Dünyanın En pahalı 5 oyuncağı

Noel’in sadece birkaç hafta içinde gelmesiyle birlikte, sizlere dünyanın en pahalı 5 oyuncağını listeledik.

1. Barbie


 

De Beers tarafından ortak olarak tasarlanan Diamond Barbie bebekler. Dünyanın en pahalı Barbie oyuncak bebeği dünyanın en pahalı görünümünü vermek için 160 pırlanta, ve beyaz altın minyatür takı spor kıyafeti ile geliyor. 1999’da yaratılan 40. yıldönümü olan Barbie, £ 50.000.00 veya yaklaşık $ 85.000.00 USD’lik tam fiyat etiketi ile geliyor.

2. Matchbox Car


 

Sizde de orijinal Matchbox Cars’dan birini ister misiniz? Bu durumda, bu bir kutu deniz yeşil sedan, 1966 Opeller 🙂 Bu oyunca Nadiren satışa sunuluyor, ancak 9,000 dolarla çoğu insanın bütçesinin ötesine geçiyorlar.

3. Oyuncak Dikiş Makinesi


 

Bu palyaço ile süslenmiş alışılmadık oyuncak dikiş makinesi, Londra, İngiltere’deki ISMACS açık artırmasında açık artırmaya çıktı. Teklifler hızla 6.000 $ çıktı ve sonra iki güçlü iş adamlarına gitti, diğer iş adamları bu oyuncak dikiş makinesine sahip olma şansından vazgeçmek istemedi. Son iki istekli bir İngiliz endüstriyel dikiş makinesi satıcısı ve bir Alman milyoneri idi. Son olarak, İngiliz teklifi 13 bin 600 dolara teklif ettiğinde, 13 bin 600 dolara satıldı.

4. Teddy Bear


 

Günümüz de dünyanın dört bir yanında çocuklar oyuncak ayıları seviyorlar, isterseniz bunlardan bir tane alalım: Teddy Bear’in 125. yıldönümünü kutlamak için, bir Alman şirketi 125 ayının sınırlı bir sürümünü hazırladı; Ağız bölgesi altından ve gözleri ise safir ve elmaslardan yapıldı. Ücret: £ 43,000.00, bu dünyanın en pahalı Teddy Bear’ı ( oyuncak ayısı ) haline geldi. Tek bir Teddy Bears’ın fiyatı  193,000.00 USD idi.

5. Toy Soldier


 

Yeni bir askeri aksiyon figürleriyle savaşmayı seven çocuğunuz mu  var. bu resim de gördüğünüz dünyanın en pahalı oyuncak askeri var. Ve bu oyunca texas’ ta bir açık arttırma da Prototip $ 200,000 USD karşılığında satın alındı.

Dünyanın En pahalı 5 oyuncağı

dünyanın en pahalı oyuncağı ve fiyatı, dünyanın en güzel oyuncağı ve fiyatı, dünyanın en çirkin oyuncağı, dünyanın en ucuz oyuncağı, dünyanın en güzel oyuncak bebeği, dünyanın en güzel oyuncakları ve fiyatları, dünyanın en güzel oyuncak arabası, dünyanın en güzel erkek oyuncakları

Dünyanın En Pahalı 5 Oyuncağı Özet Bilgiler

  • İzle
  • Anasayfa > Oyuncak İnceleme > İşte Dünyanın En Pahalı 5 Oyuncağı .  Bizler sizin için düşündük ve işte zengin işi en pahalı süper oyuncaklar …
  • Giriş Tarihi: 28.09.2015 16:04 Güncelleme Tarihi: 28.09.2015 16:36. 5 . 17. Dünyanın en pahalı oyuncakları . facebook. twitter. gplus. . 5 . Altın Nintendo.
  • Saray gibi bir yat, uzay gemisi gibi bir denizaltı ve dahası: İşte zenginlere süper pahalı 5 oyuncak .
  • !! Dünyanın En Pahalı 5 Oyuncağı !! Choose your time range using the slider. Start
  • Dünyanın en pahalı oyuncakları 1. facebook. twitter. googleplus. . İnanmak zor ancak bu oyuncakların fiyatları birer servet değerinde. İşte o oyuncaklar
  • Dünyanın En Pahalı 5 Çocuk Oyuncağı . author Bilgili Ensar 3 mounths ago.  Sadece zengin çocuklarının sahip olabileceği tarihin en pahalı oyuncakları .
  • Geçmişten Dehşet Verici 10 Oyuncak . Dünyanın En Pahalı 7 Oyuncağı .  "Barbie Rüya Evi" Berlin'de protestolar eşliğinde açıldı. En pahalı arabalar.
  • Tarihinin en pahalı oyuncak evlerini sizlerle paylaşmak istiyorum  18 odası bulunan bu ev, dünyanın her yerinden toplanan 3000’e yakın minyatür sanat eserini içeriyor.
  • Dünyanın En Pahalı 5 Oyuncağı ! 7 yıl önce. Saray Gibi Bir Yat, Uzay Gemisi Gibi Bir Denizaltı ve Dahası: İşte Zenginlere Süper Pahalı 5 Oyuncak .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir