Davetlerde Kıskançlığa Yol Açacak 7 Harika Abiye Modeli

2015-2016 sonbahar kış abiye modelleri bu kışa damgasını vuracak gibi duruyor. Birbirinden şık tasarımlı abiye modelleri ile bu kış sizin için özel olacak. Sizin için önemli olacak 2 noktaya dikkat etmenizi istiyoruz. Birincisi bir yıldız gibi parlamak olacak ve yeniden güncellenmiş renk birlikteliklerini doğru kullanmak olacak. Bu iki önemli noktaya dikkat ettiğiniz takdirde bu kış özel davetleri ısıtabilecek abiye modelleri ile kombinler yapabilirsiniz. Davetlerde ve özel günlerde giyebileceğiniz en şık abiye modellerini sizler için araştırdık.

İşte davetlerde kıskançlığa yol açacak 7 harika abiye modeli..

Yeni Romans


Siyah ve koyu çiçek desenleri ve rock havasıyla kış davetlerinin vazgeçilmez abiye modeli. Bu yeni görünümlü çiçek desenlerinden ilham alabilirsiniz. Davet hazırlıklarınızı bu abiye modelini düşünerek planlamanızı tavsiye ediyoruz..

Bordo Aşkı


Sonbahar kış dönemlerinin abiye elbise renklerinden bir diğeri ise bordo renkler. Kol ve boyun kısımlarında beyaz dantel detaylı minimal dokunuşlar yeterli olacaktır. Özellikle nişan törenlerinde çok fazla tercih edilebilecek bir kombin..

Lüks Boho Trendi


70’lerin etkisi halen bohem bir havayla devam ediyor. Boho maksi elbiseleri, pratik bir giyim tarzı olarak gözüksede, dışarıdan etkileyici bir havası olduğu kesin.

Altın (Gold) Etkisi


Altın sarısı tonlarıyla ışıltınızı daha da güçlendirebilirsiniz. Özellikle düğün ve nişan gibi özel davetlerde cesaretinizi kontrol ederek bu ışıltılı gold etkisini konuklarınıza ve arkadaşlarınıza hissettirebilirsiniz.

Doğa Yeşili


Yeşil özellikle kış dönemlerinin vazgeçilmez rengi olmaya devam ediyor. Yeşil abiyenizle birlikte, gold tonlarında ayakkabı ve çanta kombini yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Minimal Tasarımlar


Minimal tasarımlar her dönemin vazgeçilmezlerinden olsa gerek. Küçük detaylar gibi gözüksede, büyük etikiler oluşturan bu müthiş tasarımların etkisinden kimse kurtulamaz..

Işıltı Saçan Seçimler


İnsana dokunma hissi veren dokulu kumaşların ışıltısı bu kış sizleri yansıtacak. Siyah ağırlıklı tonlarda kumaş ile tasarlanmış bu eşssiz abiye modelleri göz alıcı bir hava oluşturacak. Siyah dokulu kumaş ve birazda yeşilin eklenmesiyle oluşan abiyenizi, siyah ayakkabı ve çantayla kombinleyebilirsiniz.

Kıskançlık bir kişinin veya bir ilişkinin yitirilmesinden korkulan, karmaşık bir ruhsal yaşantı ve olumsuz tutumdur. Bunun dışında başkasının sahip olduğuna kendisinin de sahip olma gerekliliğini hissettiren bir duygudur. Türk Dil Kurumu , kıskançlık kelimesini şöyle açıklamıştır :

“Bir kimse bir üstünlük gösterdiğinde veya sevilen birisinin, başkası ile ilgilendiği kanısına varıldığında takınılan olumsuz tutum”

Kıskançlık doğuştan değil, sonradan öğrenilen ve birçok insanı etkileyen, rahatsız eden bir duygudur. Dozunda bırakıldığı sürece kıskançlık bir hastalık değil davranış bozukluğudur. Kişi bu konuda kendini kontrol edemezse bu davranış bozukluğu ileride depresyona sebebiyet verebilir. Kıskançlık özgüven eksikliği ve yetersizlik duygusundan dolayı ortaya çıkmaktadır. Kıskançlık yaşayan birisi zaman ile değersizlik, çaresizlik, öfke, mutsuzluk ve yalnızlık gibi duyguları da yaşar.

Bu davranış bozukluğu hayvanlarda da görülmektedir. Örneğin bir evde uzun süre bulunan bir kedi tüm ilgiyi kendi üzerine çektiğini hisseder. O eve ikinci bir kedi geldiğinde diğeri asabi tavırlar göstererek kıskanç olmaya başlar ve sahibini de protesto eder.

 • Ana Sayfa Giyim Davetlerde Kıskançlığa Yol Açacak 7 Harika Abiye Modeli .  2015 2016 sonbahar kış abiye modelleri bu kışa damgasını vuracak gibi duruyor.
 • Tesettür Abiye » Tesettür Abiye Elbise Modelleri » Kış Davetleri için 7 Farklı Abiye Elbise Stili.  Rock içerikli koyu çiçek desenleri yeni sezonda kış davetlerine ilham veriyor.
 • 2016 abiye elbise modelleri . Giriş Tarihi: 27.10.2015 16:07 Güncelleme Tarihi: 27.10.2015 16:15. 7 . 62.
 • 2016 abiye elbise modelleri . Giriş Tarihi: 27.10.2015 16:07 Güncelleme Tarihi: 27.10.2015 16:15. 6.
 • Uygula Sil. Düğün, nişan, mezuniyet ve davetler için abiye elbise modelleri . Özel bir anlamı olan kutlamalarda ortama uygun giyinmek önemlidir.
 • Ana sayfa Yaşam İlişkide Kıskançlığı Yenmenin 7 Yolu .  Kıskançlık özellikle Türkiye’deki evli çiftler arasında en büyük sorunlara yol açan etkenlerden bir tanesi.
 • 5 Haziran 2014. Kategori Abiye Elbise, Abiye Modelleri , Yeni Sezon Abiye Modelleri .  Renkli gözlülerde özellikle mavi tonlarında kolyeler harika bir uyum sağlar.
 • Gelelim abiyenin rengine Her renk abiye elbise modeliyle farklı duracağınız kesin. Şık ve göz alıcı bir görünüşe sahip olmak için, en özel davetlerin vazgeçilmez rengi siyahtır.
 • Bugün birbirinden şık abiye modellerini paylaşıyorum.Özel gün ve davetlerinizde çok şık olacağınız bu modelleri diktirebilir ve şıklığına ıklık katabilirsiniz.
 • Bir İkizleri Etkilemenin 7 Harika Yolu .
 • Tesettür giyimin tüm seçkin markaları Fulyan'da.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir