Ciciş Kardeşleri Daha Önce Hiç Böyle Görmediniz!

Esra ve Ceyda kardeşler fidan dikti. Sosyal medya onları konuştu. Dört sene önce plaka uygulaması yapan bir polisle tartışan, Esra-Ceyda Ersoy kardeşler, “polise mukavemet ve hakaret” suçundan 200’er fidan dikme cezası almıştı. Cicişler, o cezayı geçtiğimiz gün Arnavutköy’de ödedi.

 

Katıldıkları bir yarışma ile hayatımıza giren ve magazin dünyasının “Ciciş” lakabıyla tanınan Esra ve Ceyda Ersoy kardeşleri, aldıkları fidan dikme cezası sebebi ile geçen gün Arnavutköy’deki fidan dikim alanındaydı.

 

Mahkemenin verdiği kamu cezasını yerine getirmek isteyen kardeşlerin araziye botlarla gelmesi ve çamur olmasın diye de üzerine galoş geçirmeleri dikkat çekti.

Orman İşleri yetkilileri, yürümekte bile zorlanan kardeşlerin eline önce gerekli ekipmanları verdiler. Sonra da dava dosyasına konmak üzere Ersoy kardeşlerin fidan dikerken fotoğraflarını çektiler.

Çapa ve kürek kullanırken zorlanan ikilinin hali, yanlarındaki görevlileri de güldürdü.

Benzer cezalar Yurt dışında da oluyor!

 

Ünlü model Naomi Campbell, hizmetçisinin kafasına cep telefonu fırlattğı için ceza almıştı. Ünlü yıldız, beş gün boyunca New York sokaklarını süpürdü ve umumi tuvaletleri temizledi.
Paris Hilton ise üstünde uyuşturucu bulunduğu ve bir polise engel olduğu gerekçesiyle “kamu hizmetinde çalışma” cezası almıştı.

  • Ana Sayfa Magazin Ciciş Kardeşleri Daha Önce Hiç Böyle Görmediniz !  Orman İşleri yetkilileri, yürümekte bile zorlanan kardeşlerin eline önce gerekli ekipmanları verdiler.
  • Ünlü Modacıyı Daha Önce Hiç Böyle Görmediniz .
  • Yurtdışında örnekleri bulunan fakat Türkiye'de daha once hiç yapılmamış olan alışılmışın dışında ve seksi hava durumu  Survivor nadya’yı hiç böyle görmediniz .
  • sonrasında ciciş kardeşleri yaka paca dışarı atıyor.  Kaygısız ciciş kardeşlerin ürünlerini değiştirmek istediklerini söyleyerek “arkadaşlar değişim için yardım etmek istedi.
  • Ciciş Kardeşler gelen olumsuz yorumlar üzerine fotoğrafı sildi. İşte Cicişlerin annesi.  İşte Cicişlerin annesi.
  • Bülent Ersoy’u daha önce hiç böyle görmediniz ! Giriş Tarihi: 28.01.2017 10:38 Güncelleme Tarihi: 28.01.2017 10:44. 2. 50.
  • 08 Ocak 2012 Pazar 19:21. Cicişleri hiç böyle görmediniz . Esra Ceyda Kardeşler   Esra Ceyda kardeşleri eminiz ki daha önce böyle görmemişsinizdir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir