Doğum Günü Partisine Giden Kızın Başına Poşet Geçirip Kaçırdılar!

Doğum gününde kaçırılan kız korku dolu anlar yaşadı! Ekin Soyak şakaları hem güldürmeye hem korkutmaya deva ediyor. Sokakta kafasına poşet geçirilip arabaya bindirilen kız yaşananların aslında bir doğum günü şakası olduğunu öğrenince ne yapacağını şaşırdı! İşte izleyenleri hayret ettiren o korkutucu şakanın yaşandığı o anlar;

Sakın siz denemeyin!

Yasmin, doğum gününü kutlamak için arkadaşları ile plan yapmıştı. Akşam evden çıktı. Arkadaşları ile buluşacaktı. Ama bir anda ne olduğunu anlamadan sokakta yanına gelen 2 kişi Yasmin’in kafasına poşet geçirdi. Ve onu arabaya bindirerek evlerine götürdüler. Evde korku içinde beklerken bir de testere sesi duyması Yasmin’in korkusunu ikiye katladı.  İşte okurken bile tüyleri diken diken eden o şakanın yaşandığı anlar;

Youtube’da Vivox Tv adı altında yaptığı şakalar ve sosyal deneyler ile gündeme gelen Ekin Soyak ve arkadaşlarının son kurbanı Yasmin oldu. Ama onların bir diğer ortağı ise Yasmin’in arkadaşı Işıl oldu.

NOT: Bu şakayı izledikten sonra sakın siz de arkadaşlarınıza yapmaya kalkmayın!

Doğum Günü Partisi , Nobel ödüllü yazar, Harold Pinter ‘ın 1957’de yazdığı tiyatro oyunu. Oyun, ilk olarak 28 Nisan 1958 yılında Cambridge ‘de sahnelendi.

 • Doğum Gününde Sevdilerinize Özel Hissettirin.
 • Kız doğum günü kategorilerimizde hoşunuza gidebilecek yüzlerce karakter, birbirinden renkli süsler ve parti malzemeleri ile muhteşem organizasyonlar hazırlayın.
 • Darüşşafaka Yakacık Rezidans’ta kalan parkinson hastası Leyla Renee Voskay, kapısı içeriden kilitli, başına poşet geçirilmiş , boynu koli bandıyla sarılmış halde cansız bulundu.
 • Doğum Günü Parti Malzemeleri ve Parti Süsleri, kişiye özel ürünler ve kullan at parti ürünlerini PartiDünyası güvencesiyle satın alabilirsiniz.
 • Aracından inerek vatandaşların yanına giden Erdoğan, onlarla sohbet etti, fotoğraf çektirdi. Bu arada, Erdoğan'ın evinin bulunduğu sokağa, "Güçlü bir Türkiye için evet, biz de varız.
 • Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde, S.T., adlı kadın, iki kız çocunu, bir arkadaşının 8 yaşındaki erkek çocuğuna emanet ettikten sonra doğum günü partisine gitti.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum gününü kutladılar, Cumhurbaşkanı Erdoğan doğum günü dolayısıyla Kısıklı ve Mabeyn Köşkü’nde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.
 • Doğum Günü Hediye Paketi Ürünleri. Paket Kağıt ve Süsleri. Şeker Hediye Poşetleri . Diğer Paketleme Ürünleri. Doğum Günü Balonları.
 • Oyun Açıklaması: Doğum günü partisine giden kızı dilediğin gibi giydir ve süsle. İyi Eğlenceler. Toplam Oynanma : 1896.
 • Aşkınıza çok özel bir hediye mi hazırlamak istiyorsunuz? Hemen tıklayın.
 • Özel Not ve Mesaj Önerileri Hediyeni Özel Notlar ile Gönder.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir