Damat Evet Dedi! Gelin Nikahta Gülme Krizine Girdi!

Gelin nikah masasında gülme krizine girdi. Nikah memuru nikahı kıymak için dakikalarca gelinin susmasını bekledi. Eskişehir’deki bol kahkahalı bu nikah davetliler arasında da eğlenceli dakikalar yaşanmasına sebep oldu.


Eskişehir’deki Tepebaşı Belediyesi nikah salonunda Alp-Hülya Peksoylu çiftinin nikah töreni vardi. Her şey normal sıradan her törende olduğu gibi devam ediyordu.

Ancak bir anda ilginç bir olay yaşandı. Gelin, kahkahalarla gülmeye başladı. Nikaha gelenler de ona eşlik edince ortaya eğlenceli görüntüler çıktı. Nikah memuru ise gelinin dakikalarca gülmesinin bitmesini bekledi.


Kahkaha krizinin ardından gelin Hülya Peksoylu, misafirlerden ve nikah memurundan özür diledi. Yine kahkahalar eşliğinde gülmesinin sebebini anlattı.

Peksoylu, damadın nikah şahidi olan çocukluk arkadaşı ile aralarında geçen diyalogları anlattı. Ve kendisinin evlenmemeleri için yaptığı şakalardan dolayı krize girdiğini söyledi. Damat da bir süre gelinin gülmesine eşlik etti. Yaklaşık 5 dakika gülen gelin, ortama neşe saçarken, nikah memuru da geç de olsa çiftin nikahını kıymayı başardı. Nikah kıyılan çift, ardından mutlu şekilde evlerine döndü.

  • Gelin nikah masasında gülme krizine girdi . Nikah memuru nikahı kıymak için dakikalarca gelinin susmasını bekledi.  Damat da bir süre gelinin gülmesine eşlik etti.
  • Eskişehir'de bir gelin nikah masasında gülme krizine girdi .
  • Gelin adayı ağladı Esra Erol Gülme Krizine girdi .  Damat nikahta megafon ile evet derse.  Damat 'Hayır' dedi , nikah memuru töreni terketti.
  • Damat da bir süre gelinin gülmesine eşlik etti. Yaklaşık 5 dakika gülen gelin , ortama neşe saçarken, memur geç de olsa çiftin nikahını kıymayı başardı.
  • Eskişehir’de bir gelin nikah masasında gülme krizine girdi . Tepebaşı Belediyesi nikah salonunda Alp Hülya Peksoylu çiftin nikah töreninde ilginç bir olay yaşandı.
  • +F. Damat Nİkahta Megafon İle Evet Derse.  Damat Hayır Dedi Nikah Memuru Töreni Terketti.  Nikah Memurunun Gelin Ve Damada Soruları Davetlileri Gülme Krizine Soktu.
  • Gelin nikah masasında gülme krizine girerse Eskişehir’de bir gelin nikah masasında gülme krizine girdi .  Osmanlı Sultanı da ' Evet ' dedi .
  • Eskişehir’de bir gelin nikah masasında gülme krizine girdi . Tepebaşı Belediyesi nikah salonunda Alp Hülya Peksoylu çiftin nikah töreninde ilginç bir olay yaşandı.
  • Eskişehir'de bir gelinin nikah masasında gülme krizine girmesi, davetliler arasında eğlenceli dakikalar yaşanmasına sebep  Damat da bir süre gelinin gülmesine eşlik etti.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir