Dünya’daki En İlginç Tasarıma Sahip 7 Otel

Dünya’daki en ilginç tasarıma sahip 7 otel, dünyadaki en güzel tasarımlı oteller nerede ve klasik bir tatil yerine unutulmaz bir tatiliniz olsun istiyorsanız bu oteller tam size göre.

Eskimo evi tipi otelden yağmur ormanları içinde efsanevi tasarıma sahip otellere, çocuklarınızı sevindirecek şirin hayvan tasarımlı otellerden göl içinde inşa edilmiş otellere, işte dünyanın en ilginç tasarıma sahip otelleri…

 

Finlandiya gibi soğuk bir kuzey ülkesinde bulunan bu harika otel Hotel Kakslautanen; eskimo kulübesi (igloo) şeklinde. Bu unutulmaz tasarıma sahip otel; geceleri kuzey ışıklarını izleyebileceğiniz muhteşem bir tasarıma sahip. İlginç tasarım oteller denilince ilk akla gelenlerden.

 

Malaren Gölü’nün ortasına kurulu olan Utter Inn otel;  İsveç gibi muhteşem doğal güzelliklere sahip olan başka bir kuzey ülkesinde bulunuyor.  Harika göl manzarası eşliğinde tatil yapmak isteyenlerin uğrak yeri olan Utter Inn; teknelerle ulaşım sağlanan muhteşem bir otel.

 

Şili’de orman içine yapılmış Magic Mountain otel; tam bir tasarım harikası. Asma köprülerle ulaşım sağlanan otelin dış görünüşü ise tam bir yanardağı andırıyor. Dış görünüşü çok dikkat çekici olan bu otelin aynı zamanda iç tasarımı da oldukça ilginç.

 

Yüzüklerin Efendisi hayranlarının zevkle kaldığı otel Hobbit Motel; hobbit evinin neredeyse aynısı gibi tasarlanmış. Hayranlarının büyük ilgisini çeken bu otel ilginç tasarım denince ilk akla gelen otellerden.

 

ABD’de inşa edilen bu Dog Bark Park Inn ;özellikle çocukların çok ilgisini çekiyor. Köpek şeklindeki oteli gören çocuklar burada kalmak için can atıyor. Tek seferde sadece birkaç kişi kalabilse de özellikle çocuklarına sürpriz yapmak isteyen anne babaların tercihi.

 

Afrika’da vahşi doğanın içindeki otel Loisaba Wilderness otel ; Kenya’nın harika doğasını iliklerinize kadar hissedeceğiniz efsane bir tasarıma sahip.

 

Kosta Rika’nın efsane yağmur ormanlarında inşa edilen bu muhteşem otel Costa Verde; Boeing tipi eski bir uçak olan otelde kalıma imkanı sunmanın yanı sıra sizlere fazla uzak olmayan okyausu da görme fırsatını da veriyor.

Dünya’daki En İlginç Tasarıma Sahip 7 Otel

İnternet bilgisayar sistemlerini birbirine bağlayan elektronik iletişim ağıdır . TDK , İnternet sözcüğüne karşılık olarak genel ağı önermiştir. İnternet yerine zaman zaman sadece net sözcüğü de kullanılır.

İnternet, çok protokollü bir ağ olup birbirine bağlı bilgisayar ağlarının tümü olarak da tanımlanabilir. Binlerce akademik ve ticari ağ ile devlet ve serbest bilgisayar ağının birbirine bağlanmasıyla oluşmuştur. Bilgisayarlar arasında bilgi çeşitli protokollere göre paketler halinde transfer edilir. İnternet üzerinde elektronik posta ve birbirine bağlı sayfalar gibi çok çeşitli bilgiler ve hizmetler vardır. İnternet üzerinden oyunlar da oynanabilir.

İnternet’in kökeni, hataya dayanıklı, sağlam ve özel bir bilgisayar ağı kurmak isteyen Amerika Birleşik Devletleri hükümeti tarafından 1960 yılındaki araştırmalara dayanır. 1980’lerde Ulusal Bilim Vakfı tarafından yeni bir ABD omurgasının finansmanı için toplanan özel fonlar, Dünya çapında katılım ve birçok özel ağın birleşmesine neden olmuştur. 1990’larda uluslararası bir ağın yaygınlaşması ile İnternet, modern insan hayatının temelinde yer almıştır.

Dünya’daki En İlginç Tasarıma Sahip 7 Otel Özet Bilgiler

 • Bu yüzden tasarımcılar insanlara garip ya da ilginç gelen “farklı” ürünlere yönelmişlerdir. Bizler bu yazımızda dünyanın en ilginç tasarımına sahip otelleri ele aldık.
 • Tekerlekleri olan bu otel macera arayanlar için biçilmiş bir kaftan.  tasarımlar , Farklı otel , Farklı tasarım otel , güzel oteller , sıradışı otel , tatil için cılgın otel , Yaratıcı oteller .
 • Dünyanın farklı yerlerinde bulunan en ilginç tasarıma sahip bu otellerinde kalmak ister misiniz?  2. Capsule Hotel , Hollanda. 3. Grand Canyon Caverns Suite, Arizona, ABD.
 • Dünyanın en ilginç tasarımlarına sahip otellerini derledik.  Yeni Zelanda’dadaki Hobbit Motel Woodlyn Park, kışın sıcak yazın serin olma özelliğine sahip .
 • Dünyanın En İlginç Otelleri Bugün sizlerle Dünyanın en ilginç otellerini paylaşacağız.  da bu karavan herkesi kendine hayran bırakacak bir tasarıma sahip ve süprizle dolu ..
 • Dünyanın En İlginç 7 Oteli Dünyanın dört bir yanında bulunan Dünyada ki en ilginç otelleri hiç merak ettiniz mi?  Videolar. Kendin Yap. Tasarım . Seyahat. Magazin.
 • Anasayfa > Blog > Gezi > Dünyanın En İlginç Tasarım Otelleri .   ve üzüm bağlarının arasında yer alan otel , yerelliği ve özgünlüğü vurgulayan bir mimari ve tasarıma sahip .
 • dünyanın en büyük oteli olarak da Guiness rekorlar kitabına girmiş olan bu otel kapalı yağmur ormanı parkına dahi sahip .  Dünyanın En İlginç 7 Eğlence Merkezi.  Tasarım .
 • barındıran Hotel Kakslauttanen, kutuplarda kuzey ışıklarının en iyi izlenebildiği yerlerden biri olma özelliğine sahip .  dünyanın en ilginç otelleri . ilginç otel tasarımları . Sleepbox.
 • En iyi fiyat garantisi! Hemen otel rezervasyonunuzu yapın.
 • Türkiye'nin güncel otel rehberi TatilBudur .

12/12/2008  · Almanya’ daki bu otel diğer otellere hiç benzemiyor. Ses geçirmez özelliğe sahip olan kapsül oteller genelde ucuz olduğu için tercih ediliyorDünyanın farklı yerlerinde bulunan en ilginç tasarıma sahip bu 7 bir otel olarak yeniden restore edilmesi ve kullanıma açılması ile tanınmaktadırOda servisi 7 /24 sağlanmaktadır. Bu tesis ayrıca İstanbul’ daki en iyi fiyat/fayda oranına sahip ! Otel her yaştan çocuklara açıktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir