Dünyadaki En Görkemli Plajlar

Günler, haftalar ve aylarca çalıştığınız yetmedimi o halde kendinize ödül verin rahatlayın ve eğlenin. Arkadaşlarınızla ve ailenizle hızlı bir hafta sonu kaçış yapabilir ve dünyanın en harika yerlerini ziyaret edebilirsiniz

1. Bora Bora , Tahiti


 

Bora Bora, Fransa’da Polinezya’da bir adadır. Su üzerindeki bungalovlar ve görkemli adasıyla dünyada ünlüdür. Bora Bora mutlak bir seyahat edilecek yerlerden biridir. Siz arkadaşlarınız ve aileniz, Beş yıldızlı tatil köyleri ve birinci sınıf otel hizmetleri var.

2. Praslin Adası, Seyşeller


 

Praslin Seyşeller’in ikinci en büyük adasıdır. Seyşeller’de, özellikle dinlenmek ve hayatın tadını çıkarmak isteyen insanlar için en popüler tatil yerlerinden biridir. Güzel kumsalları ve lüks otellerini ve tatil beldelerine sahiptir.

3. Lanikai Plajı, Hawaii


 

Lanikai Plajı Lanikai hawaii halkı tarafından “cennet deniz” anlamına gelir. Hiç şüphe yok ki adanın görünümü cennet gibi hissettiriyor. Bu plaj, dünyanın en iyi plajları arasında yer alıyor. Özellikle görkemli ortamlarından fotoğraf çekimi yapmak için modeller ve fotoğrafçılar için popüler bir yer.

4. Cennet Adası, Bahamalar

 

Bu ada eski adı ile Hog ​​Adası olarak bilinir. Cennet Adası’nda ( Paradise Island ) Hayatınızın en güzel günlerini geçirebilirsiniz, bu sizin için mükemmel bir tatil kaçışınız olabilir. Bahamalar’daki Nassau kentinin hemen kıyısında yer almaktadır. Bu ada’da geniş su parkları, havuzları, plajı, restoranları vardır.

5. Flamenko Sahili, Porto Riko


 

Flamenko Plajı, turkuaz suyu, bem beyaz kumu, mükemmel yüzme yerleri, Balık tutma ve dalış alanları ile ünlüdür. Culebra’nın kuzey kıyısında yer alır.

 

 

Dünyadaki En Görkemli Plajlar

türkiyedeki ünlü plajlar, dünyanın en kalabalık plajı, ünlü plajlar avustralya, dünyanın en güzel plajları onedio, dünyanın en temiz denizi nerede, dünyanın en çirkin denizi, avustralya plajları canlı izle, dünyanın en uzun sahilleri

Dünyadaki En Görkemli Plajlar Özet Bilgiler

  • Türkiye'de en iyi 7 plaj . En görkemli plajlar .  Patara kumsalı, çevredeki kumsalların en uzunu ve en görkemli olması nedeniyle her yıl yüzbinlerce turisti ağırlıyor.
  • Dünyadaki En Tehlikeli 10 Şehir. Dünya . Dünyadaki En Görkemli Plajlar .
  • İlk 25 listesinde Türkiye'den de iki plaj var. Listede adeta ölmeden önce mutlaka görülmesi gereken plajlar yer alıyor. İşte dünya turizminin çekim merkezi
  • Skyscanner, dünya üzerindeki en güzel plajları sıraladı. Listedeki 15 plajdan 5 tanesi ise Türkiye'den   Listedeki 15 plajdan 5 tanesi ise Türkiye'den 1. İztuzu, Dalyan, Muğla.
  • Dünyadaki en renkli plajlardan seçmeler. 13/07/2015 Genel, Gezi Yorum Yaz 1,129 gösterme.  İşte size, orada olmak isteyeceğiniz, birbirinden görkemli plajlar …
  • Görkemli sahil ve şimdiye kadar gördüğüm en mavi su!”  “Muhteşem plaj . Sadece birkaç adım attığınızda dünyadaki en iyi şnorkelle dalış bölgelerinden bazılarına ulaşırsınız.”
  • Dünyanın en görkemli Noel ağaçlarından birinin meydana dikilmesi 1933’ten beri süren bir gelenek.  Üstelik Rio’da yeni yıl plajlarda , denize girerek kutlanıyor. Daha ne olsun?
  • Patara kumsalı, çevredeki kumsalların en uzunu ve en görkemli olması nedeniyle her yıl yüzbinlerce turisti ağırlıyor. ÇIRALI PLAJI .
  • Dünyanın en güzel plaj şehirleri. 17 Ağustos 2010 Salı.  ve hırsın hayata ithaf edildiği anlamını taşıyan bu kelime, biraz da şehrin görkemli tabiat özelliklerini yansıtır nitelikte.
  • Virginia Beach AMERİKA.  Sahil boyunca oteller ve görkemli villalar var. Uzunluğu 35 kilometre olan plajın kuzeydeki ıssız bölgelerinde çıplaklar kampı da mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir