En Güzel Elektrikli Bisikletler

 Specialized Turbo Levo HT 29


Kaliforniyalı bisiklet şirketi Specialized, yıllardır dağ bisikleti üretiyor, ancak elektrikli bisiklet endüstrisinde yeni. Bu bisiklet, aküyü ve motoru oldukça şık görünen çerçeveye yerleştirir. Pili şarj edilebiliyor, ve, nerede sürdüğünüz veya ne kadar sürdüğünüze bağlı olarak üç saate kadar çalışabiliyor. Bir elektrikli dağ bisikleti, off-roading’i daha eğlenceli kılmak için tasarlanmıştır.

Coyote Commute Folding Electric Bike


Bu bisiklet, katlanabilir olmanın rahatlığına sahiptir, bu nedenle, gittiğiniz her yere onu alabilir ve ekstra güvenlik için içeride saklayabilirsiniz. Şarj edilebilir bir teknolojinin uzmanı olan Panasonic tarafından üretilen hücrelerin pilleri 30 mil yelpazesine sahiptir (tabii eğer düz çıkıyorsa, yine de pedala basabilirsiniz). 20 inç jantlar, tam boyutlu bir bisiklet kadar kararlı olmamakla birlikte keyifli bir sürüş anlamına geliyor.

Woosh Krieger


Krieger, pedal çevirme gerektirmeden çalışan bisiklet sürüşleri için bir gaz kelebeği olan, ancak pedal yardımı ile de çalışan, aynı zamanda krankla çalışan bir elektrikli bisiklettir. Tepelerde bile zahmetsizce atlamak için gaz sıkmaktadır. Çoğu tepeler için yeterince güçlüdür ve 70 km’ye kadar bir menzile sahiptir veya pedal çevirmeyi kolaylaştırırsanız 60 mil, pedalı desteklemeye devam ederseniz daha fazladır. Hafif değil (yaklaşık 25kg), ancak herhangi bir yardımcı güç olmadan döngü yapmasını sağlayabilirsiniz.

Pinnacle Lithium Ion


Bu bisikletin üzerindeki pil, sizi birçok bisikletin götürdüğü noktadan daha ileri götürür – tek bir şarjla 60 km’ye kadar – çoğu diğer bisiklet sizi sadece bu mesafenin yarısına götürür.

Volt Kensington


Şık, İngiltere merkezli e-cycle markası Volt’tan gelen bu bisiklet, gerçekten çok şık bir görüntü veriyor. Pastel mavi ve beyaz renkleri mevcut. Panasonic pil kullanıldığında tek şarjla 60 mil gidebiliyor. Beş farklı güç seviyesi vardır, pedal çevirmeksizin seyahat için bir gaz kelebeği ile sürebilirsiniz. Buradaki tüm bisikletlerde olduğu gibi, pilin şarjı üç saat veya daha fazla sürer.

Gocycle G3


Şaşırtıcı derecede tasarlanmış Gocycle, gidonların üstündeki gündüz farların kadar bile detaylandırılmış, gelişmiş bir elektrikli bisiklettir. Ayrıca magnezyum çerçeve sayesinde çok hafiftir (16 kg’ın biraz üzerinde). Gaz düğmesi, gücü kolayca uygulamanızı sağlar. Yaklaşık 50 mil mesafededir. Bir akıllı telefon uygulaması sayesinde, hız, pil ömrü, yanmış kalori ve daha fazlası hakkında ek bilgi öğrenebilirsinizsunar.

En Güzel Elektrikli Bisikletler

Motosiklet, iki ya da üç tekerlekli, bisiklet benzeri, içten yanmalı motora sahip bir ya da iki kişilik ulaşım aracıdır.

İlk örnekleri bisikletlere motor takma girişimleriyle ortaya çıkmıştır. 1869 yılında ABD Massachusetts ’li Sylvester Roper buhar gücüyle çalışan motosiklet benzeri bir taşıtı geliştirmeye çalışmıştır. 1893 yılında Felix Millet beş silindirli bir motoru bir bisikletin ön tekerleğine takarak bugünkü motosiklete oldukça benzeyen bir taşıt gerçekleştirmiştir.

Başarılı ilk iki tekerlekli motorlu taşıt tasarımını Fransız mucitler Michael ve Eugene Werner gerçekleştirmiştir. Werner kardeşler aracın motorunu, kadronun altına iki teker arasına yerleştirdiler. O tarihten sonra motosiklet tasarımlarında motor hep aynı yerde kalmıştır.

Üretilen motosikletlerde tip ayrımından çok kullanıcıların tercihleri öne çıkmaktadır. Örneğin hem gezi hem de spor motosikletlerinin özelliklerini tek motosiklette barındırma çabası sonucu üretilen gezi-spor motosikletleri çok fazla motor sever tarafından tercih edilmektedir. Tabiki bu motosiklette gezi motosikletinin sürüş rahatlığı olmamasının yanında bir spor motosikletteki hız da beklenmemelidir. Sonuç olarak gezi motosikletinden daha iyi performansa sahip olup spor motosikletinden daha iyi sürüş rahatlığı sunan bir motosiklettir.

yonja elektrikli bisiklet, en iyi elektrikli motor 2016, en hızlı elektrikli bisiklet, elektrikli bisiklet tavsiye 2015, 5000 watt elektrikli bisiklet, fatihbike, arora ar 05z 250, yonja motor

En Güzel Elektrikli Bisikletler Özet Bilgiler

  • Bu yazımızda en iyi elektrikli bisikleti seçme şansımız olacak.  Sessiz ve pratik olması yönüyle tercih edilen elektrikli bisikletler sokaklarda günden güne çoğalıyor.
  • Elektrikli Bisikletle İlgili Herşey Bu Sitede.  5.500,00 TL Kdv Dahil. Adabis elektrikli kargo bisiklet
  • Bisiklet almaya karar vermenizdeki amaç, gün içinde işleri daha hızlı halletmenizi sağlayacak bir araç edinmekse elektrikli bisiklet eğlenceli ve pratik bir seçenek olabilir.
  • Son bir kaç yıldan bu yana elektrikli bisikletlerin piyasada ki artışı nedeniyle , bisiklet severlerin aklında oluşan soru işaretlerini yanıtla.  Hangi Elektrikli bisiklet daha hızlı ?
  • Apachi, Arora, Bisan, HZR, Kanuni vs. marka elektrikli motosiklet ilanları. Açıklamalar ve yıl, km bilgileri. Fiyat, ilan tarihi ve il/ilçeye göre sıralama. Fotoğraflı ilanlar.
  • Bisiklet tutkunları için yeni bir modelden bahsetmek istiyoruz. Varlığından haberdar olmayanlara rağmen sıklıkla karşımıza çıkan bu model elektrikli bisikletler .
  • Bu üründe de yaşanılan aynı oldu. Elektrikli bisikletlerden bazıları müthiş özelliklere sahip.  Elektrikli motosikletler ve bisikletler modern yaşam tarzına ışıltı katıyor.
  • En iyi Elektrikli Bisiklet hangisi ve en çok kullanılan En hızlı Elektrikli Bisiklet hangisidir bilmek istedik.  Nil: Eray bey cok guzel ve aydinlatici konusmussunuz.
  • Tüm ihtiyaçlarınız için en ucuz elektrikli bisiklet fiyatlarını onlarca marka ve ürün seçeneği arasında %29'a varan indirim oranlarıyla karşılaştırın!
  • Bisikleti 3 4 5 yaş bisiklet çocuk bisiklet en güzel karne hediyesi.  Voıt skylıne elektrikli bisiklet 26 jant. İnterspor Güvencesi Kargo Bedava.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir