Dünya Üzerindeki En İyi Rapçileri

Merhabalar, sizler için dünya üzerindeki en iyi rapçileri listeledik en iyi 7 rapçiler

1.Eminem


 

Eminem, , 17 Ekim 1972’de Amerika da Missouri’de dünyaya gelen Amerikalı bir rapçi, Oyuncu ve Müzik yapımcısıdır. Eminem, tüm zamanların en çok satan hip-hop sanatçısı haline getiren 300 milyondan fazla albüm sattı. ve ek olarak Tüm zamanların En iyi 100 Sanatçılar Listesinin 83. sırasın da yer aldı

2.Tupac


 

Tupac Amaru Shakur, 2Pac olarak da bilinir, 16 Haziran 1971’de New York East Harlem’de dünyaya gelen Amerikalı bir rapçi ve oyuncudur. Tupac, dünya çapında 75 milyondan fazla albüm sattı ve tüm zamanların en iyi müzik sanatçılarından biri olarak Rolling Stone gibi çok önemli yayınlarda yer aldı. 2Pac, Eylül 1996’da 25 yaşında öldürülmüştü. 2pac öldüğü halde, hayatta kalma ihtimaline inananlar var.

3.Notorious BIG


 

Notorious BIG Mayıs 1972’de doğdu, Brooklyn, New York’ta doğdu. 24 yaşında, Notorious BIG, 9 Mart 1997’de Los Angeles, California’da Klip çekimi sırasında öldürüldü. Bugüne kadar kimse onu kimin öldürdüğünü bilmiyor.Notorious BIG, rap şarkılarında en iyi hikayeler anlattığı için biliniyor

4.Nas


 

14 Eylül 1973 Doğumlu Sahne adı Nas  Nasir bin Olu Dara Jones, Amerikalı bir rapçidir. Albüm Illmatic, tüm zamanların en iyi rap albümlerinden biri olarak düşünülüyor. Aynı zamanda biri olarak kabul edilir en iyi rapçiler tüm zamanların. 2001-2005 Yılların da Nas, Jay-z ile bir kavgaya girmiştir; iki Rapçi Sahne de Birbirlerine sözlü olarak tartışmışlardır. Nas ile Jay-z İkilisi daha sonra dev bir Konser yaparak düşmanlığını bitirmişlerdir.

5.Jay-z


 

4 Aralık 1969 Doğumlu Sahne adını Jay Z olarak bilinen Shawn Corey Carter, Amerikalı bir rapçi, girişimci ve yatırımcıdır. En iyi bilinen Reasonable Doubt adlı albümü ile tanınır. Jay-z Roc-A-Fella Records’un  olan Kayıt şirketinin şimdiki CEO’sudur.

6. Dr Dre


 

18 Şubat 1965 Doğumlu Dre adlı sahne ismi ile tanınan Andre Romelle Young, Amerikalı bir rapçi, plak üreticisi ve girişimci. Aftermath Entertainment and Beats Electronics’in kurucusu ve şu anki CEO’su. Dr Dre 1993 yılında en çok albüm satan amerikalı sanatçılarından biri oldu.

7.Sagopa Kajmer


 

Sagopa Kajmer 17 ağustos 1978’de samsunda doğmuştur. Sagopa Kajmer’in asıl adı Yunus Özyavuz Sagopa Kajmer Samsun’da yerel bir radyoda Dj’lik Yapmıştır. 1999 yılında Kuvvetmira adlı rap grubunu kurdu, ceza ile bilinmeyen bir neden ile araları bozulmuştur günümüz olan 2016 yılında Ceza ile Sagopa Kajmer halen küslükleri devam etmektedir.

Dünya Üzerindeki En İyi Rapçileri

Herkesin katkıda bulunabildiği özgür ansiklopedi Vikipedi’ye hoş geldiniz.


Vikipedi projesinin, 2003’te hayata geçen Türkçe koludur. Kurulduğu günden itibaren , internetin en geniş kaynak sitesi olma yönünde ilerlemektedir. Vikipedi, içeriği dünyanın her köşesinden gönüllü insanlar tarafından ortaklaşa hazırlanan açık kodlu, özgür, kâr amacı gütmeyen ücretsiz bir ansiklopedidir. Bu site viki teknolojisini kullanır, yani dünya üzerinde internete bağlı bilgisayarı olan herhangi bir kişi, -çok az sayıdaki korumalı sayfa dışındaki- tüm sayfalarda ekleme, çıkartma, düzenleme yapabilir. Yapılması gereken tek şey sayfanın üstünde bulunan “Değiştir” veya “Kaynağı değiştir” düğmelerinden birine basmaktır. Bu düğmeler, sayfayı değiştirmenizi ya da sayfaya ekleme yapmanızı sağlar.

Türkçe Vikipedi, diğer tüm dillerdeki Vikipedilerle birlikte, kâr amacı gütmeyen Wikimedia Vakfı ‘nın tescilli markasıdır. Vakfa ait Vikipedi’ye kardeş projeler de mevcuttur. Vikipedi’de ve kardeş projelerde, cesur olup sayfalara katkıda bulunmanız teşvik edilmekte ve istenmektedir. Siz de bilginizi bu ortaklaşa çalışma ortamında paylaşın.

Her maddede bulunan bağlantılar sizi diğer ilgili maddelere ve ek bilgilere yönlendirecektir. Vikipedi’nin yazı düzenleme kurallarına uygun olmak ve kabul edilebilir bir standartta olmak kaydıyla, bilgi eklemeniz, referans vermeniz, alıntılar eklemeniz memnuniyetle karşılanacaktır. Bilgi eklerken ya da sayfayı geliştirirken yanlışlıkla Vikipedi’yi bozacağınızdan korkmanıza gerek yoktur, çünkü diğer Vikipedistler hemen size tavsiyede bulunacaklar veya gerekiyorsa bariz hataları düzelteceklerdir. Ayrıca, Vikipedi Ansiklopedi Yazılımı “MediaWiki”, editör kaynaklı hataların kolayca geri alınabilmesini sağlayacak şekilde özenle tasarlanmıştır.

Vikipedi, esas olarak herkesin katkıda bulunabileceği sürekli genişleyen bir site olduğu için, nitelik olarak basılı başvuru kaynaklarından önemli şekilde ayrılır. Özellikle eski maddelerin daha anlaşılır ve dengeli olmasına karşın yenileri eksik, hatalı, ansiklopedik olmayan bilgilerle veya katkıda bulunmuş olan kişinin öznel yargılarıyla oluşturulmuş olabilir. Kullanıcılar, doğru bilgiye ulaşmak ve hatalı bilgilerin farkına varmak için bunu göz önünde bulundurmalıdırlar. Öte yandan, Vikipedi dinamiktir ve sürekli günceldir. İçeriğinin hazırlanması ve güncellenmesi sadece dakikalar veya saatler alır. Bütün bu hazırlama ve güncelleme işlemleri basılı ansiklopedilerde olduğu gibi aylar, hatta yıllar sürmez.

Eğer henüz yapmadıysanız, sizin birkaç dakikanızı ayırarak Vikipedi nedir, ne değildir sayfasını okumaya davet ediyoruz. Böylece Vikipedi’yi nasıl kullanacağınızı veya katkıda bulunacağınızı öğrenebilirsiniz. Ana konularla ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

İyi çalışmalar!

Ayrıca bakınız: Vikipedi:Hoş geldiniz

Vikipedi ile ilgili daha kapsamlı bilgi edinebileceğiniz Vikipedi maddesi.
Yardım ile ilgili sayfaların ve iletişim yollarının bulunduğu içindekiler sayfası.
Site hakkında duyurular için duyurular sayfası.

en iyi türk rapçiler, en iyi rapçiler yabancı, amerikalı rapçiler listesi, türkçe rapçilerin isimleri, ünlü rapçiler yabancı, rus rap sanatçıları, en iyi arabesk rapçiler, en iyi hip hop şarkıları türkçe

Dünya Üzerindeki En İyi Rapçileri Özet Bilgiler

  • Ayrıca Vibe dergisi tarafından 2008 yılında gelmiş geçmiş en iyi rapçi ilan edildi.  Ceza ne oğlum 🙂 Bu kadar adam var burda dünyanın en saygın rapcileri bunlar tabi bir kaç
  • Grup 1995’de en iyi rap performansıyla Grammy’e ödülüne layık görüldü. 10Kreayshawn 1989. 2011’de MTV’nin en iyi çıkış yapan şarkıcı ödülüne layık görüldü.
  • Ayrıca Vibe dergisi tarafından 2008 yılında gelmiş geçmiş en iyi rapçi ilan edildi.  ( Dünyanın En İyi Rap Yıldızları) 9 out of 10 based on 10 ratings. 9 user reviews.
  • Hızla gelişmekte olan rapin en iyi 10 sanatçısını sizler için biraraya getirdik.  Curtis James Jackson III, sahne adıyla 50 Cent, Amerikalı rapçi , aktör ve girişimci.
  • İzle
  • Türk rapçiler arasında en iyi kim?  Bu sorunun cevabını bulabilmek için en iyi Türk rapçileri içeren şu ana kadar yayınlanmış en kapsamlı listelerden birini hazırladık.
  • 2013'ün en güzel en iyi rap şarkısı. Dünya Tarihinin En İyi Rap Dissleri ve Hikayeleri.  Dünyanın En İyi Rapçileri . Dünyanın En Güzel Arabesk Rapi (Bi Dakka Dur
  • En İyi Rapçiler . Dünyanın En İyi Rapçileri . 32 yorum.
  • En iyi türk rapçiler kimler ? sahabe tarzı biliyorsanız ve söylenirseniz sevinirim   En İyi Görüş(eig) Oranı Detaylı bilgi.  Dünya üzerinde en çok görmek istediğiniz ülke hangisi?

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir