En Başarılı Kapatıcı Seçimleri

Fondöten ve kapatıcı seçimi yüzümüz için önemlidir. Çünkü son zamanlarda, hele ucuza satılmaya çalışılan kapatıcılar, cildimize ciddi zararlar verebilir. İşte başarıları kanıtlanmış olan kapatıcılar

BareMinerals Blemish Remedy


Bu hafif pudra kapatıcı, yüzünüzdeki sivilce, akne, yara izleri ve kızarıklıklarınızı kapatır, ve yüzünüze doğal bir görünüm verir. İçinde bulundurduğu maddeler, yüzünüzün nefes almasını sağlarken, bir yandan da onun hızlıca iyileşmesini sağlar. Bu pudra, yüzündeki kızarıklıkları kapatmak, bir yandan da kapatıcı sürmüş hissini vermek istemeyenler için idealdir. 11 farklı rengi mevcuttur.

Vichy Dermablend Corrective Fluid


Bu etkili kapatıcı, başlarda yüksek pigment sorunları yaşayanlar için tasarlanmıştır. Sonrasında, yüzün en kenarında bulunan sivilcelerin bile gözükmediği farkedilmiştir. En esmer tondan, en açık tona kadar tonları mevuttur. Tek seferde, hafif bir şekilde kullanmanız bile çok etkili olacaktır. Bu ürün hassas ciltler için de oldukça uygundur, ve yüzde bulunan sivilclerin iyileşmesi konusunda oldukça etkilidir.

Burberry Fresh Glow


Bu ürün, yüzünüzdeki bütün lekeleri kapatan adeta bir astar görevinde çalışır. Ayrıca, yüzdeki kızarıklıkları gizlemek, ve yüzün parlamasını engellemek için, onu bir kapatıcının altına temel olarak ta kullanabilirsiniz. Bu kaatıcınn sadece üç tonu vardır, ama bu üç ton en açık tondan en kapalı tona kadar bütün ten renklerine uyum sağlamak için harmanlanmıştır.

Inika Organic BB Cream


Bu BB krem, organik ürünlerle birleşerek üretilmiştir. Fakat yağlı cildi olanlar için bir tavsiye, bu krem çiçek yağları barındırğı için, sürüldüğü anda yüzde sivilce patlaması yaşanabilir. Ancak bu ürünün cildinize zararı yoktur, çünkü tamamen organik olarak üretilmiştir ve BB kremleri seçiminde hassas davrananlar için ideal bir üründür.

Guerlain Paris Lingerie de Peau


Bu krem, bir yandan yağlı ciltleri yumuşatırken, bir yandan da bütük yüzdeki çukurları kapatır ve yüzünüze doğal bir görünüm verir. İpek ve keten elfaylarından üretilen bu kapatıcı, yüzde bir tabaka oluşturulmasını sağlar.
Gece yüzünüzü silmeyi unutsanız bile, asla yüzünüzün nefes almasnı engellemeyecektir. Bu kapatıcı, fiyatı size biraz yüksek gelse bile, denedeğiniz bütün kremlerin en kalitelisidir. 14 farklı tonu vardır.

En Başarılı Kapatıcı Seçimleri

En İyi Özgün Senaryo Eleştirmenlerin Seçimi Film Ödülü, Eleştirmenlerin Seçimi Film Ödülleri kapsamında yılın özgün senaryosuna sahip olduğu belirlenen filmin senaristine verilen ödül.

kapatıcı renk seçimi, göz altı kapatıcısı renk seçimi, kuru ciltler için göz altı kapatıcısı, stick kapatıcı gratis, göz altı kapatıcı tavsiye, stick kapatıcı mı likit mi, en iyi stick fondöten, turuncu alt tonlu kapatıcı

En Başarılı Kapatıcı Seçimleri Özet Bilgiler

 • Kapatıcı seçimi , uygulama alanları ve faydaları. Kapatıcılar ciltteki kusurları örtmede bire birdir.  Böylelikle cilt rengini eşitlemede daha başarılı bir uygulama yapılır.
 • Kapatıcı seçerken: Gözaltı cildimizden bir iki ton daha koyudur.  oluşan görüntüleri kapatmak için kapatıcı seçiminde bu bölgelerde deneme yapmanızda fayda var.
 • yıldızı olabilmeleri için göz altı kapatıcı seçimini son derece doğru yapması gerekiyor.  Bu noktada başarılı bir göz altı kapatıcı tavsiyesi isteyenler bu markayı tereddüt etmeden
 • Başarılı Satıcı.  Dermacol Make Up Cover 30 gr Ultra Kapatıcı Fondöten ÜCRETSİZ KARGO RENK SEÇİNİZ.
 • Özellikle yüzünüzde sorunlu bölgelere sahipseniz, kapatıcı bir nevi kurtarıcı görevini üstlenir.  Bu yüzden dünyada en başarılı kapatıcı ürünlerini sizlerle paylaşmak istedim.
 • kadar zannetmiyorum ki başka bir malzeme seçim aşamasında bizi yorsun ve yanıltsın..O zaman var mısınız, önce kapatıcı seçiminde dikkat edilecek hususlarla başlayalım işe?
 • Fondöten ve pudralar elbette yüzde olumlu bir etki yaratıyor ancak kapatıcı temelli bir makyajın sonucu, çok daha başarılı oluyor. Kapatıcı uygulamanın püf noktaları.
 • Kapatıcı Seçimi Nasıl Olmalı? Makyaj uygulamasında kapatıcı önemli bir unsudur.  Örneğin yüz bölgeniz ve gözaltı bölgeniz için kapatıcı seçiminiz farklı olabilir.
 • ANKARA (İHA) Ankara Büyükşehir Belediyesinin ’Sevgi Evleri’nde bakım desteği alan başarılı öğrencilere karne hediyesi verildi. İHA, 2 Şubat 2017 Perşembe.
 • Makyajın vazgeçilmezi: Fondoten. Fondöten ve kapatıcı seçiminde nelere dikkat etmek gerekiyor?  2016’nın en başarılı ve ilham veren kadınlarını bir araya getiren ödül gecesi.
 • Uzun Süre Kalıcılı ve Bulaşmayan Estee Lauder Kapatıcıları Deneyin!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir