Diriliş Ertuğrul Hayatıma Yön Verdi!

Oyunculuk başarısıyla gönüllerde taht kuran yakışıklı oyuncu Engin Altan Düzyatan başrolünde oynadığı Diriliş Ertuğrul dizisiyle adından sıkça söz ettiriyor. Engin Altan Düzyatan, Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra hayatında birçok değişiklik olduğunu söylerken kontrollü ve dikkatli yaşamaya başladığını belirtti.

Diriliş Ertuğrul dizisinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, başarıyla devam ettiği dizi çekimlerinden büyük keyif aldığını belirtirken ilginç açıklamalarda bulundu. Düzyatan, bu diziye başladıktan sonra ‘ Hayatımı daha kontrollü yaşayarak özel hayatımda daha çok şeylere dikkat ediyorum’ dedi.

Erzurum Atatürk Üniversitesinin 12. Uluslararası Kar Film Festivali için dizideki ekip arkadaşlarıyla Erzurum’a ziyarete gelen Düzyatan, AA muhabirinin sorularını cevap verdi. Başarılı aktör, “Diriliş Ertuğrul” dizisinin, kendisi için çok önemli bir yapım olduğunu ve oyuncu olarak üzerlerindeki sorumlulukların ne kadar büyük olduğunu bildiklerini ifade etti.

Düzyatan, izleyicinin tepkilerini dikkate aldığını belirtirken, “Ertuğrul Gazi rolünün gündelik yaşamına etkisi olup olmadığı” sorusuna karşılık “Ertuğrul Gazi’yi oynamak çok önemli bir şey. Bir oyuncu için ecdadımızdan bir kahramanı oynamak ve bunu da halkın benimsemesi, buraya kadar taşıması tabii ki ister istemez hayatımızda bir şeyleri değiştiriyor. Ben zaten her zaman dikkatle yaşamaya çalışan bir insanım ama Ertuğrul rolünü üstlendikten sonra özel hayatımı biraz daha dikkatli yaşamaya çalışıyorum” cevabını verdi.

Düzyatan ayrıca yurt dışından da teklifler aldığını fakat iş yoğunluğundan ötürü vakit bulamadığının altını çizdi. Dizi sektörü uzun metrajlı olduğundan yurt dışı tekliflere şu an için açık olmadığını ifade eden Düzyatan, iyi bir proje olduğunda ve zaman müsait olduğunda kabul edebileceğini belirtti.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir