Dünyanın En Pahalı 6 Arabası.

Dünyanın en hızlı, en pahalı ve en karizmatik 6 arabasını gelin beraber tanıyalım.

1. Koenigsegg CCXR Trevita


 

Listeminizin ilk sırasında olan CCXR’nin değeri 4.8 milyon dolardır.Trevitanın üreticisi İsveçli bilim adamı, karbon elyafın elmas tozu emdirilmiş reçinesi ile kaplanmasını içeren Koenigsegg Proprietary Diamond Weave adlı yeni bir dış cephe geliştirdi. Rötuş boyasının ne kadarının maliyeti olduğunu bile anlayamıyoruz.

2. Lamborghini Veneno

Araba her açıdan kesinlikle çarpıcı ve bugüne kadar, gezegenimizi nihai devralmaya yönelik olarak inceleyen bir uzaylının uzay aracı olmadığına ikna olmadık. Sadece gerçek gibi gözükmüyor. Bakıştan daha dikkat çekici olan tek şey, fiyatı 4.5 milyon dolardır.

3. W Motors Lykan Hypersport


 

Üst düzey egzotikler ve bir defaya mahsus özel yaratımlarla dolu biir franchise’da, Hypersport’un bu kadar çok odak aldığı gerçeği, manyetizmasının kanıtıdır. Mücevher kaplamalı farlar, makas kapıları ve bilimkurgudan çıkan bir iç mekan içeren tasarımlara sahiptir. Fiyatı ise 3.4 milyon dolardır.

4. Bugatti Veyron


 

Bu liste, güçlü Bugatti Veyron’un bir sürümü olmadan tamamlanamazdı. Mansory Vivere basımı için spotumuzu aydınlatıyoruz, çünkü dünyanın en hızlı otomobillerinden biri değil aynı zamanda en pahalı ürünlerden biridir. Veyron’u bir sanat eseri olarak sınıflandırırken, Targa Florio gibi tarihi yarış olaylarının haritaları dış ve iç kısımlara lazerle vurulur. Bugatti Veyronun fiyatı iste Hypersportun değerinde 3.4 milyon dolardır.

5. Ferrari Pininfarina Sergio


 

Ferrari Sergio, 3 milyon dolarlık bir fiyatla listemizde en pahalı araba değil. Bununla birlikte, dünyanın en çok beğenilen araçlarından biridir, Ferrari Pininfarina Sergio’dan dünyada  yalnızca altı tane yapılmıştır. Efsanevi İtalyan tasarım evi Pininfarina’nın hazırladığı Sergio, aslında tamamen yeni bir gövde ve iç mekana sahip bir Ferrari 458 Örümcekidir.

6. Pagani Huayra BC

 

Listemizin son sırasında yer alan Pagani Huayra BC italyan arabasının değeri 2,6 milyon dolardır. Üretenler arabanın lakabı olarak arabaya ‘Rüzgar Tanrısı’ demişlerdir. Top Gear Dergisi tarafından test edildiğinde çok olumlu bir eleştiri almıştır.

Dünyanın En Pahalı 6 Arabası.

dünyanın en pahalı arabası fiyatı, dünyanın en pahalı arabası 2016, dünyanın en pahalı arabası 2015, dünyanın en pahalı arabası mercedes maybach exelero, dünyanın en pahalı arabası kimde, dünyanın en pahalı arabası hangisi, dünyanın en pahalı 10 arabası, dünyanın en pahalı evi

Dünyanın En Pahalı 6 Arabası. Özet Bilgiler

  • Eskiden dünyanın en pahalı ve lüks arabalarını sadece araba dergilerinde görürdük ama artık sokaklarımızda da bu lüks arabalardan var.  Ve dünyanın en pahalı 6 . arabası .
  • Dilerseniz satışa sunulan en pahalı klasik modellere birlikte göz atalım. İşte karşınızda dünyanın en pahalı 6 klasik arabası : 6 1937 Bugatti Type 57S.
  • Böyle evlilik teklifi görülmedi. Kızgın bıçakla arabasını kesen çılgın adam.  Dünyanın en pahalı arabaları . Giriş Tarihi: 05.06.2013 11:15 Güncelleme Tarihi: 24.10.2013 13:11.
  • Dilerseniz satışa sunulan en pahalı klasik modellere birlikte göz atalım. İşte karşınızda dünyanın en pahalı 6 klasik arabası
  • Foto Galeri. Dünyanın en pahalı arabaları ! OTOMOBİL 06.06.2013 00:45.  Değeri ise OTOMOBİL 22.01.2017 Bu modellerin fiyatında büyük fark var!
  • DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA. ForumBu Bölümde Ara. Dünyanın en pahalı arabası (ss'li).
  • İzle
  • Dünyanın en pahalı 6 arabası . Choose your time range using the slider. Start  Dünyanın En Pahalı 10 Arabası . 0:35 +.
  • Dünyanın En Pahalı 6 Klasik Arabası . Galeriyi daha rahat gezebilmek için klavyenin sol ok ve sağ ok tuşlarını kullanabilirsiniz.
  • Forbes dergisi, dünyanın en pahalı 10 arabasını sıraladı. 10. sırada Porsche 918 Spyder var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir