Eleman Hayvanlarla Selfi Çektirmede Jedi Olmuş

Eleman Hayvanlarla Selfi Çektirmede Jedi Olmuş

İrlanda’lı 29 yaşındaki Allan Dixon adında genç, hayvanlar ile çektiği selfilerle popüler olmaya başarmış. Selfi pozları için hayvanlarla konuştuğu iddia edilen Allan Dixon, selfi konusundaki müthiş yeteneği ile sosyal medya üzerinden adını sıkça duyduğumuz kişiler arasında.. Fotoğraf işine yeni bir boyut kazandıran bu ünlü genç selfi konusunda jedi olmuş durumda. Selfi fenomeni Allan Dixon hayvanlarla çektirdiği bu biribirinden güzel selfilerle ilgili takipçilerine; “Hayvanlarla selfi çekmek zor değil. Dikkat etmeniz geren hayvanları kışkırtmamak, onlara sakin ve analayışla yaklaşmanız gerekiyor.” önerisinde bulundu. Hayranları ise yeni selfisindeki partnerinin timsah olmasını tartışmaya şimdiden başladı.

İşte Allan Dixon’ın hayvanlarla birlikte çekildiği birbirinden güzel selfi fotoğrafları..

Deve İle Selfi

Kanguru İle Selfi

At İle Selfi

Ördek İle Selfi

Köpek İle Selfi

Ceylan İle Selfi

Papağan İle Selfi

Fok Balığı İle Selfi

Kanguru İle Selfi

Papağan İle Selfi

Deniz Kamplumbağası İle Selfi

Fare İle Selfi

Albino Kanguru İle Selfi

Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar üst âlemindeki hayvanlar âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır. “Hayvan” sözcüğü, günlük kullanımda esasen insan dışı nefes alan ve hareket eden şeyleri ifade etmek için kullanılırsa da biyolojik bağlamda insanı da içerir. Hayvanlar âleminin bilimsel ve Latince adı olan “Animalia” terimi ise yine Latince olan ve “yaşayan” ya da “ruh” anlamına gelen animadan türetilmiş animal sözcüğünün çoğuludur. Hayvanlar âlemini tanımlayan bir başka Latince bilimsel terim de Metazoa‘dır.

Genellikle çevrelerine uyum sağlayan ve diğer canlılarla beslenen çokhücreliler âlemidir. Vücutları, embriyonun bazı metamorfozlar geçirmesiyle gelişir. Ökaryotik çok hücreli organizmalardır. Besinlerini genel olarak sindirerek alırlar.

Hayvanların birçoğu hareketlidir ve bitkilerde tipik olan kalın hücre duvarları genellikle yoktur. Embriyonik gelişim esnasında büyük ölçülerde hücresel göçler ve doku organizasyonları görülür. Üremeleri primer olarak seksüeldir; diploit kromozom taşıyan dişi ve erkekler mayozla haploit kromozomlu gametleri , bunlar da birleşerek diploit zigotu oluşturur.

1,5 milyondan fazla yaşayan türü tanımlanmıştır fakat gerçek miktarın bazılarına göre 20 milyon, bazılarına göre de 50 milyondan fazla olduğu sanılmaktadır.

Dünyadaki hayvanların sistematik dağılışı.

  • Ana Sayfa Yasam Eleman Hayvanlarla Selfi Çektirmede Jedi Olmuş .  Fotoğraf işine yeni bir boyut kazandıran bu ünlü genç selfi konusunda jedi olmuş durumda.
  • Diğer hayvanların quokka'dan ne eksiği var, onlar da selfie 'lerimize konuk olur. 1. "Hof kesin kilolu çıkıcam". 2. Aslan kankamla selfie qeyfieee. 3. "Bi de dil çıkarıp çekelim".
  • Selfie Çekiyorum Ayağına Sevgilisine Evlenme Teklifi Eden Adam.
  • Mesleği hayvanlarla selfie çekmek. Giriş Tarihi: 20.10.2016 07:08 Güncelleme Tarihi: 20.10.2016 11:10. 2.
  • Onu özel kılan sadece hayvan severliği değil. Selfie çılgınlığına farklı bir boyut getiren   Hayvanlarla Selfie çektiren adam! 23 Aralık, 17:08'de eklendi. Can Çimen.
  • Artık hayatımızın bir parçası olan özçekim ( selfie ) çılgınlığı vahşi hayvanlar ile devam ediyor.
  • Hayvanlara Selfie Çektiren Adam.
  • Hayvanların bazıları vahşi ve tehlikeli. İnsanlardaki de iyi cesaret doğrusu.  1. Aslanla selfie çektirmek ister miydiniz? Evet, hem de çok. Kalsın.
  • Son yıllarda selfie modası iyice yayıldı.
  • Hayvanlar da selfie çeker! 70 metrelik kuyuda 6 gün yaşam mücadelesi verdi.  En yüksek hayvan sesleri. Uzak Doğu'nun zeka oyunları Gaziantep'te.