En İyi 5 Cam Filmi Markası

Cam filmlerinin arabaya bir estetik kattığı malum. Kimisi aracına farklı hava katmak için cam filmi takarken, Bayan sürücüler, bir kısım erkek sürücünün tacizinden kurtulmak için kullanıyor. Emniyet Genel Müdürlüğü ise güvenlik nedeniyle belirli bir deceden sonra cam filmlerini yasaklıyor. Koyuluğuna göre numaralandırılan cam filmlerinden, Emniyet’in aradığı kural ışık geçirgenliği yüzde 70’in altında olması ve ‘E’ veya ‘e’ işaretinin yanında ‘V’ sembolü ile gösterilmesi gerekmektedir. Yasal zorunluluğa uymayan Cam filmi olan araçlara 172 lira ceza yazılmaktadır. Bu teknik bilgiler ışıgında aracınıza cam filmi taktırmak istiyorsanız, bizlerde sizin için bir araştıma yaptık.

En iyi cam filmi markası hangisi? Kaç numara cam filmi taktırmalıyım? İşte en iyi 5 cam filmi markası ..

Flash Window Film


Flash Window Film, bir çok ürün yelpazesi ile dikkat çekiyor. UV ışınlarının yüzde 99,9 oranında engellediğini iddia eden Flash Window Film, sektörün öncü markalarından. Kaliteli ürünleri sayesinde araç camının patlamasını zorlaştırırken can güvenliği ve hırsızlık konusunda sizleri korur.

Solar Gard


Güvenlik konusunda iddialı olan Solar Gard Cam Filmleri, araç içine verdiği serinlikle yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Ultraviyole ışığın yüzde 99’unu güneş ışınlarının ise yüzde 66’sını araç içerisine geçirmez. Kaliteli malzemesi ve uzun ömürlülüğü ile sektörün başarılı temsilcilerinden birisidir.

LLumar


Cam filmi markaları arasında Amerikan menşeyli LLumar, en iyi markalar arasında yer almaktadır. Ultraviole güneş ışınlarını engellerme konusunda iddialı olan LLumar, bu sayede döşemelerdeki solmayı en aza indiriyor. Araç içinde loş bir ortam hazırlıyor.Ayrıca herhangi bir cisimle araç camının parçalanmasınıda önemli ölçüde azaltmaktadır. Farklı koyulukta cam filmleri ile geniş bir yelpazeye sahiptir.

3M


Cam Filmleri sektörünün deneyimli markası 3M, kaliteli ve güven veren ürünleri ile dikkat çekiyor. Estetik görünümü ve sağlamlığın birleştiği cam filmlerinde dört farklı seçenek sunuyor. Isı ve parlamayı önlemesi, enerji tasarrufu konusunda iddialı olan 3M ultraviole ışınları çocuklarınızdan uzak tutuyor.

ZIEBART


Araç temizliği ve koruma sistemleri denince akla gelen ilk isim olan ZIEBART, araç filmi konusunda da iddialı. Uygulanan cam filmleri kalitesi ile orjinalinden ayırt edilemeyen ZIEBART cam filmleri, 5 katmandan oluşan yapısı ile ultraviole ışınları yüzde 99 oranında önlemektedir. Cam filmlerinize her yıl düzenli bakım yaptırdığınız taktirde ömür boyu garanti veren ZIEBART bu alanda ne kadar iddialı oldukalarını göstermektedir.

A webcam is a video camera that feeds or streams its image in real time to or through a computer to a computer network . When “captured” by the computer, the video stream may be saved, viewed or sent on to other networks via systems such as the internet, and emailed as an attachment. When sent to a remote location, the video stream may be saved, viewed or on sent there. Unlike an IP camera , a webcam is generally connected by a USB cable, or similar cable, or built into computer hardware, such as laptops.

The term “webcam” may also be used in its original sense of a video camera connected to the Web continuously for an indefinite time, rather than for a particular session, generally supplying a view for anyone who visits its web page over the Internet. Some of them, for example, those used as online traffic cameras , are expensive, rugged professional video cameras .

  • Ücretsiz araştırma.Yılların tecrübesi ile güvenilir hizmet.
  • Emniyet Genel Müdürlüğü ise güvenlik nedeniyle belirli bir deceden sonra cam filmlerini yasaklıyor.
  • cam filmlerinin renk tonları marka marka değişkenlik gösteriyor..sizce hangi marka en iyi görüntüyü verir? özellikle yaptıranlar birer foto paylaşırsa memnun olurum.. iyi günler..
  • ARKDASLAR cam filmi taktırsammı diye düşnüyorum arabam 2011 model corolla. camlarda film yok ama film takınca cok karanlık olurmu. en iyi marka hangisi.
  • SONAX American cam filmi uygulmasında Dünyanın en iyi markası olan ASWF cam filmi kulllanılmaktadır.Amerikan Standartlarına uygun olarak üretilen cam filmidir .
  • Aracınıza cam filmi mi bakıyorsunuz? İndirimli fiyat ve taksit fırsatı için Hepsiburada 'u ziyaret edin!  Cam Filmleri . 448 ürün var.
  • Araştırdığım kadarıyla cam filmi konusunda 3M, Llumar, solargard gibi firmalar iyi .  Foliotech marka cam filmi yapıyorlarmış, 5 yıl garantili.
  • New Civic 07 (FK) > EN İYİ CAM FİLM HANGİSİ TAVSİYE LÜTFEN !!!  orda da en son fiyat 250 YTL 10 Yıl garantili dediler (kullandıkları filmin markası LLumar olabilirı..
  • Disariya gorusum atr35 e gore degismedi. Tam ideal tonu diyebilirim Cam Filmi icin..  Ön cam tavsiye edilmez degil iyi film cekilmedigi surece onerilmez.
  • en iyi cam filmi markası . 188 Sonuçlar Ürünler.  Tip: Logo / Rozet. Marka adı: Dehui. Boyut: 1. 5 m*30m. Kullanım: Vücut Etiketler.