Dünyanın En Güzel Kadını Seçildi!

Dünyanın en güzel kadını kim oldu? Jennifer Aniston Amerika Birleşik Devletleri’nde en prestijli ödüllerden biri olan “People Dünyanın En Güzel Kadını Ödülü”nü aldı. 47 yaşındaki Aniston, People tarafından ‘2016’nın en güzel kadını’ seçildi.

Bu unvan nedeniyle derginin kapağında yer alan Aniston, en son 2004 yılında dergi tarafından bu kategoride birinci seçilmişti.

Peki kim bu Jennifer Ansiton?

Annesi ve babası gibi oyuncu olan Ansiton, 12 yaşında New York’un en prestijli tiyatro okullarından birinden mezun olduktan sonra bir dönem şansını Broadway’de denedi.

1980’li ve 1990’lı yıllarda televizyon yapımlarında boy gösteren Aniston, 2003’te yayınlanan Friends dizisi ile şeytanın bacağını kırdı ve adını Hollywood’un arana oyuncuları arasına yazdırdı.

Aniston, 2000 yılında evlendiği Brad Pitt ile az sayıda davetlinin katıldığı sade bir tören ile dünya evine girmiş, çift, 2005 yılında evliliklerini sonlandırmıştı.

Aldatıldığı yönündeki haberlerle magazin basınının gündeminden uzun bir süre düşmeyen Aniston, bu konuda sessiz kalmayı tercih etmiş, Pitt, Bay ve Bayan Smith filminin setinde tanışıp aşık olduğu Angelina Jolie ile uzun süren birlikteliğinin ardından 2014 yılında evlenmişti.

 

  • Kenyalı oyuncu Lupita Nyong'o Amerikan People dergisi tarafından Dünyanın en güzel kadını seçildi .
  • ' Dünyanın en güzel kadını ' seçildi . Dünyanın en büyük silah üreticileri! Hava kirliliğiyle mücadelede yeni silah.
  • People dergisi, dünyanın en güzel 10 kadınını seçti . İşte aralarında Cambridge Düşesi Kate Middleton'ın da yer aldığı 10 güzel kadın . (Getty Images Turkey).
  • en prestijli ödüllerden biri olan “People Dünyanın En Güzel Kadını Ödülü”nü aldı. 47 yaşındaki Aniston, People tarafından ‘2016’nın en güzel kadını ’ seçildi .
  • facebook. twitter. gplus. . Her yıl dünyanın en güzel kadınlarını seçen People dergisi, 2014'ün en güzel 10 kadınını açıkladı. 10. KERRY WASHINGTON.
  • gelen geri bildirimlere dayanarak, dünyanın en güzel kadınlarını açıkladı.  sıralamaya göre dünyanın en güzel kadını 30 yaşındaki Hollywood yıldızı Scarlett Johansson seçildi .
  • Sanya adasında dün akşam düzenlenen Miss World 2015 yarışmasında kraliçe seçildi .  Ana Sayfa » Magazin Yaşam » Dünyanın en güzel kadını seçildi (ViDEO).
  • İspanya'da yayınlanan DT adlı dergi en seksi 50 ünlüyü seçti .  Dünyanın en güzel insanlarının yaşadığı 15 ülke. " Muhafazakarım, Kur'an okuyup namaz kılıyorum".
  • ‘People Dünyanın En Güzel Kadını Ödülü’ bu yıl Jennifer Aniston’ın oldu. 47 yaşındaki Aniston, People dergisi tarafından ‘2016’nın en güzel kadını ’ seçildi .
  • ABD’nin popüler magazin dergilerinden biri olan People 2016’nın en güzel kadınlarını belirledi.

En Guezel Oyunlar
En Güzel Kız Oyunları
Friv en Guzel Oyunlar
En Güzel Yapboz Oyunları Oyna
En Güzel Kız Giydirme Oyunları
En Güzel Dualar
En iyi Oyunlar Oyna
En iyi Oyunlar

Tags:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir