Dizi karakterleri gibi giyinmek için 9 kombin önerisi

Erkek giyiminde dizi karakterleri gibi giyinme alışkanlığı düne kadar yoktu.

Ama yeni akımlar dizi karakterleri gibi kombin yaparak giyinme alışkanlığını sokağa taşıdı.

Amerikan dizilerinde bir karakter oluştururken giysisinden oyuncağına kadar her şey hesaplanıyor.

Ülkemizde dizilerdeki karakterlerin sadece yakışıklı/güzel ve ünlü olmaları beklentiyi karşıladığı için pek de aranan bir özellik değil.

Belki de planlama ekibi bu kadar kapsamlı bir hedef düşünmüyor.

Neyse 🙂 biz dünyada her herkes tarafından tanınan dizi ve filmlerin karakterlerine ait kombin önerileri ile haberimize devam edelim…

Agent Colulson

Captain America

Iron Man

Thor

Bruce Banner (Hulk)

Black Widow

Loki

Nick Fury

Medcezir, Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu tarafından geliştirilen televizyon dizisi . Josh Schwartz tarafından yaratılmış Amerikan yapımı The O.C. dizine dayanmaktadır. Dizinin baş rolünde İstanbul ‘un kenar mahallelerinden birinde büyüyen Yaman Koper karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy ve zengin bir ailenin kızı olan Mira Beylice Koper’i canlandıran Serenay Sarıkaya yer aldı.

Medcezir’in prömiyeri 13 Eylül 2013 tarihinde Star TV ‘de yapıldı. Aldığı başarılı reytingler sonucunda ikince sezonda devam etmesine karar verildi ve ikinci sezon 12 Eylül 2014’te başladı. Dizinin yönetmeni Ali Bilgin , dizinin üçüncü sezonda da devam edebileceğini açıkladı. Ancak ikinci sezonda alınan, ilk sezon kadar tatmin etmeyen reytingler sonucunda dizinin senaristi Ece Yörenç, dizinin sona ereceğini açıkladı. Dizi, 12 Haziran 2015’te yayınlanan 77. bölümüyle sona erdi.

Dizi, ilk sezonun sonunda 25.6 milyon lira ciro yaparak en çok ciro yapan ve yapımcısına en çok kazandıran beşinci dizi oldu. Dizi, olumlu eleştiriler almasının yanı sıra dünyanın en başarılı yapımları arasında yer aldığı söylendi ve birçok kez orijinalinden daha iyi olduğu yorumları yapıldı. Dizi 2014 yılında 41. Altın Kelebek ödül töreninde “En İyi Kadın Oyuncu” ve “En İyi Dizi Müziği” kategorilerinde iki ödül aldı. Ayrıca 2015 yılındaki 42. Altın Kelebek Ödül töreninde ise “En İyi Kadın Oyuncu” “En İyi Erkek Oyuncu” “En İyi Dizi Yönetmeni” ve “En İyi Dizi Müziği” kategorilerinde aynı anda toplamda dört ödül aldı. Medcezir, ödül töreninden bir kaç ay öncesinde final yapmış olmasına rağmen 42. Altın Kelebek Ödül töreninde en çok ödülü alan dizi olarak imzasını attı. İki yılda toplamda altı Altın Kelebek Ödülü alarak tekrardan başarısını göstermiş oldu. Aynı zamanda, 9. Uluslararası Seul Drama Ödülleri’nde “En İyi Dizi” kategorisinde ikincilik ödülü olan Silver Bird’e layık görüldü. Medcezir dizisinin aday gösterildiği ve kazandığı daha çok sayıda ödül vardır.

  • Dizi karakterleri gibi giyinmek için 9 kombin önerisi . Giyim.  Ama yeni akımlar dizi karakterleri gibi kombin yaparak giyinme alışkanlığını sokağa taşıdı.
  • Dizi karakterleri gibi giyinmek için 9 kombin önerisi .  Ama yeni akımlar dizi karakterleri gibi kombin yaparak giyinme alışkanlığını sokağa taşıdı.
  • The walking dead karakterlerinin dizi ve çizgi romandaki halleri.  Bayanlara Özel: Saçlarınızı Sevdiğiniz Sinema ve Dizi Karakterleri Gibi Yapabilmeniz İçin 7 Yöntem.
  • Hep çok sade oldum. Artık abartıya kaçmamak koşuluyla oyun karakterleri gibi ilginç ve feminen giyinmek istiyorum. Bunun için fikriniz lazım Diğer konusu altında soruldu.
  • 11. Ayakkabılarınızın daima temiz ve cilalı olmasına dikkat edin. Dost başa düşman ayağa bakar geyiğini bir kenara bırakın, temiz ayakkabılar giyin .
  • Kışın güzel giyinmek için öneriler .
  • Dizi karakterleri gibi giyinmek ister misiniz? Televizyon dizilerinin popülaritesi her geçen gün artıyor.
  • Yoğuşmalı kombi nedir, neden yoğuşmalı ismi verilir ? Yoğuşma gaz halindeki bir maddenin ısı vererek sıvı hale dönüşmesi olayıdır.
  • Senin Annen Hangi Dizi Karakteri ? Bazen bir dizi izlerken, " aynı annem!" dediğin karakterler olmuştur.  Spor ve rahat herhangi bir kombin yapar.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir