Çinli Kadınlardan İlginç Test!

İdeal bir vücuda ve ince bele sahip olmak her kadının hayalidir. İnce belli olmak için bazen binlerce lira spor salonlarına verilir. Bazen de diyetisyenlerin kapısı aşındırılır. Bu konu Çinli kadınlar için de oldukça önemli. Öyle ki onlar yen, bir trend başlattılar. Ve bellerinin ince olduğunu A4 kağıdı ile ispatlıyorlar. İşte ince bel İçin ‘A4 testi’;

Çinli kadınlar bel inceliklerini göstermek için ilginç bir yol buldu. A4 kağıdı bel bölgelerine koyarak çektikleri fotoğrafları sosyal medyada paylaşıyorlar.

Bir tür ‘yarışma’ haline gelen bu trendde kadınlar, genişliği 20.32 cm olan A4 kağıtlardan birini göbek ve bel bölgelerini kapatacak şekilde tutuyorlar. Ve çektikleri fotoğrafları yayınlıyorlar. Amaçları ise bellerinin belirtilen ölçüden daha ‘ince’ olduğunu göstermek.

Şubat ayında Çinli kadınlar arasında başlayan bu trend, kadınların çektikleri fotoğrafları Weibo hesaplarında paylaşmasıyla yayıldı.

‘BENİM DE A4 SURATIM VAR”

Pek çok eleştiriyi de beraberinde getiren bu trend, bazı kesimler tarafından alay konusu oldu. Bazı erkekler kağıtları suratlarına tutarak, ‘Benim de A4 suratım var’ yazısıyla paylaştılar.

Bazıları da kedilerinin A4 boyutunda kağıtla fotoğraflarını çekerek aynı siteye yükledi.

Cinsel yönelim kişilerin karşı cins veya cinsiyete , hem cins veya cinsiyete, her iki cinse veya birden fazla cinsiyete karşı romantik veya cinsel çekim hissetmeye yönlendiren kalıcı kişisel bir nitelik. Bu çekimler genellikle karşıcinsellik , eşcinsellik , biseksüellik , altında toplanır; bununla beraber aseksüellik de bazen dördüncü kategori olarak tanımlanır. Bu kategoriler cinsel kimliklerin daha ayrıntılı dünyasını yönleridir. Örneğin, insanlar panseksüel veya poliseksüel , veya hiçbirinden olmak gibi diğer etiketleri de kullanabilir. Amerikan Psikoloji Derneği ‘ne göre, cinsel yönelim “aynı zamanda bir kişinin bu çekimlere dayanan, davranışlarla ilişkili kimlik hissi, ve bu çekimleri paylaşan diğer kişilerden oluşan topluluğa olan üyeliğini de tanımlar”.

Cinsel tercih terimi cinsel yönelim ile büyük ölçüde örtüşür, fakat genellikle psikolojik araştırmalarda ayırt edilir. Kendini biseksüel olarak tanımlayan bir kişi, örneğin, cinsel açıdan bir cinsi diğerine tercih edebilir. Ayrıca cinsel tercih gönüllü bir seçimi de akıllara getirebilmektedir, ancak bilimsel konsensüs cinsel yönelimin bu anlamda bir tercih olmadığı yönündedir.

Bir insanın neden belirli bir cinsel yönelim geliştirdiğine dair bilim adamları arasında bir görüş birliği yoktur. Bununla beraber uzmanlar, cinsel yönelimin nedenleri hakkındaki biyolojik olarak temellendirilmiş teorileri yeğlemektedir. Bu teoriler genetik etmenlere, rahimdeki gelişimin erken dönemlerine veya bunların ortak etkisine işaret etmektedir. Ayrıca cinsel yönelimin erken çocukluk deneyimlerinden ve ebeveynlerin yetiştirme tarzından etkilendiğine işaret eden sağlam bir kanıt bulunmamaktadır. Aynı cinsler arasındaki cinsel davranışlar ve ev ortamı veya ortak yaşam alanının erkekler üzerinde hiçbir etkisi bulunmamakta ve kadınlar için de ufak bir etkisi bulunmaktadır. Son birkaç on yıldaki araştırmaların gösterdiğine göre cinsel yönelim, tamamen karşı cinse yönelme ile tamamen aynı cinse yönelme arasındaki kesiksiz bir aralık üzerinde değişkenlik göstermektedir.

While sexual orientation is reported primarily within biology and psychology , including sexology , for reports within anthropology and history , including social constructionism , there are other explanations that relate to sexual orientation and culture .

  • Ve bellerinin ince olduğunu A4 kağıdı ile ispatlıyorlar. İşte ince bel İçin ‘A4 testi ’; Çinli kadınlar bel inceliklerini göstermek için ilginç bir yol buldu.
  • Bu konu Çinli kadınlar için de oldukça önemli. Öyle ki onlar yen, bir trend başlattılar.  İşte ince bel İçin ‘A4 testi ’; Çinli kadınlar bel inceliklerini göstermek için ilginç bir yol buldu.
  • Elindeki paraları sayan kadının tekniği daha önce görmediğimiz türden.
  • Eğlenceli videolar mı arıyorsun? Çinli kadından ilginç ve hızlı para sayma tekniği ve ilginç haber videoları NeoTempo'da!  Testler . Hangi Prince kostümü sana göre? 26.745.
  • Şu anda Çin 'de erkek nüfusu kadın nüfusundan 32 milyon fazladır.  Çinliler hakkında ilginç bilgiler.
  • Yeni Testler . Erkekler İçin. Kadınlar İçin. Kişilik Testleri . Rastgele Test . Dili Değiştir.  Kişilik Testleri .
  • İlginç testler . Komik yazılar.  Tags: çin , çin askerleri, çinli kadın askerler, kadın askerler, tören geçişi.
  • 1. Çinli Kadınların Ayaklarını Küçültmek İçin Seçtikleri Yol Hayli Ürkütücü 6. Çinlilere Göre Kadının Küçük Ayaklısı Makul Anayasa İçin "Yasa" Önerisi Yapan İnsanlarımızdan İlginç 10 Yasa. Scott Adkins.
  • Test . Seyehat. Welches englische Kinderbuch gehört zu dir?  Welche Farbe passt zu dir? Mache den Test und erfahre, welche Farbe dein Leben hat.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir