Dünya’nın En Güvenilir 10 Havayolu Şirketi

Dünya’nın en güvenilir 10 havayolu şirketini sizler için araştırdık. Hangi havayolu ile seyahat etmeliyim, hangi firma daha güvenli ve hangi firmayla hem ucuz hemde konforlu seyahat ederim diye düşünüyorsanız yazımız tam size göre.

Qantas Havayolları


Quantas havayolları (Spirit of Australia); Avustralya ulusal havayollarıdır. Qantas genel merkezi Botany Bay City, Sidney, Yeni Güney Galler Mascot banliyösünde Qantas Merkezi’nde yer almaktadır.

Singapur Havayolları


Singapur Havayolları (Singapur Airlines);  İlk uçuşunu 1947 yılında gerçekleştirmiştir. Singapur merkezli olarak günde 220 kalkış gerçekleştirmektedirler , yılda taşıdıkları yolcu sayısı 19,20 Milyona ulaşmaktadır. Miles & Smiles veya Shop & Miles kartınıza puanlar kazanabilir ve biletlerinizi taksitle alabilirsiniz.

Lufthansa


Lufthansa Havayolları; Avrupa’nın en büyük dünyanın ise 2. en büyük havayolu şirketidir. Lufthansa Almanya’nın en önemli markalarından biridir. 1997 yılından beri her yıl dünyadaki en iyi transatlantik seçilmektedir. Bu unvanını hala korumaktadır.

Finnair Havayolları


Finnair Havayolları; Finlandiya’nın ulusal havayolu şirketidir. 30 ülkede 65 farklı noktaya uçuşlar düzenlemektedir.

EVA Air

EVA Air Tayvan’ın başkenti Taipei merkezli özel havayolu şirketidir. EVA Air, 18 ülkede 65 farklı noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. Mart 1989’da kurulan şirket, Haziran 2013’den bu yana Star Alliance üyesidir.

Etihad Havayolları


Etihad Havayolları; Birleşik Arap Emirlikleri’nin bayrak taşıyıcı ve ikinci büyük havayolu şirketidir. 120’nin üzerinde noktaya 117 uçaklık filosuyla uçuş yapan Etihad Airways, ağırlıklı olarak Asya ve Avrupaya uçmaktadır. Ayrıca Okyanusya, Afrika ve Kuzey Amerika uçuşlarıda vardır.

Emirates havayolları


Emirates Havayolları; Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri merkezli bir havayolu şirketidir. Birleşik Arap Emirlikleri’nin uluslararası havayolu şirketi olup 60’ın üzerinde ülkede 100’ü aşkın noktaya uçmaktadır.

Cathay Pacific Havayolları


Cathay Pacific Havayolları (Cathay Pacific Cargo) ; Hong Kong merkezli ulusal havayolu şirketidir.35 ülkede 90 farklı noktaya seferler düzenlemektedir.

British Havayolları


British Havayolları (British Airways); Birleşik Krallık’ın ulusal havayolu şirketi ve ülkenin en büyük havayolu şirketidir. Heathrow Havalimanı’ndan yaklaşık 90 ülkede 200 farklı noktaya hizmet vermekte olan British Airways, Oneworld ittifakı kurucu üyesidir.

Yeni Zellanda Havayolları


Yeni Zelanda Havayolları (Air New Zealand) ; Yeni Zelanda’nın ulusal ve bayrak taşıyıcı havayolu şirketidir. Uçuşlarını Auckland Uluslararası Havalimanı’ndan gerçekleştiren Air New Zealand, Asya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Okyanusya kıtalarında 16 ülkede 51 farklı noktaya uçmaktadır. Air New Zealand, Mart 1999 yılından bu yana Star Alliance üyesidir.

Dünya’nın En Güvenilir 10 Havayolu Şirketi

Bu listede Dünyanın en büyük kamu ve özel işletmeleri konsolide gelirlerine göre sıralanmıştır. Liste 100 milyar ABD dolarını aşan yıllık geliri olan şirketler ile sınırlıdır.

Özel veya kamu şirketleri hakkında bilgilerin güncel durumu ve güvenilirliği sınırlıdır ve ülkeden ülkeye değişir, bu nedenle bu liste eksik olabilir. Bu listede gelirler ABD doları olarak gösterilmiştir. Dolar bazında gelirlerin değeri döviz kuru dalgalanmaları nedeniyle kısa bir süre içinde önemli ölçüde değişebilir.

Dünya’nın En Güvenilir 10 Havayolu Şirketi Özet Bilgiler

  • Geneve gazetesinin haberini göre, SKYTRAX havacılık şirketi 2015 yılının en iyi 10 hava şirketini belirlerdi.  sıradaki haber: {$ nextTitle $}. Dünyanın en iyi 10 havayolu şirketi .
  • havayolu şirketleri ,ucuz uçak bileti,uçak biletleri,uygun uçak biletleri, havayolu firmaları.
  • AirlineRatings sitesi, 449 denetçi raporlarından gelen bilgilere göre, 2015 yılı için en güvenilir havayolu şirketlerini sıraladı…  2015'in en güvenilir 10 havayolu şirketi .
  • Dünya ’ nın en güvenilir 10 havayolu şirketini sizler için araştırdık.  Zelanda Havayolları (Air New Zealand) ; Yeni Zelanda’nın ulusal ve bayrak taşıyıcı havayolu şirketidir .
  • Air Canada, Kanada' nın ulusal ve en büyük havayolu şirketi .  Emirates'in filosunda bulunan 219 yolcu uçağı ve 10 tane de kargo uçağıdır.
  • 2016 yılı için dünyanın en güvenli havayolu şirketleri hangileridir?  10 . Volaris Günümüzde Meksika’ nın ikinci büyük havayolu şirketi olan Volaris, 2005 yılında kuruldu.
  • Dünyanın en güvenilir havayolu şirketleri belirlendi. İşte 2016 yılına ilişkin yapılan güvelik değerlendirmelerine göre en güvenli 10 havayolu şirketi .
  • Uçak Aramaya Skyscanner ile Başlayın. En Uygun Biletleri Bulun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir