Çiğ Köfte Alabileceğiniz En iyi 10 Marka

Türk mutfağının son buluşlarından birisi hiç şüphesiz etsiz çiğ köfte. Son yılların meşhur yiyeceği çiğ köftenin neredeyse her mahallede bir iki satıcısı var. Komagene, Sait Usta, Oses, Tatlıses… bir çok marka ve adını pek duymadığımız çiğ köfteciler… Çiğ köfte yapımı pek bilinmeyen bir yiyecek bu yüzden güvenilirlik konusu vatandaşların aklında hep soru işareti bırakmaktadır. Bizde bu sorularınıza yanıt verebilmek için en iyi çiğ köfte markalarını araştırdık.

Lezzetli çiğ köfte nerede yenir? Hangi marka çiğ köfte almalıyım? Hangi çiğ köfte markaları güvenilirdir? İşte size tavsiyelerimiz…

Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta


Tarifini sır gibi sakladığı özel sosu ile mükemmel bir çiğ köfte ziyafeti sunan Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta, en iyi ve en güvenli çiğ köfte markaları arasında. Türkiye’deki ilk çiğ köfte fabrikasını kuran Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta, Çiğ Köfte alanının öncülerindendir.

ÇiğKöfteci Ömer Usta


Çiğköfte’ye farklı bir tat getiren Çiğköfteci Ömer Usta, lezzetli çiğköfteleri ve her geçen gün yenisi açılan şubeleri ile vatandaşların en çok tercih ettiği markalardan biri.

Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi


Çiğköfte denince akla gelen şehirlerimizden bir tanesi Adıyaman’dır. Adıyaman’ın o lezzetli çiğkötesini bize en çok yansıtan markası Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi. Lezzetli tadı ve güvenilirliği ile Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi size tavsiye edebileceğimiz markalar arasındadır.

Battalbey


Kalitenin ve uygun fiyatın adresi Battalbey, çiğköfte konusunda usta firmalardan birtanesi. Lezzetli çiğ köftesi, kendisine özgü sosu ile en çok tercih edilen çiğköfte markalarından bir tanesi.

Sırrı Usta


Adıyaman ilinin çiğ köfte konusunda ki vedai iftiarlarından olan Sırrı Usta, lezzetli çiğköfteleri ile ilk tercihlerden birtanesidir. Online sipariş hattı ile bir çok yere çiğköfte ulaştırması Sırrı Usta’nın en önemli artılarından biridir. Bayilikleri ile birlikte bir çok ilimizde yaygınlaşmaya başlamıştır.

İstanbul Çiğköfte


Kısa sürede büyüyen ve lezzeti ile fark yaratan İstanbul Çiğköfte, en iyi markalar arasında da ilk sıralarda yer alıyor. Özellikle şubelerindeki titizliği ve güler yüzlü ustaları ile bilinen İstanbul Çiğköfte, tercih edilmesi gereken bir marka.

Anteplioğlu Çiğ Köfte


Gaziantep’in en önemli çiğ köfte üreticilerinden bir tanesi. Gaziantep’in kendine has acısı ile üretilen çiğ köfteleri yemeye doyamayacaksınız. Şube konusunda yeni atılımları ile geniş bir ağa ulaşmaya çalışan Anteplioğlu Çiğ Köfte, ulaşabiliyorsanız tercih etmeniz gereken bir tat sunuyor.

OSES Çiğ Köfte


Çiğ köfte konusunda kalitenin öncülerinden OSes… 60 ilde 550 şubesi ve online sipariş servisi ile kendini kanıtlamış olan Oses çiğköfte, lezzeti ve güvenilirliği ile en iyi çiğ köfte markaları diyince akla gelen ilk isimlerden.

Tatlıses Çiğ Köfte


Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in sahibi olduğu Tatlıses Çiğ Köfte, kurucusu kadar ünlü ve meşhur bir marka. Kendine özgü sosu ile çiğ köfteye farklı bir tat katan Tatlıses Çiğ Köfte, yaygın şubeleri ile hemen hemen herkezin ulaşabileceği ve güvenilirliği sayesinde gönül rahatlığı ile yiyebileceği bir lezzet sunuyor.

Çiğ köfte; bulgur , isot , kıyılmış et , salça , soğan , maydanoz ve çeşitli baharatların yoğurulup karıştırılması ile hazırlanan, ısıl işlem görmeden tüketilen, Şanlıurfa yöresine ait bir yiyecektir . Şanlıurfa’nın dışında Adana , Adıyaman , Gaziantep , Diyarbakır , Mardin , Elazığ , Malatya gibi illerde de yöresel farklılıklar gösterebilen çiğ köfteler yapılır. Genellikle ince ve uzun köfte parçaları şeklinde ve marul yaprağı ile servis edilir. Şanlıurfa’da açık ekmek , bazı yörelerde de lavaş ekmeği ile tüketilir.

Çiğ köfte, muhteviyatındaki bulgurun şişme özelliğinden dolayı bekletilmeden, tazeyken yenmesi gereken bir besindir . Çiğ et nedeniyle oluşabilecek -başta tenyazis olmak üzere- çeşitli hastalıklar nedeniyle etsiz çiğ köfte çeşitleri de üretilmeye başlanmıştır. Bu tür çiğ köftede çeşitli sos ve baharatlarla etli çiğ köfte görüntüsü ve lezzeti taklit edilir. Türkiye’de Sağlık Bakanlığı kararıyla etli çiğ köftenin satışı yasaklanmıştır.

Yoğrulmadan önce malzemeler

 • Ana Sayfa Gurme Çiğ Köfte Alabileceğiniz En iyi 10 Marka .  Bizde bu sorularınıza yanıt verebilmek için en iyi çiğ köfte markalarını araştırdık.
 • En iyi çiğköfte nasıl yapılır? Sorusuna gönül rahatlığı ile Çiğköftem de yapılır.^ cevabını verebiliriz. 10 ülkeye lezzetini yayan dev marka üstün lezzetlerle.
 • Evde yaparken gerçek tadı almak istiyorsanız kıyılmış et kullanmanız en iyisi .  Çiğ köfte markaları olarak en iyileri tazeliği ve tadı ile marka olmayı başarmış isimler.
 • etsiz çiğ köfteyi çiğ köfte niyetine yiyenlerin denediği anket. çiğ köftenin markası olmaz bebeğim, en iyi çiğ köfte evde yapılan çiğ köftedir .  10 .02.2015 02:21 post tenebras lux.
 • 1. bir çiğköfte furyasıdır gidiyor. eskiden telefoncular 2.
 • 2014 02 11 23:20:52 Hangi çiğkofte markasi ??  ya da komageneden alıyorum dehşet bir çiğ köfte yiyicisiyim.  arasında tercihim.Ama en iyisi bilene etli olarak yaptırmak.
 • köfte bayiliği en çok tercih edilen iş fikirleri arasında yer alıyor .  olan çiğ köfte bayiliği ile firma da kendi markasını ve adını  iyi değerlendirilmesi büyük önem taşımaktadır.
 • Çiğ köfte franchising&bayilik veren firmalar ile şartları 2016.  Ancak iyi hizmet veren ve müşterisi çok olan bir çiğ köfteci aylık ortalama 10 .000 TL. civarında ciro yapmaktadır.
 • En iyi reklam ise tavsiyedir.  3 Comments. çiğ köfteci dükkarı. 11/ 10 /2016 at 10 :46.  Köfteci Sait Türkiye’nin en bilinen ve her noktasına ulaşmış en bilindik Çiğ Köfte markası .
 • Dilediğiniz miktarda çiğköfte (1 5 10 20 30 50 kg. ) alın ! Dilediğiniz miktarda yan ürün (lavaş, marul, nar ekşisi, acı sos vs.
 • Ücretsiz araştırma.Yılların tecrübesi ile güvenilir hizmet.