Eğitimcilerin Mutlaka İzlemesi Gereken 9 Yabancı Film

ğretmenlerin ve eğitimcilerin mutlaka izlemesi gereken 9 yabancı film ve en güzel eğitim filmlerini sizlerle paylaşıyoruz. İşte en izlemeye değer ve eğitici filmler konusu ve oyuncu kadrosu.

 Dead Poets Society / Ölü Ozanlar Derneği / IMDB: 8,0 (1989)


Ölü Ozanlar Derneği; Peter Weir yapımı olan film başrollerinde Robin Williams gibi efsane oyuncular oynuyor. 1989’da dört dalda Oscar’a aday olan Ölü Ozanlar Derneği, Tom Schulman’a En İyi Senaryo ödülünü de almıştı.

Entre Les Murs / Sınıf | IMDB: 7,5


2008 yapımı Sınıf filminde; François Marin ve meslektaşları, Paris’te farklı ırklardan olan öğrencilerin olduğu bir okulda yaşadıklarını konu alıyor. Filmin başrollerinde ise François Begaudeau gibi oyuncular oynamakta.

To Sir With Love / Sevgili Öğretmenim | IMDB: 7,7 (1967)


Mühendislikte iş bulamayan Mark Thackeray (Sidney Poitier) ‘ın Londra’nın varoş yerlerinden birinde öğretmenliğe başlama hikayesini anlatan Sevgili Öğretmenim filmi en iyi öğretmenlik ve eğitim filmlerinden biri.

Freedom Writers / Özgürlük Yazarları | IMDB: 7,5 (2007)


Özgürlük Yazarları; Çeşitli ırklardan öğrencilerin olduğu bir okulda ilk görevini yapan öğretmen Erin Gruwell (Hilary Swank)’ın başından geçenleri konu alıyor.

 The Miracle Worker / Karanlığın İçinden | IMDB: 8,1 (1962)


Karanlığın içinden; ülkemizde oldukça popüler olmuş ve hatta Uğur Yücel tarafından uyarlaması yapılmış Hint filmi Black, The Miracle Worker’dan uyarlanmıştır. Neredeyse kör olan bir kızın ilginç hayatını ele alıyor.

Detachment | IMDB: 7,7 (2011)


Henry Barthes, öğrencileriyle birebir ilişkiler kurabilen, oldukça yetenekli bir eğitimcidir ve geçici öğretmenlik yaptığı okulda öğrencileriyle yaşadıklarını anlatıyor.

Good Will Hunting / Can Dostum | IMDB: 8,3 (1997)


Will Hunting (Matt Damon); matematik dehası fakat hayatı eziyetlerle dolu biridir. Onun dehasını keşfeden Matematik Profesörü Lambeau (Stellan Skarsgaard) onnu kurtarır ama iki şartı vardır: Will, Lambeau ile matematik derslerine katılmalı ve terapiye başlamalıdır.

Lean on Me | IMDB: 7,4 (1989)


Fakirlik, yoksulluk ve ırk ayrımıyla baş etmeye çalışan öğrencilerin yaşadıklarını anlatan harika bir eğitim filmi.

The Emperor’s Club / İmparatorlar Kulübü | IMDB: 6,9 (2002)


”Genç yaşlarda olgunlaşmamışlık ortaya çıkar. Cahillik eğitilebilir. Sarhoşluk ayıltılabilir ama aptallık sonsuza dek sürer.

İmparatorlar Kulübü; 2002 yapımı filmde William Hundert (Kevin Kline) klasik bir öğretmendir. Yıllardır deneyimlerini ve bilgisini öğrencileriyle paylaşan William Hundert, öğrencilerin kendisi üzerindeki etkilerini fark edecektir.

Eğitimcilerin Mutlaka İzlemesi Gereken 9 Yabancı Film

Delicious, sık kullanılan internet sitesi bağlantılarını depolamak, paylaşmak ve yeni siteleri keşfetmek için kullanılan bir sosyal sık kullanılanlar hizmetidir. Joshua Schachter ve Peter Gadjokov tarafından 2003 yılında kuruldu.2005 yılında Yahoo tarafından satın alındı.2008 yılının sonların da servis, 5.3 milyon kullanıcısı ve 180 milyon benzersiz yer imi bağlantısı olduğunu iddaa etmiştir. Nisan 2011 tarihinde Yahoo, Delicious’u AVOS Systems şirketine sattı. Site aynı yılın Eylül ayında beta yayına dönerek tekrar başlatıldı. 2014 Mayıs ayında site tekrar el değiştirerek bu defa Science Inc . firmasına geçti.

2016 yılında Science, Domainersuite ile yeni bir anlaşma yaparak, servisin yönetimini Delicious Media’a devretti.Domainersuite kurucusu Tony Aly şimdi Delicious Media CEO ‘su olarak görev yapmaktadır.

Merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinde Santa Clara ‘dadır.

Sitenin sahibi gibi alan adı da birkaç kere değişiklik göstermiştir.İlk kurulduğundan del.icio.us olan alan adı, 2008 yılında delicious.com olarak değiştirildi.2016 yılında yeni yönetimle birlikte ilk alan adına tekrardan geçilerek del.icio.us oldu. Şimdi delicious.com ve delicio.us alan adları del.icio.us domainine yönlenmektedir.

2016 Mayıs ayı itibari ile site şuan aktif değildir.

Eğitimcilerin Mutlaka İzlemesi Gereken 9 Yabancı Film Özet Bilgiler

  • gereken 9 yabanc film ve en guzel eitim filmlerini sizlerle paylayoruz. te en izlemeye deer ve eitici filmler .  Kiileri Anlatan, Mutlaka zlemeniz Gereken 25 Biyografik Film .
  • İşte en izlemeye değer ve eğitici filmler konusu ve oyuncu kadrosu. / Resim 1.  Foto galeri. Eğitim. Eğitimcilerin Mutlaka İzlemesi Gereken 9 Yabancı Film .
  • İşte en izlemeye değer ve eğitici filmler konusu ve oyuncu kadrosu. /  İmparatorlar Kulübü; 2002 yapımı filmde William Hundert (Kevin Kline) klasik bir öğretmendir.
  • Tüm Öğretmenlerin Mutlaka İzlemesi Gereken , Ufuk Açan 37 Eğitsel Film .   "Yerdeki yıldızlar" ve "3 aptal" filmlerinin her eğitimciye izletilmesi gerek .
  • Eğitimcilerimizin izlemesi gereken filmler listesi sürekli güncellenecektir.  Öğretmenlerin, öğrencilerin, mühendislerin mutlaka izlemesi gereken bir film .
  • Öğretmenlerin ve eğitimcilerin mutlaka izlemesi gereken 9 yabancı film ve en güzel eğitim filmlerini sizlerle paylaşıyoruz.
  • Uzun süredir anne babalar, eğitimciler ve çocukla çalışanlar için tavsiye edilebilecek filmler üzerinde çalışan Pedagoji derneği tavsiye filmler listesini.
  • Öğretmenlerin ve eğitimcilerin mutlaka izlemesi gereken 13 muhteşem sinema filmini sizler için seçtik.  Filmde yaramaz (!), tembel (!), kavgacı (!) bir çocuk var; Ishaan.
  • 1999’da 7 dalda Oscar’a aday olan film , en iyi yabancı film , en iyi erkek oyuncu ve en iyi müzik dallarında bu ödülü kazandı.  Mutlaka İzlemeniz Gereken 7 Kült İntikam Filmi .

Öğretmenlerin ve eğitimcilerin mutlaka izlemesi gereken 9 yabancı film ve en güzel eğitim filmlerini sizlerle paylaşıyoruz Gömülü video  · Öğretmenlerin İzlemesi Gereken 55 Film . 9 . 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29. 30. 31. 32. 33. 34. 35. 36. 37Her öğretmenin ve eğitimcinin izlemesi gereken gereken unutulmayacak 13 muhteşem film Mutlaka İzlemeniz Gereken En İyi 100 Daha önce İzlemediğiniz İçin Pişman Olacağınız 90 film adlı içerikte en iyi 9

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir