Dikkat!!! Metroda Maymun Var!

Metroda maymun görseniz ne yaparsınız? Azerbaycan’da bir yolcu metroya maymunu ile bindi ortaya ilginç görüntüler çıktı. Metroda bir oraya bir buraya giden maymun ise yolculara zor anlar yaşattı


Azerbaycan’da bir yolcu maymunu ile metroya binince, diğer yolcular zor anlar yaşadı.

Görüntüler Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de kaydedildi. Metrodaki bir yolcunun kamerası tarafından kaydedilen görüntülerde maymunun hareketli tavırları ile göze çarpıyor.

Metroda bir o tarafa bir bu tarafa hareket eden maymun, bazen yolcuların üstün çıktı. Bazen de demirlere tırmanarak kendini ormanda zannetti. Büyük sempati toplayan maymun, aslında doğasından uzak olması ve metroda farklı sesler duyarak insanların içinde bulunması yüzünden gergindi ve korkmuştu. Yaşadıklarından tedirgin olan maymun, metroda demirlere tırmandı. Yaramaz maymun elbiselerini çekiştirdiği genci ise hem gülümsetti hem de tedirgin etti. Metrodaki anonsla zaman zaman korkan maymun yolculuk boyunca hiç yerinde duramadı.

Sosyal medyaya düşen bu video kısa sürede binlerce kez izlendi. Sosyal medya fenomeni haline gelen maymunun sahibinin ise kim olduğu belli değil.

 

  • Metroda maymun var ! izle. 03 Mart 2016, 13:14 2 Görüntülenme.  Kalan Karakter: Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.
  • Metroda Maymun Var ! Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de bir yolcu tarafından metroda taşınan maymun , diğer yolculara zor anlar yaşattı.
  • Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de bir yolcu tarafından metroda taşınan maymun , diğer yolculara zor anlar yaşattı.  Ev alacakların mutlaka dikkat etmesi gereken 6 müthiş detay.
  • Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de bir yolcu tarafından metroda taşınan maymun , diğer yolculara zor anlar yaşattı. DailyMotion , 2 Mart 2016 Çarşamba.
  • Google aramalarında yeni özellik Dünyaca ünlü arama motoru olan Google’den dikkat çekici bir adım geldi.
  • Metroda Maymun Var videosu ve daha binlerce Komedi ile ilgili video Mynet TV'de.  Azerbaycan'da metroda taşınan maymun , yolcuları şaşırttı.. Sitene Ekle.
  • Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de bir yolcu tarafından metroda taşınan maymun , diğer yolculara zor anlar yaşattı.  , metroda maymun var . 2016 03 02.
  • Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de bir yolcu tarafından metroda taşınan maymun , diğer yolculara zor anlar yaşattı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir