Damat Adayı İsyan Etti Hüngür Hüngür Ağladı!

Yine evlilik programı yine olay… Bu kez Seda Sayan’ın sunduğu programda damat adayı isyan etti. “Ne Zaman Evleneceğim Ben Ya” diyen damat adayı, canlı yayında ağladı…

Apaçi dansıyla tanınan damat adayı Mustafa, canlı yayında ağlayarak “Ben ne zaman evleneceğim ya” diye isyan etti.

https://www.youtube.com/watch?v=T-ZAnNX7c7c

Seda Sayan ile Uğur Aslan’ın sunduğu Evleneceksen Gel programında, yaptığı apaçi dansıyla tanınan damat adayı Mustafa, canlı yayında isyan etti.

“DÜNYALARIMIZ ÇOK AYRI, O ÇOK ŞIPSEVDİ”

Hüsna isimli talibinin “Mustafa’yla dünyalarımız çok ayrı, o çok şıpsevdi” demesi üzerine locadaki diğer damat adayları tarafından eleştirilen Mustafa, sinirlerine hakim olamadı.

“BEN NE ZAMAN EVLENECEĞİM YA”

Mustafa, “Abi arkadaşlarım arıyorsa benim suçum nedir ya.. Arkadaşlarım Hüsna hanımefendiyi beğendik, seninle onun olmasını istiyoruz diyorlar. Kimsenin locadan benle konuşmasını istemiyorum. Benim işimi bozanlar var burada, lütfen kimse konuşmasın. Olacak işimi bozuyorsunuz, ben ne zaman evleneceğim yaa..” diyerek gözyaşlarına boğuldu.

 

Damat Halil Paşa veya Maraşlı Damat Halil Paşa, 17 Kasım 1616-18 Ocak 1619 tarihleri arasında, I. Ahmed saltanatının son döneminde, I. Mustafa ‘nın ilk saltanatında ve II. Osman saltanatının ilk döneminde iki yıldan biraz fazla bir süre ve daha sonra IV. Murad saltanatı döneminde 1 Aralık 1626-6 Nisan 1628 tarihleri arasında bir buçuk yıla yakın bir süre olmak üzere, iki kez toplam üç yıl yedi ay yedi gün sadrazamlık yapmış devlet adamıdır.

  • Gel" programında damat adayı talip geldiği gelin adayı tarafından reddedilince hüngür hüngür ağladı .  olamayan damat adayı , kendisini toparladıktan sonra bir de isyan etti .
  • Teyze Besmele ile başladı küfürle bitirdi Dünyanın En Duygusal Damadı Gelini Görünce Hüngür Hüngür Ağladı . Dünya'nın En Güzel Bench Press'i.
  • Seda Sayan ve Uğur Aslan'ın sunduğu Evleneceksen Gel programında damat adayı talip geldiği gelin adayı tarafından reddedilince ağlamaya başlamış .
  • geldiği gelin adayı tarafından reddedilince ağlamaya başladı. Reddedilen damat adayı hüngür hüngür ağladı !  adayı , kendisini toparladıktan sonra bakın nasıl isyan etti .
  • ve Uğur Arslan'ın sunuculuğunu yaptığı Evleneceksen Gel izdivaç programında damat adayı bekarlığa isyan edip ' Ben ne zaman evleneceğim' diyerek ağladı .
  • 'Ne Tiyatrosu, Bu Bir İsyandı '.
  • sonrası eleştirilerin hedefinde olan sunucu Zuhal Topal canlı yayında isyan etti .  çıkan Zuhal Topal, 'Ben Türk bayrağını görünce hüngür hüngür ağlayan bir Cumhuriyet kızıyım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir