En iyi En Güzel 5 Anime Çizgi Filmleri

Anime Çizgi Film hayranlarına özel bu listeyi hazırladık sizlere. Anime Çizgi Film izleyenler bu listelediğimiz bütün Animeleri izlemiştir. Bilmeyenler için listemizi detaylı şekil de inceleyiniz 🙂

1.Dragon Ball Z


Dragon Ball Z, Toei Animation tarafından üretilen bir Japon anime televizyon dizisidir. Dragon Ball Z, Z Savaşçıları ile birlikte Dünya’yı kötülüğe karşı savunan Goku karakteri maceralarını izlettiriyor. Aksiyon maceraları ile eğlenceli ve kötülüğün yerine iyi ve kötü kavramını güçlendiriyor. Dragon Ball Z ekip çalışması, sadakat ve güvenilirlik gibi değerli karakter özelliklerini öğretir.

2.One Piece


One Piece, Eiichiro Oda tarafından yaratılan bir dergi serisi. dergi , 1998’de Production IG tarafından üretilen orijinal bir video animasyonuna (OVA) ve 1999’da Japonya’da yayınlamaya başlayan Toei Animation’ın ürettiği bir anime dizisine ve bugüne kadar 749 bölüm yayınladı.

3.Death Note


Death Note ( Ölüm Defteri ) Japonya’da Tsugumi Ooba şirketi tarafından yapılmıştır. Bu Anime Çizgi Film ilk dergi olarak başlamıştır. Aralık 2003’ten Mayıs 2006’ya kadar yayınlandı. Toplam 37 Bölümden oluşmaktadır.

4.Naruto


Naruto, Masashi Kishimoto şirketi tarafından hazırlanan bir anime ve manga seridir. Naruto Studio Pierrot ve Aniplex tarafından üretilen bir televizyon anime uyarlandı. Japonya’da karasal TV Tokyo ve diğer TX Ağ istasyonlarında 3 Ekim 2002’de ilk kez yer aldı. İlk seride 220 bölüm, Naruto: Orijinal serinin bir devamı olan Shippuden, 15 Şubat 2007’den beri yayın yapıyor. Ek olarak, Anime dizisine Studio Pierrot on bir film ve birkaç orijinal video animasyonu geliştirdi.

5.Fairy Tail


Fairy Tail, Hiro Mashima şirketi tarafından yaratılan bir manga serisi. Manga, 12 Ekim 2009’da Japonya’da yayın yapmaya başladı.A-1 Pictures ve Satelight tarafından üretilen bir anime dizisine uyarlanmıştır. Ayrıca, A-1 Pictures ve Satelight, yedi orijinal video animasyonunu ve bir animasyon filmi Fairy Tail.

En iyi En Güzel 5 Anime Çizgi Filmleri

En Iyi En Güzel 5 Anime Çizgi Filmleri Özet Bilgiler

  • En İyi 10 Anime . Yazar: Onur. 4 sene önce1 sene önce.  Japonca çizgi film anlamına gelen anime sözcüğü fransızca kökenli animasyon kelimesinden türemiştir.
  • IMDB'de Sıralamaya Girmiş En İyi 30 Animasyon.  2003 yılında 'Uzun Metrajlı En İyi Animasyon Filmi ' Oscarı kazanan Studio Ghibli yapımı Japon animasyon( anime ) filmidir .
  • Gelmiş geçmiş en iyi animelerden birisi tartışmasız.  Filmde ve anime de bolca dövüş sahnesi mevcut.  Bazı dövüşlerle ilgili güzel videolar bulamadığım için eklemedim.
  • İzle
  • En İyi Animeler . P H. gosuhasu.  Özellikle gençler arasında oldukça popüler olan animeler , Japon çizgi film sanayisinin ne kadar büyük olduğunu gösterdi.
  • Yükleyen: Canım Öğretmenim. Yüklenme Tarihi: 16 Aralık 2015 20:29. Etiketler: Dünyada en iyi on anime çizgi filmi , en güzel animeler , anime dizisi.
  • Çıktığından beri oynuyoruz ve söylememiz lazım, Stick of Truth baya güzel .  Ama kusura bakmayın, gelmiş geçmiş en iyi çizgi film oyunu budur.
  • Yapım Yılı : 2004. Eklenme Tarihi : 22 Temmuz 2008. Çizgi roman çizeri olma hayaliyle yaşayan Nishi, beraber büyüdüğü Myon'a çocukluğundan beri aşıktır.  En İyi Filmler . 1.
  • Sword Art Online (2012)14. Dragon Ball (1986)13. Death Note (2006)12. One Pi , Çizgi Film izle .
  • O yüzden kimse “ anime çizgi film değil mi?” falan demesin.  aile ve dostluk bağlarının en güzel şekilde yansıtıldığı bu nostaljik seri türünün en iyi örneklerinden biridir. hanajima.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir