Dilencilerle Dalga Geçen PSV’li Taraftarlara İbretlik Ceza!

PSV’li taraftarlara ibretlik ceza! PSV Eindhoven, insanlık dışı davranan taraftarına ibretlik ceza verdi. Hollanda’nın PSV Eindhoven takımı ile Atletico Madrid maçı öncesinde dilencilerle alay eden 5 taraftara, 3 yıl men cezası verildi.


UEFA Şampiyonlar Ligi’nde PSV Eindhoven’in, deplasmanda Atletico Madrid’le oynadığı rövanş maçı öncesinde konuk ekibin taraftarları, İspanya’nın başkenti Madrid’de bir kafede otururlarken, dilencilere para atmıştı. Hollandalı taraftarlar para karşılığında ise dilencilere  şınav çektirerek onları aşağılamıştı.

O dilencilerin İstanbul’dan, İspanya’ya giden Romanlar olduğu anlaşılmıştı. PSV taraftarları, bozuk paralar atarak dalga geçmiş, sadaka verdikleri bardakların içine bira dökerek romanları aşağılamıştı.

PSV’lilerin alay ettiği kadınlar İstanbullu çıktı

Görüntüleri inceleyen PSV Eindhoven kulübü, söz konusu olaya karışan 5 taraftarın 3 yıl boyunca statlarına alınmayacağını açıkladı.

Philips Sport Vereniging ya da kısaca PSV, 31 Ağustos 1913’te Philips işçileri tarafından kurulan bir spor kulübüdür. Ama kulüp en fazla başarıyı futbol şubesinde yakalamıştır. Hollanda’da Ajax ve Feyenoord ile birlikte Hollanda’nın en başarılı 3 takımdan biri olan PSV, en son 2014-15 sezonunda lig şampiyonu olmuştur. 1988’de de UEFA Şampiyonlar Ligi ‘ni kazanarak Avrupa’nın en büyüğü olma başarısını göstermiştir.

PSV yetiştirdiği oyuncuları büyük paralar karşılığı Avrupa’nın ünlü kulüplerine satmasıyla bilinir.

  • ’da Kullanıcı Adı (user) ve Kanal URL Değiştirme. 29/04/2016. Dilencilerle Dalga Geçen PSV ’ li Taraftarlara İbretlik Ceza ! 26/03/2016.
  • Hollanda'nın PSV Eindhoven Kulübü, dilencilerle alay eden taraftarlara ibretlik ceza verdi.
  • Spor Hollanda'nın PSV Eindhoven Kulübü, Şampiyonlar Ligi'ndeki Real Madrid maçı öncesi Madrid'de dilencilerle alay eden 5 taraftarına ibretlik bir ceza verdi.
  • PSV Eindhoven, Şampiyonlar Ligi'ndeki Real Madrid maçı öncesi dilencilerle alay eden 5 taraftarın 3 yıl statlarına alınmayacağını açıkladı.
  • Hollanda kulübü, Madrid'de bir kafede otururlarken, dilencilere para karşılığı şınav çektirerek onları aşağılayan 5 taraftara 3 yıl men cezası verdi.
  • PSV Eindhoven, Şampiyonlar Ligi'ndeki Real Madrid maçı öncesi Madrid'de dilencilerle alay eden 5 taraftarına ibretlik bir ceza verdi.
  • Hollanda'nın PSV Eindhoven Kulübü dilencilerle alay eden 5 taraftarına ibretlik bir ceza verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir