Cildinizi Güzel Tutmanın 8 Muhteşem Yolu

Cildinizi güzel tutmanın 8 muhteşem yolunu sizlerle paylaşıyoruz. İşte cilt sağlığınız için uygulayabileceğiniz basit ve kolay methodlar ve cildinizi mutlu etmenin yolları…

Telefonunuzun Ekranını Silmeyi Unutmayın


Cep telefonları günümüzde artık sürekli elimizde ve yüksek miktarda bakteri içerebiliyor. Telefona dokunduktan sonra da ellerimizle de yüzümüze dokunduğumuzda o bakteriler cildimize zarar verebiliyor. Telefonlarınızı sık sık silmeyi ihmal etmeyin ve telefon temizliğinize dikkat edin.

Makyaj Takımlarınızın Temizliğine Dikkat Edin


Makyaj malzemelerinizi ve fırçalarınızı düzenli olarak temizlemeniz cilt sağlığınız için çok önemlidir. Bu malzemeleri kullandıktan sonra yıkmazsanız biriken bakteriler, cilt sağlığınıza zarar verebilir ve akne ve siyah nokta problemlerine yol açar.

Çok şekerli ve yağlı yiyecekleri tercih etmeyin


Beslenme şekli de cilt sağlığınız için çok önemlidir. Çok şekerli ve yağlı yiyecekler ve aynı zamanda sıkı diyetlerde cilt sağlığınıza zarar verir.

Çok fazla Peeling kullanmayın


Peeling ürünlerinin fazla kullanımı cilt sağlığını olumsuz yönde etkileyebilir. Eğer cildiniz fazla yağlı değilse cildinizi tahriş eden peelingler yerine farklı ve doğal temizleyiciler kullanabilirsiniz. Fakat yağlı bir cildiniz varsa haftada bir gün peeling uygulayabilirsiniz.

Koruyucu Krem Kullanın


Havuz suyunda fazla miktarda klor olduğundan eğer havuzdan önce ve sonra koruyucu krem kullanırısanız havuzun klorlu etkisini en aza indirebilirsiniz. Kullanmadığınız taktirde havuzdaki klor cildinize zarar verir.

Spordan Sonra Duş Alın


Spor yaptıktan sonra duş almanız vücut sağlığınız için çok önemlidir. Spordan hemen sonra geciktirmeden duş almalısınız. Vücuttan çıkan terleriniz duş almadığınız taktirde cilt sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecektir.

Cilt uyarılarınızı dikkate alın


Cildimizde olan bazı lekeler ve belirtiler bir şeylerin habercisi olabilir. Cilt problemlerinizde erken teşhis yapabilmek için bu belirtileri dikkate almak ve erken önlemler almak çok önemlidir.

Çok Sıcak Duş Almayın


Çok sıcak duş almak cildinize zarar verir. Cildinizde koruma tabakası hassas olduğu için sıcak su bu tabakaya zarar verir ve ayrıca yaşlanmanızı tetikler. Duş aldığınız suyun sıcaklığı vücut ısınızda ya da onun altında olmalıdır. Cilt sağlığınız için suyun sıcaklığına da dikkat etmelisiniz.

Cildinizi Güzel Tutmanın 8 Muhteşem Yolu

Vikipedi, kullanıcıları tarafından ortaklaşa olarak birçok dilde hazırlanan, özgür, bağımsız, ücretsiz, reklamsız, kâr amacı gütmeyen bir internet ansiklopedisi . MediaWiki yazılımı kullanılarak hazırlanmaktadır. Sürekli eklemeler ve değişiklikler yapıldığı için hiçbir zaman tamamlanmayacağı varsayılmaktadır.

Kurucularından, Jimmy Wales Vikipedi’yi, “Dünya üzerindeki her insana kendi dilinde, en üst kalitede, bedava bir ansiklopedi oluşturma ve dağıtma uğraşısı” olarak tanımlamaktadır.

Vikipedi sözcüğü, viki ve pedi kelimelerinin birleşiminden oluşur. “Viki”, Hawaii dili ‘ndeki “wiki wiki” sözcüğünden türetilmiştir. “Pedi” ise, Antik Yunan Medeniyeti’nde “kapsamlı kültürel eğitim sistemi” anlamına gelen paideia kelimesinden gelmektedir.

Cildinizi Güzel Tutmanın 8 Muhteşem Yolu Özet Bilgiler

  • Cildinizi güzel tutmanın 8 muhteşem yolunu sizlerle paylaşıyoruz.  yıkmazsanız biriken bakteriler, cilt sağlığınıza zarar verebilir ve akne ve siyah nokta problemlerine yol açar.
  • 6 Spordan Sonra Duş Alın. 7 Cilt uyarılarınızı dikkate alın. 8 Çok Sıcak Duş Almayın.  Cildinizi güzel tutmanın 8 muhteşem yolunu sizlerle paylaşıyoruz.
  • Kışın cilt bakımı; Kış aylarında gelen soğuk havanın etkisi ile cildimizde de bir takım değişiklikler meydana gelmektedir.  Cildinizi Güzel Tutmanın 8 Muhteşem Yolu .
  • Cildi Genç ve Güzel Tutmanın Yolları Nelerdir ? Ne kadar yorucu ve yoğun bir gün geçirmiş olsak da, ertesi sabah güne canlı bir yüzle uyanmak herkesi mutlu eder.
  • Cildinizi genç tutmanın yollarınını doğal yöntemlerle cildi nasıl canlı, nemli, güzel ve taze tutmanın yollarını bu makalemizde detayları ile birlikte anlamaya.
  • Çatlamış dudaklarınızı doğal yoldan nemlendirin.  cildin suyunu içinde tutuyor .  çok etkileyici ve güzel tarifler teşekkürler   Kanserden koruyan 5 muhteşem ikili31 01 2017.
  • Birkaç ürün ile muhteşem bir cilde sahip olabilirsiniz. Güzel Bir Cilt İçin 8 Tavsiye.  Cildinizin D vitaminine ihtiyacı vardır ve bunu almanın en güzel yolu gün ışığıdır.
  • yolları yazı serisinin birinci bölümünü okuyarak cildinizi güzelleştirin!  nemliliği ve muhteşem cilt görünümü sağlayan ışıltıyı artıracaktır.  Cilt üzerinde 15 20 dakika tutun .
  • 8 doğal yolu ile kısa sürede bu sorundan kurtulacak, sağlıklı bir cilde kavuşacaksınız.  Sivilce oluşunu önlemek için cildi temiz tutmak ve siyah noktalardan kurtulmak önemlidir.
  • 2) Çok Güzel Görünmek İçin.  Bütün makyajlardan daha etkili bir güzellik içinse sağlıklı bir cilt ile büyük bir gülümseme, gülmek bir kadını en güzel gösteren şeydir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir