Dünyadaki En İyi 20 Akıllı Telefon Listesi!

Dünyadaki en iyi akıllı telefonlar hangileri? Onlarca güzel ve şık tasarımlı telefondan birini seçmekte zorlanıyorsanız sizin için liste hazırladık.  Dünyanın en iyi 20 akıllı telefonunu performanslarına göre sıraladık.

İşte Dünyanın en iyi akıllı telefonları;

BlackBerry Passport

BlackBerry Classic

Microsoft Lumia 950

BlackBerry Priv

Moto G

HTC One A9

HTC One M9

İPhone 6 Plus

İPhone 6

One Plus 2

Moto X Pure

Samsung Galaxy Note 5

LG G5

Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7 EDGE

Nexus 5X

Nexus 6P

İPhone SE

İPhone 6S Plus

İPhone 6S

20 Maliye Bakanı ve Merkez Bankası Başkanı Grubu, dünyanın en büyük ekonomileri arasında yer alan 19 ülkeden ve Avrupa Birliği Komisyonu’ndan oluşuyor. Daha çok İngilizce Group of 20 kavramının kısaltması olan G20 adıyla bilinir.

G20 ülkelerini Almanya , Amerika Birleşik Devletleri , Arjantin , Avustralya , Brezilya , Çin , Endonezya , Fransa , Güney Afrika , Güney Kore , Hindistan , İngiltere , İtalya , Japonya , Kanada , Meksika , Rusya , Suudi Arabistan , Türkiye ve Avrupa Birliği Komisyonu oluşturuyor.

G20’ye üye 19 ülkenin hepsinin milli geliri dünyada ilk 31’de yer alıyor. İspanya , İsviçre , Norveç , İran , Tayvan ve Venezüella ekonomik olarak bazı üyelerden daha büyük olmalarına rağmen G20’de bulunmuyor. Birçok Avrupa Birliği ülkesi de, G20’de bağımsız olarak değil sadece AB Komisyonu olarak temsil ediliyor.

  • Onlarca güzel ve şık tasarımlı telefondan birini seçmekte zorlanıyorsanız sizin için liste hazırladık. Dünyanın en iyi 20 akıllı telefonunu performanslarına göre sıraladık.
  • Samsung’un çok konuşulan yeni telefonu Galaxy S7 Edge 6, S7 ise 7. sırada yer aldı.  18. Microsoft Lumia 950. 19. BlackBerry Classic. 20 . BlackBerry Passport.
  • Dünyanın en iyi 20 akıllı telefonu açıklandı. Tarih: 2016 04 11.  Samsung’un çok konuşulan yeni telefonu Galaxy S7 Edge 6, S7 ise 7. sırada yer aldı.
  • Seçim yapmanızı biraz daha kolaylaştırmak için Business Insider tarafından hazırlanan bu listeye bir göz atmanızı öneririz.
  • Bu yıl telefon satın almak istiyorsanız onlarca model arasından seçim yapmanız gerekiyor.  Business Insider bu listeyi 20 'ye indirdi. En iyi 20 akıllı telefon .
  • Business Insider bu listeyi 20 'ye indirdi.  Bu yıl telefon satın almak istiyorsanız onlarca model arasından seçim yapmanız gerekiyor.
  • Bu listeye bakmadan akıllı telefon almayın! Zira Business Insider piyasadaki en iyi telefonları açıkladı.
  • M8, Windows işletim sistemine sahip en iyi telefonlardan biri.  LG'nin yeni amiral gemisi G3, şimdiye kadar bir akıllı telefonda verilen en net görüntüye sahip.
  • Dünyanın en iyi 25 akıllı telefonu ve gelecek olan modeller!  04/02/2016 10: 20 . Akıllı telefon pazarı CES 2016 ile hareketlendi ve MWC  Liste tam amatör işi hazırlanmış.
  • Bu yıl telefon satın almak istiyorsanız onlarca model arasından seçim yapmanız gerekiyor. Business Insider bu listeyi 20 'ye indirdi. 120.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir