Dünyanın En Gereksiz Bilgileri

Bazen haberlere yeni bilgiler edinmek için bakıyoruz. İnternetten bir şeyler öğrenmek istiyoruz. Peki bir kere de gereksiz bilgiler okumak için zamanınızı harcar mısınız?

Mini mini farelerin kusamadığını biliyor muydunuz?


 

19. yüzyıldan önce golf toplarının yapımı kuş tüyleriyle sağlanıyordu.


 

 

Japon milleti, bütün dünyanın en kolay öğrendiği İngilizceyi değil, İspanyolcayı daha kolay öğrenirler.


 

 

Tükürüğümüzü hayatımız boyunca bir yerde biriktirsek, iki havuzu doldurabileceğimizi biliyor muydunuz?


 

 

Karınca sayısının ne kadar çok olduğunu, insan başına düşen sayılarıdır, çünkü bu sayı bir milyondur.


 

 

Kuş olup uçmayan devekuşunun beyni o kadar küçükmüş ki, gözü bile beyninden büyükmüş.


 

 

Kutup ayıcıkların, bir tane bile iskalamadan, solak olduklarını biliyor musunuz?


 

 

Bu bilgileri okumamızdan belli. Beynimizin yüzde 10’unu kullanabiliyormuşuz.


 

 

Hamamböceğini gördüğümüz yerde öldürüyoruz. Halbuki onlar kafası kopsa bile birkaç gün yaşıyorlar.


 

 

Sağır insanların diğer insanlara göre araba kullanmaları daha iyidir.


 

 

İşte bir erkek kadın ilişkisi. Erkeklerin renk körü olma ihtimali çok daha fazla.


 

Dünyanın En Gereksiz Bilgileri

İnternet bilgisayar sistemlerini birbirine bağlayan elektronik iletişim ağıdır . TDK , İnternet sözcüğüne karşılık olarak genel ağı önermiştir. İnternet yerine zaman zaman sadece net sözcüğü de kullanılır.

İnternet, çok protokollü bir ağ olup birbirine bağlı bilgisayar ağlarının tümü olarak da tanımlanabilir. Binlerce akademik ve ticari ağ ile devlet ve serbest bilgisayar ağının birbirine bağlanmasıyla oluşmuştur. Bilgisayarlar arasında bilgi çeşitli protokollere göre paketler halinde transfer edilir. İnternet üzerinde elektronik posta ve birbirine bağlı sayfalar gibi çok çeşitli bilgiler ve hizmetler vardır. İnternet üzerinden oyunlar da oynanabilir.

İnternet’in kökeni, hataya dayanıklı, sağlam ve özel bir bilgisayar ağı kurmak isteyen Amerika Birleşik Devletleri hükümeti tarafından 1960 yılındaki araştırmalara dayanır. 1980’lerde Ulusal Bilim Vakfı tarafından yeni bir ABD omurgasının finansmanı için toplanan özel fonlar, Dünya çapında katılım ve birçok özel ağın birleşmesine neden olmuştur. 1990’larda uluslararası bir ağın yaygınlaşması ile İnternet, modern insan hayatının temelinde yer almıştır.

gereksiz komik bilgiler, gereksiz bilgiler kitabı, lüzumsuz bilgiler, gereksiz bilgiler ansiklopedisi, asiri gereksiz bilgiler instagram, gereksiz bilgiler onedio, aşırı gereksiz bilgiler, aşırı gereksiz bilgiler instagram

Dünyanın En Gereksiz Bilgileri Özet Bilgiler

 • Hem kafa dağıtıp eğlenmeniz hem de şaşırmanız için Dünya ’nın en gereksiz 24 bilgisini sizler için bir araya getirdik.  Dünyanın En Gereksiz 24 Bilgisi . Çağrı Ultay 2 Mart 2014.
 • iki kelime olsun istiyorsanız Dünya ’nın en gereksiz 24 bilgisine bir göz atın derim.  11. 10 dakikalık bir kasırga, dünyanın tüm nükleer silahlarından daha fazla enerji yaratıyor.
 • Dünyanın en gereksiz bilgileri AÇIK bir gecede, çıplak gözle 2.000 yıldız görmek mümkündür.  Dünyanın en gereksiz bilgileri . Nickiniz. Beni Hatırla? Şifreniz.
 • Dİl insan vücundaki en güçlü kasa sahip. sımdı saymaya kalksam bıtmez:))) kafam nede gereksız bılgıyle dolu ya oyle şimdi farkettım?:)).
 • Dünyanın en gereksiz bilgileri . AÇIK bir gecede, çıplak gözle 2.000 yıldız görmek mümkündür. Amerİkan Havayolları, kahvaltılarda her tepsiden bir zeytini kaldırarak 1987
 • YouTube Takipçisi olanları Güldürmek, Eğlendirmek Ve Bilgilendirmek için Kurulan Ve Video Paylaşan Bir Youtube içerik üreticisi olan Zarban Tv kanalına Hoş
 • Yapılan araştırmalar sonucunda derlediğimiz dünyadan en gereksiz bilgileri topladık.  Dünyanın en hızlı büyüyen bitkisi bambu, bir günde 90 cm kadar uzuyor.
 • Eğlenceli ve En gereksiz Konular..  Dünyanın Neresinde Olursanız Olun ! Biz yenilikçi, sorumlu, çözüm önerici, uygulayıcı ve geliştiriciyiz.
 • Dünya 'nın en gereksiz Bilgileri .. 0.
 • Dünyanın en büyük şeker ihracatçısı Küba’dır. Dünyanın en hızlı büyüyen bitkisi bambu bir günde 90 cm kadar uzuyor=. .  hiçde gereksiz bilgiler değil bence…
 • Удобный поиск. Бронируйте отели в Ensen

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir