Efsane Olmuş Çizgi Filmlerin Finallerini Merak Ediyor Musunuz?

Hepimiz, çocukken çizgi filmler izlemişizdir. Bazıları bizim için efsane olmuştur. Cedric, Winnie The Pooh, Tom and Jerry, Lilo ve Stich, Johnny Bravo, Sünnger Bob (Sponge Bob), Buggs Bunny ve Kaptan Tsubasa.. Bu efsaneleşmiş çizgi filmlerin final bölümlerini hatırlıyor musunuz? Birçoğumuz ya bilmiyor yada üzerinden zaman geçtiği için hatırlıyamıyoruz. Bizde o efsane çizgi film finallerini sizler için tekrar derledik. Birbirinden ilginç finallerin yaşandığı bu efsane çizgi filmlerin finallerini güleceksiniz, şaşıracaksınız ve bazılarında üzeleceksiniz.

İşte Efsane olmuş çizgi filmlerin finalleri..

Buggs Bunny


Sevimli tavşanımız Buggs Bunny serisinin finali gayet ilginç bir şekilde bitti. Yaramaz ve bir o kadar tatlı olan Buggs Bunny, çizgi filmin finalinde Duffy Duck’ı parçalarına ayırdı ve parçalanmış bedenini göle attı.

Kaptan Tsubasa


Nankatsu takımında oynayan Kaptan Tsubasa, takım arkdaşlarından Taro Misaki ve Genzo Wakabayashi’nin ayrılmasına rağmen takımında kaldı ve üst üste 3 yıl ulusal şampiyon oldu. Daha sonra Japonya’nın en iyi futbolcularından 16 yaş altı yeni bir takım kuruldu ve dünya şampiyonu oldu. Kahramanımız Tsubasa ise, dünya şampiyonluğundan sonra futbol hayatına Brezilya’da devam etme kararı aldı.

Sünger Bob (Sponge Bob)


Sünger Bob çizgi filminin finali malesef biraz üzücü bitiyor. Sünger Bob ve Patrick Yengeç Restoran’da çıkan bir yangın sonucu ölüyorlar.

Johnny Bravo

Johnny Bravo çizgi filminin sonu biraz sizi şaşırtabilir. Johnny Bravo artık kadınların kendine bakmayacağını anlar ve bunun üzerine bir karar alarak eşcinsel olur.

Cedric


Cedric finali biraz tuaf oldu. Cedric final bölümünde kafayı bulup Chen’ tecavüz etmiştir. Bu tecavüz sonrasında Chen hamile kalır. Ama unutmadan söyleyelim; Cedric çizgi filmin ilk bölümünde 8 yaşındaydı ve tecavüz ettiği final bölümünde ise Cedric 20 yaşına gelmişti. 20 yaşında olan Cedric bir akşam sarhoş kafayla Chen’in kapısına dayanır. Chen Cedric’i içeri almaz ve sarhoş olan kahramanımız mahalleyi bağırarak ayağı kaldırmaya çalışır. Bunun üzerine Chen rezil olmamak için kapıyı açar ve Cedric’i içeri alır. Biraz tartışırlar ve Cedric Chen’i öpmeye çalışır. Bu duruma tepki veren Chen, Cedric’in tecavüzüne maruz kalır. Birçok ülkede bu tecavüz sahnesi, +18 olarak sinemalarda verilmiştir. Herneyse, asıl sorun burada başlıyor. Hamile kalan Chen bir rivayete göre Cedric’i affetmeyip, çocuğunu aldırmıştır. Diğer bir rivayete göre, Chen Cedric’i affetmiştir. Sonuncu rivayet ise, Chen Cedric’i affetmiş ve mutlu bir hayat sürmüşlerdir. Cedric senaristine finalin neden böyle olduğu soruları üzerine bir açıklama yapmıştı. işte o açıklama, “Hayat 8 yaşındaysanız gerçekten çok güzeldir. Ancak 28 yaşındaysanız bazı şeyler sarpa sarmaya başlar.” Her ne olursa olsun, bu final öyle yada böyle tüm izleyicilerin hafızasına kazınmış durumda..

Winnie The Pooh


Winnie The Pooh çizgi filminin finali, Winnie ve Piglet’in evlenmesiyle son buluyor.

Tom ve Jerry


İlginç finallerden biride Tom ve Jerry finali hiç kuşkusuz. Final bölümünde Tom ve Jerry ilginç bir şekilde ilişkiye giriyor ve bu ilişki sonrasında, tren raylarına oturarak her ikiside intihar ediyor.

Lilo ve Stich


Lilo ve Stich çizgi filminin sonu biraz hüzünlü. Stich’in ölümü üzerine kendini yalnız hisseden Lilo intihar ediyor.

  • Yazarımız fazlaejderhasiolanvarmi efsane çizgi filmlerin finallerini sıralamış.  260b OKUNMA. 7237 PAYLAŞIM. Efsane Olmuş Çizgi Filmlerin Bilinmeyen Finalleri .
  • 2ay. Güzel olmuş keşke cedric de olsaydı merak ediyorum .  Ana Sayfa > Diğer > Efsane Olmuş Çizgi Filmlerin Bilinmeyen Finalleri .
  • seyler.eksisozluk / efsane olmus cizgi filmlerin bilinmeyen finalleri .
  • Büyük Bir Keyifle İzlenen Çizgi Filmlerin Gerçek Sonları.  3. Tom ve Jerry. Bu çizgi filmin sonu tahmin edemeyeceğiniz bir biçimde bitiyor.
  • RT @KralTweets: Efsane Olmuş Çizgi Filmlerin Finallerini Merak Ediyor Musunuz ? t.co/XTj51Sn64T. TilkiDamla. 17 June 2016.
  • ilk kimin aklına geldi diye merak edilen şeyler26.  çizgi filminin sonunda, stitch ölüyor ve lilo kendini yalnız hissettiği için intihar ediyor . powerpuff girls çizgi filmindeki buttercup.
  • Çizgi Filmler Hakkında Muhtemelen Bilmediğiniz 18 Şok Edici Gerçek.  Cidden ayarlanmış mı merak konusu. 17. Dexter's Laboratory / The Big Bang Theory.
  • Şimdinin aksine, sadece çizgi filme ayrılmış bu kadar fazla kanal yoktu. Cumartesi sabahları, ya da hafta içi ana haber bülteninden önce gelirlerdi.
  • Herkese Merhaba Arkadaşlar Bugün Küçüklüğümüzdeki Çizgi Filmlerin Merak Ettiğimiz Sonlarını İzledik ► Videoyu Beğendiyseniz Like Atmayı Unutmayın.