Doğayı Koruyan Tekrar Kullanılabilir Kupalar

Bu kupalar sayesinde, sürekli karton kupa kullanmak zorunda kalmayacak, doğayı koruyabileceksiniz.

Joco Glass Kahve Kupası


Joco’nun renkli, silikon kılıflı ve gözeneksiz camdan yapılmış, parlak, tekrar kullanılabilir kahve kupalarına bayılacaksınız. Bazı plastiklerin veya kağıdın aksine, cam demonun tadını etkilemez ve listedeki tüm bardaklarda olduğu gibi, tüm silikon nastieslerden arınmış olur. Bunlar, barista yapımı brew’lara uyması gereken üç farklı boyutta üretilmiş ve seçilebilecek 20’nin üzerinde renkten oluşuyor.

Ecoffee Cup Lily William Morris


Bu bardak, mukavvadan yapılmış gibi hissedebilir, ancak bardak aslında bambu elyafından ve mısır nişastasından yapılır. Bunun anlamı onunla işiniz bittiğinde, kompost yığına gidebilir (silikon kapak ve kılıf da geri dönüşümlüdür). Bu bardakların bir sürü tasarım çeşidi vardır ve masanızın cazibesini ortaya çıkarır. William Morris koleksiyonunu denemenizi tavsiye ediyoruz.

Byocup Kupa


Silikondan yapılmış olan Byocup’un özelliği, basit ama etkili tekrar kullanılabilir bir fincan olmasıdır. Oldukça büyüklüktür (340ml) ve cam bir bardak gibi serttir, bu yüzden kırılmaz. Kapak, listede gösterilenler kadar istikrarlı görünmeyebilir ancak güven verici derecede güvenlidir. Bunlar, siyah, beyaz ve rengârenk renk kombinasyonlarının yanı sıra, daima parlak bir yeşil renkte olup çantanızda daima yer bulacaktır.

Thermos ThermoCafe Challenger Seyahat Kupası


Termos, Hoover gibi uzmanlaşmış ürün türünün eşanlamlı hale geldiği bu markalardan biridir. Bu paslanmaz çelik kupa, belirgin bir kalite işaretidir. Kolayca kavranabilen tutamacın eklenmesi pratiklik bakımından çok şey katmaktadır. Flip-top, ihtiyacınız olduğunda kolay erişim sağlar ve kapasitesi 420 ml’dir.

Bodum Seyahat Kupası


Bodum, tekrar kullanılabilir kahve fincanlarında en güvenilir isimlerden biridir. Bu paslanmaz çelik, yüzde 100 sızdırmazlığa sahiptir, bir yere çarpması durumunda içerdeki sıvının büyük bir kısmını tutacak kadar güvenlidir. Bir dizi farklı renkte gelen kauçuk tutma yeri, tutamaksızdan kolayca içebileceğiniz anlamına gelir ve ağızlık, her bir yudumla iyi miktarda kahveye izin verecek kadar geniştir.

The Rice Way Seyahat Kupası


Bir kahve kupasını tekrar tekrar kullanma, kendi başına çevre için iyi bir seçenektir, ancak bu ürün bir adım daha ileri gitmektedir. Pirinç kabuğundan, öğütme işlemi sırasında toplanan, içkinizi tutacak kadar dayanıklı, ancak aynı zamanda doğru şekilde atıldığında biyolojik olarak parçalanabilen atıklardan yapılır. Materyalin yalıtım özellikleri içkilerini sıcak tutar ve diğer bazı kupaların verdiği metalik tatların hiçbiri yoktur.

Contigo Vacuum Kupa


Bu kupa bizim listemizde en pahalı olabilir, ancak muhtemelen de en güvenlidir. Kupayı açmak için bastığınız buton (ve tekrar mühürlemek için bırakın) kilitlenebilir – bu nedenle deliği kapattığınızda, yanlışlıkla tekrar açık itilmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Doğayı Koruyan Tekrar Kullanılabilir Kupalar

Dünya Doğayı Koruma Vakfı , doğanın zarar görmesini durdurmayı ve verilen zararları onarmayı amaçlayan uluslararası bir sivil toplum kuruluşudur . 1961 ‘de World Wildlife Fund olarak kurulan kuruluş, genişleyen çalışma alanıyla adını şimdiki haline değiştirmiştir. Ancak Kuzey Amerika ülkeleri hala eski halini kullanmaktadır.

WWF, dünya çapında desteklediği 2000 koruma projesi ve 4000’e yakın çalışanıyla dünyanın en büyük çevre kuruluşu konumundadır. Projelerini 100’ü aşkın ülkede, iklim değişikliği , ormanlar , tatlısular , denizler , türler ve sürdürülebilirlik ana başlıkları altında gerçekleştirmektedir.

WWF’nin temel amacı, dünyanın doğal ortamının bozulmasını durdurmak ve insanın doğayla uyumlu bir şekilde yaşadığı bir gelecek oluşturmaktır.

Doğayı Koruyan Tekrar Kullanılabilir Kupalar Özet Bilgiler

  • Doğayı Koruyan Tekrar Kullanılabilir Kupalar . Alışveriş.  Bu kupalar sayesinde, sürekli karton kupa kullanmak zorunda kalmayacak, doğayı koruyabileceksiniz.
  • yapılmış, parlak, tekrar kullanılabilir kahve kupalarına bayılacaksınız.  uyması gereken Doğayı Koruyan Tekrar Kullanılabilir Kupalar yazısının kaynağı : Böylesi Yok!
  • bizi yanıltabilir çünkü basit yöntemlerle bile doğayı korumayı başarabiliriz.  Aynı poşeti tekrar tekrar kullanırım diye düşünmeyin çünkü bu sefer sağlığınızı riske etmiş olursunuz.
  • Doğayı korumak için bizlere düşen görevler: Doğayı yeşillendirmeliyiz yani çiçek ekmek ağaç dikmek vs.Yerlere  Şişe ve kavanoz gibi cam saklama ürünlerini tekrar kullanın .
  • Doğayı Koru O da Seni Korusun . 4 Ocak 2013 Cuma. Doğayı Koruma Eylemimiz.  İlk olarak tüm sınıflar için tekrar kullanılabilir durumdaki atık kağıtların konulabileceği
  • Doğayı korurken neler yapmalıyız.; Çöpleri yerlere atmamalıyız.  Doğal kaynaklarımızın kullanırken israf etmeyip, tasarruf edmeliyiz.
  • olarak işlenir ve tekrar kullanılır hale getirilir.  diğer çöplerden ayrıştırılarak tekrar kullanıma kazandırılabilir.  buda doğayı korumada önemli bir rolü olduğunu gösterir.
  • Doğayı korurken neler yapmalıyız.; Çöpleri yerlere atmamalıyız.  Şişe ve kavanoz gibi cam saklama ürünlerini tekrar kullanın .
  • Bu videoyu daha sonra tekrar izlemek mi istiyorsunuz?  evimizin havasını temizleyici ürünler kullanmak , evimizde kullandığımız bitkilerin aslında doğaya faydası oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir