En Çok Tavsiye Edilen Göz Çevresi Kremleri

Cildimiz, özellikle yüzümüz, bütün gün yaşadığımız stres, sıkıntı, yorgunluğu yansıtan en önemli bölgemizdir. En ufak bir uygusuzlukya göz altlarımız şişer, stres anında kırışıklıklarımız artar, ve bunların hepsi açık bir şekilde belli olur. Son zamanların en çok tavsiye edilen göz kremlerine göz atabilir, bütün bu kötü görüntüleri yok edebilirsiniz.

La Prairire Cellular Eye Contour Cream


Bu göz altı kremimiz, İsviçre’de özel olarak üretilmiş, La Prairire markası yine harikalar yaratmıştır. La Prairire’nin kalitesi 1978’den beri kanıtlanmış, yeni çıkardığı bu kremle ise, hassas ciltlere sahip olan kişiler için muhteşem bir sonuç yaratmıştır. Bir yandan gözünüzdeki çizgileri azaltırken, diğer yandan cildinizin bütün günün yorgunluğundan yarattığı kabalığı sakinleştirir ve cilt nemini dengeler.

Kiehl’s Creamy Eye Treatment


Kuru ciltler için ideal bir seçim. Avokado içerikli bu krem ile hem gözünüzün çevresi temizlenecek, hem de cildiniz yeterli kadar nem elde edecektir. Kylie Jenner bu kremi öve öve bitiremiyor. İçinde bulunan A vitamini, cildinizin yaşlanmasını engelleyecek, ve yenilenmesini sağlayacaktır.

Perricone MD Vitamin C Ester göz serumu
Yüzünün aydınlanmasını ve göz çevresinin daha canlı gözükmesini isteyenler için ideal bir ürün. İçinde birçok vitamin bulunduruyor, bu sayede göz altı morluklarını tamamen yok etmeye söz veriyor adeta. Gözünüzün etrafındaki çizgileri ise içerdiği antioksidanlar sayesinde tamamen yok ediyor. Elinize aldığınızda size o kadar yumuşak gelecektir ki, ondan vazgeçemeyeceksiniz.

The Body Shop Aloe Eye Defence


Bu yumuşak özlü krem, hem cildizini yumuşatacak, hem nemlendirecek, hem bütün günün yorgunluğunu aıp yüzünüzü sakinleştirecek. Yapısından dolayı hafif olan bu kremi yaz aylarında da kullanabilir, aloe vera etkisini gözünüzün etrafında hissedebilirsiniz. Gözünüze zarar verecek hiçbir jel veya alkol içermiyor, yani hassas cildi olanlar rahatlıkla kullanabilirler. Bu marka testlerini hayvanların üzerinde denemiyor. Aklınızda bulunsun.

Dior Hydra Life BB Cream


BB kremler son zamanlarda popülerliğini arttırdı. Faat birçok markanın çıkardığı bu kremler cildinize ciddi zararlar verebiliyor. Bu BB kremi rahatlıkla, cildinize zarar vereceğinden şüphe etmeden kullanabilirsiniz. Gözünüzün altındaki halkaları yok etmekle kalmıyor, bir de renk eşitliği sağlıyor.

Avene Ystheal Eye and Lip Contour Care


Bu krem, sadece gözünüzün etrafındaki çizgileri değil, dudağınızın etrafındaki çizgileri de yok eder.

L’Occitane Immortelle Eye Balm


Göz çevrenizi canlı tutarak cildinizin yaşlanmasını engeller. Yüzünüzü nemlendirip günün bütün yorgunluğunu göz çevrenizden alacaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir