Dünyanın En Kötü İsimleri!

Dünyanın en ilginç ve kötü isimleri… Çocuğunuzun hayatını zorlaştırmak istemiyorsanız bu isimlerden uzak durun. İşte çocuklarına en kötü isim koyan ünlüler…

Chris Martin and Gwyneth Paltrow kızları için elma anlamına gelen ‘Apple’ ismini tercih etmiş.

Alicia Keys ve Swizz Beatz oğullarının ismini ‘Egypt Daoud Dean’ olarak koydu.New York’ta doğan çocuklarına Mısır anlamına gelen Egypt diye hitap etmeleri de oldukça ilginç.

Gwen Stefani oğluna bir başka ilginç isim olan Zuma Nesta Rock ismini vermiş.Bu ismi koyarken Malibu’daki ‘Zuma’ kumsalından etkilendiği düşünülebilir.Diğer taraftan Zuma bir bilgisayar oyununun ismi, ve hiç de hoş olmayan bir mide bağırsak hastalığı anlamına da geliyor.

Alternatif müzik sanatçısı Jonathan Davis ve eşi oğluna ‘korsan’ anlamına gelen Pirate ismini vermiş.


Amerikalı aktör Jason Lee ise oğluna Pilot İnspektor ismini vermiş.Lee’ye oğluna neden pilot ismini verdiği sorulduğunda eşi Beth’in ilk soundtrack şarkısındaki giriş cümlesi olduğunu ve bundan çok etkilendiği söylüyor.


Özellikle ‘oyuncak ayı’ anlamına gelen ismi ‘Buddy Bear’ büyüdüğünde onu çok mutsuz edebilir ve değiştirmek isteyebilirler.


Katie Price ise kızına ‘Princess Tiaamii’ adını vermiş.


Ünlü İngiliz şarkıcı ve model Myleene Klass kızına ‘kahraman’ anlamına gelen ‘Hero’ ismini koymuş.


Ünlü aktör Nicolas Cage oğluna Kal-El ismini vermiş.Cage’in seçtiği Kal-El bir çizgi roman kahramanının ismi.


Amerikalı ünlü aktör 3 Golden Globe ödülü sahibi Robert Alan ( Rob Morrow) kızının ismini Tu Morrow koymuş.ngilizce’de ‘yarın’ anlamına gelen ‘tomorrow’dan etkilenen Alan’ın bu isme alkollüyken karar verdiği söyleniyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir