En İyi 3 Veri Kurtarma Programı (Windows 7/8)

Verilerim silindi, nasıl kurtarabilirim? sorusu çok kişinin sorduğu sorulardan bazıları. Silinen dosyaları geri getirmek için ücretsiz dosya kurtarma programları var. Bu programlar sayesinde silinmiş dosyaları ve klasörleri geri alabilirsiniz. Bu yazımızda o programlardan örnekler bulabilirsiniz.

Geri Dönüşüm Kutusu veya disk sürücü (veya USB sürücü veya hafıza kartı, vb) içerisindeki dosyalarınız silindiyse dert etmeyin. Silinen dosyaların çoğu hala hard diskinizi biçimlendirmeyene kadar sağlıklı bir biçimde geri alabilme imkanı var.

Recuva Veri Kurtarma Programı:


Recuva kolay ücretsiz dosya kurtarma yazılımı paketidir. Ayrıca çeşitli gelişmiş seçenekleri vardır kullanımı çok basittir. Recuva zorlu sürücüler, harici sürücüler (USB sürücüler, vb) ve hafıza kartları dosyaları kurtarmak için son derece iyidir. Aynı zamanda Recuva iPod kullanıcıları için silinmiş resimleri geri alma imkanı sunuyor.

Glary undelete Veri Kurtarma Programı:


Glary Undelete harika bir ücretsiz dosya kurtarma programıdır. Kullanımı son derece basit ve son derece iyi bir kullanıcı arayüzleri vardır.

Pandora recovery Veri Kurtarma Programı:


Pandora Recovery başka bir harika ücretsiz dosya kurtarma yazılımıdır.

İnternet bilgisayar sistemlerini birbirine bağlayan elektronik iletişim ağıdır . TDK , İnternet sözcüğüne karşılık olarak genel ağı önermiştir. İnternet yerine zaman zaman sadece net sözcüğü de kullanılır.

İnternet, çok protokollü bir ağ olup birbirine bağlı bilgisayar ağlarının tümü olarak da tanımlanabilir. Binlerce akademik ve ticari ağ ile devlet ve serbest bilgisayar ağının birbirine bağlanmasıyla oluşmuştur. Bilgisayarlar arasında bilgi çeşitli protokollere göre paketler halinde transfer edilir. İnternet üzerinde elektronik posta ve birbirine bağlı sayfalar gibi çok çeşitli bilgiler ve hizmetler vardır. İnternet üzerinden oyunlar da oynanabilir.

İnternet’in kökeni, hataya dayanıklı, sağlam ve özel bir bilgisayar ağı kurmak isteyen Amerika Birleşik Devletleri hükümeti tarafından 1960 yılındaki araştırmalara dayanır. 1980’lerde Ulusal Bilim Vakfı tarafından yeni bir ABD omurgasının finansmanı için toplanan özel fonlar, Dünya çapında katılım ve birçok özel ağın birleşmesine neden olmuştur. 1990’larda uluslararası bir ağın yaygınlaşması ile İnternet, modern insan hayatının temelinde yer almıştır.

  • Ana Sayfa Teknoloji En iyi 3 veri kurtarma programı ( Windows 7 / 8 ).  Silinen dosyaları geri getirmek için ücretsiz dosya kurtarma programları var.
  • Ana Sayfa Teknoloji En İyi 3 Veri Kurtarma Programı ( Windows 7 / 8 ).  Bu programlar sayesinde silinmiş dosyaları ve klasörleri geri alabilirsiniz.
  • ForumBu Bölümde Ara. En iyi veri kurtarma programı hangisidir?  şimdi benim iyi bi programa ihtiyacım var verilerimi kurtarmak için..
  • disk bölümlerini kurtarma ve CD/DVD optik medyalardan veri kurtarma özellikleriyle oldukça başarılı bir program .  Excel Benzeri Programlar İndir Ücretsiz En İyi 3 Alternatif.
  • Silinen dosyalarınızı kurtarmanıza yardımcı olacak en iyi ücretsiz çözümler   kurtarma ve CD/DVD optik medyalardan veri kurtarma özellikleriyle oldukça başarılı bir program .
  • Durum Temiz Platform: Windows 7 / 8 xp wista 32x64bit.  Kurtarma Programı oyunu, En İyi 20 Veri Kurtarma Programı download.
  • 2013 02 24 19:06:49 Alanında En iyi Recovery Programı Tavsiyesi.  forum.shiftdelete /yazili dosyalarinizi kurtarmada en iyi program .html.
  • 6. EaseUS Data Recovery Wizard Ücretsiz en iyi ve işe yarar dosya kurtarma programları listesinde size tanıtacağımız en son program EaseUS Data Recovery Wizard olacak.
  • En İyi Veri Kurtarma Programı ? 2 Sayfadan 1. 12 Son. Sayfaya Git  Tüm MSDOS harici komutları. Windows için dos modda otomatik program başlatma yönetimi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir