnekleri ve henÜz yorum yok. ne.
  • En İyi 10 Salon Dekorasyonu . Salonlar veya oturma odaları hayatımızda önemli Oldukça romantik ve bir o kadar iyi tasarlanmış bir örnek daha. Ailere uygun dizayn edilmiş çok amaçlı bir salon .
  • Tweet. Bir evin salonu , bütün evle ilgili bir izlenim oluşturur. Uzun sohbetlerin edildiği ve misafir ağırlanan salonlarda sadece konuklarınızın değil sizin de rahat etmeniz önemlidir .
  • İlk olarak; güzel bir salon dekorasyonu için altın kural.  3: Salon Dekorasyonu İçin Retro Halı ve Perde Tavsiye .  Salon aydınlatması önemli bir konudur.  8. 9. 10 . 11. 12.
  • Salon dekorasyonu için önemli olan bir diğer ayrıntı ise halıdır.  Gri ve Mor Salon Dekorasyonu .  2014 01 14 10 :24:11. İnce Uzun Salon Dekorasyonu .
  • Bu nedenle salon dekorasyonları büyük önem taşımaktadır.  birisi olan misafirleri en iyi şekilde ağırlamak, salonların dekorasyonunu daha önemli bir boyuta taşımaktadır.
  • Kullanılan eşyalar kadar, kombine edilen renkler de çok önemli .
  • Giriş Yap Facebook ile Giriş. YGS'ye Gireceklere Uzmanından 10 Altın Tavsiye .  1. unutmayın, bu hayatınızın en önemli sınavı. Kaderiniz bu 160 dakikaya bağlı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir