Delivery to the following recipients failed anlamı

Delivery to the following recipients failed; Birine mail atmaya çalışırken alınan bir hata mesajıdır.Bu otomatik olarak üretilmiş bir teslim durum bildirimidir.

Aşağıdaki alıcılara teslim başarısız oldu.

Nedenleri

1- İşyerinden mail yolluyorsanız bazı işyerleri bazı mail adreslerine kısıtlama getirebiliyorlar.

2- Mail attığınız kişi mail adresini kapatmış olabilir

3- Düşük bir ihtimalde olsa sizi e-posta gönderemeyecekler listesine eklemiştir

4- Maili attığınız kişinin e-posta kapasitesi dolmuştur ve mail gönderilemiyordur

Hotmail benzeri durumlarla ilgili çözümü aşağıdadır

Windows Live Hotmail Postmaster Hizmetleri

Microsoft, Web üzerindeki en çok güvenilen ve en iyi korunan müşteri deneyiminin sağlanmasına yardımcı olmaya kararlıdır. Bu nedenle Microsoft, müşterilerimizi kötü kullanımdan korumaya yardımcı olmak amacıyla çeşitli ilkeler ve yordamlar geliştirmiş ve endüstrideki başarısı kanıtlanmış çok sayıda kullanımı benimsemiştir. Bu site toplu e-posta gönderenler, ISS’ler, e-posta servisi sağlayanlar (ESS), postmasterlar ve etki alanı yöneticileri için Windows Live Hotmail müşterilerine ileti göndermeyle ilgili ilkeler ve çözümler hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlayacak bir yer sunmak amacıyla geliştirilmiştir.

S. Windows Live Hotmail arasındaki fark nedir?
Y. Windows Live Hotmail daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay e-posta deneyimi sunmak için sıfırdan oluşturulan, Microsoft’un yeni Web e-posta hizmetidir. MSN Hotmail müşterileri önümüzdeki aylarda Windows Live Hotmail’e yükseltilecektir. Müşteriler MSN Hotmail hesabı kimliklerini koruyabilecek ve bunları Windows Live Hotmail hizmetiyle kullanabilecekler, ancak Windows Live Hotmail müşterileri için güncelleştirilmiş hesap seçeneklerinin kullanımına yakında başlanacaktır.

  • Ana Sayfa Teknoloji Delivery to the following recipients failed anlamı .  ve çözümler hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlayacak bir yer sunmak amacıyla geliştirilmiştir.
  • Soru Cevap forumu 'Postmaster cevabı ne anlama geliyor?' konusu.
  • Delivery to the following recipient failed permanently  X Failed Recipients : [email protected] .tr. Subject: Delivery Status Notification ( Failure ).
  • İçerik hep aynı. This is an automatically generated Delivery Status Notification. Delivery to the following recipients failed . [email protected] . Filitreleme yöntemi yok mu bunları.
  • delivery to the following recipients failed teriminin İngilizce Türkçe sözlükte anlamı .  delivery to the following recipients fai..
  • 1. hotmail ile e mail yolladığınızda karışıya iletilmeme durumda size geri gelen posta durumudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir