Chanel Bu İlkbahar-Yaz Sezonuna Damga Vurmaya Hazırlanıyor

Chanel 2017 yılının ilkbahar-yaz koleksiyonunu tanıttı. Koleksiyon, güzelliğin kodu ismiyle yayımlandı. Güzelliğin kodlarını yazmaya hazırlanan Chanel’in koleksiyonu bir harika.
Bir yandan ilkbahar-yaz sezonunun trend kıyafetlerini ve renklerini hazırlayan Chanel, güzelliği bu sefer kodlamayı hazırlıyor. Güzelliğin kodunu ezberlemeye ve uygulamaya hazır mısınız? Chanel’ın ilham aldığı beş renk vardır, bunlar kırmızı, siyah, bej, beyaz ve altındır. Bu renklere biraz daha yakından bakmaya ne dersiniz?
Markanın daha önceki koleksiyondan farklı olarak, iki yeni allık eklediğini görüyoruz. Bu allıkların ilki, Chanel’in kodladığı dört renkten oluşturuyor. Coco code Exclusive Creation isimli bu allık göz alıcı gözüküyor. İkinci allığımız, gül rengi kadınlarının allığı olacak. Allığın adı Exclusive. Birinci allığın farklı renkleri bulunuyor. Bunlar, karamel bej ve pembemsi kırmızı renklerdir.


Gözler, makyajın en önemli bölümüdür, çünkü asıl dikkati gözler çeker. Unutulmaz bakışlara sahip olmanın yolu, Chanel’in Coco Code koleksiyonundan geçiyor. Koleksiyon, iki muhteşem göz farı paleti sunuyor. Codes Elegants’ın unutulmaz renkleri, bu yaz bütün ortamlarda sizin dikkat çekmenizi sağlayacaktır. Yoğun kahve, sıcak gümüş, yoğun altın renklerin isimleri bile, farların ne kadar dikkat çekeceğini gösteriyor. Bu ilk renk serisi, bir yandan da antik çağın asil renklerini andırıyor. İlk seri böyle antik bir hava yaratırken, ikinci seri ise tam bir modern hava veriyor. Codes Subtils isimli bu far paleti, pembemsi, şeftal, bronz, yoğun kalay rengi ve bronz kahve gibi çok hoş renkler barındırıyor. Bu yaz gözler, hem asilliği, hem modernliği yansıtacak.


Makyajımızın bir diğer dikkat çeken yeri, ruj seçimi. Chanel’in yeni koleksiyonunda birbirinden iddaalı ruj renkleri bulunuyor. Eski koleksiyona ek olarak, bu koleksiyona mercan kırmızı ruj, alev reni turuncu, beje çalan gül rengi, sıcak parlak altın rengi, ve koyu kırmızı renk ekleniyor.


Chanel’in koleksiyonunu yeni oje renkleri tamamlıyor. Koleksiyonda, esk, koleksiyona ek olarak 3 yeni renk ve 1 top coat bulunuyor. Bu renkler hangileri mi? İddaalı kırmızı, yarı saydam süt beyazı ve gül rengi nüde renkleri bu sezonun iddaalı renkleri.
Chanel, her zamanki gibi, bu sezon da kalbimize girmeyi kafasına koymuş. Bu parçaların hepsini istiyorum dediğinizi duyar gibiyiz.

Chanel Bu İlkbahar-Yaz Sezonuna Damga Vurmaya Hazırlanıyor

Scream Queens, ilk bölümü 22 Eylül 2015 tarihinde yayınlanmış, Ryan Murphy , Brad Falchuk ve Ian Brennan tarafından hazırlanan korku- kara mizah türündeki ABD dizisidir. Dünya prömiyeri 2015 Comic-Con da yapılmıştır. İlk sezon Kappa Kappa Tau adındaki kız yurdunun etrafında işlenen cinayetleri konu etmektedir, 20 yıl önceye dayanan cinayetlerin kimin işlediğini öğrenmek isteyen kızları çeşitli zorluklar beklemektedir. Kısa sürede izleyicleri kendine çekmiştir. 2.Sezon 20 Eylül 2016 adlı tarihle “Scream Again” adlı bölümle başladı.1985 yılında bir hastanede cadılar bayramı kutlanırken hamile bir kadının eşi fenalaşıyor ve doktor diye çağırılan kişi eşini iğneyle serumuna birşey enjekte ederek öldürüyor ve cesedi suç arkadaşı bir kadında hastane arkasındaki bataklığa atıyor. 2016 yılında Dean Munch hastaneyi satın alıyor.Chanel’ler ise hapishaneden çıkıyor ve Dean Munch Zayday ve Chanel’leri hastaneye alıyor.Chanel #5 bir hastayı vücudunu rahatlatacak bir makineye koyuyor kendini diğerine koyup kitliyor.Kapı açılıyor ve birisi “Be My Baby” isimli şarkıyı açıyor.Yeşil sular akarken elindeki Pala yı biliyor ve perdeyi açmasıyla hasta kadın ve Chanel #5’ın karşısına çıkıyor.The Green Meanie ismi ile.Ve yıllar önce o hastanede 1985’te tüm personel ölüyor ve The Green Meanie kostümüyle o eşini öldüren doktor 1985’de tüm insanları öldürüyor.2016’da ise tekrar bir “The Green Meanie” ortaya çıkıyor.”Blood Drive” isimli bir bölümde The Green Meanie” öğreniliyor.

Chanel Bu İlkbahar-Yaz Sezonuna Damga Vurmaya Hazırlanıyor Özet Bilgiler

  • 2017 İlkbahar Yaz sezonuna dair trendler ortaya çıkmaya başladı. Yeni sezonun en iddialı trendlerinden biri de tabii ki sarı renkli tasarımlar!
  • 2012 İlkbahar / Yaz sezonuna özel, yepyeni kırmızı tabanlar. 2012 ilkbahar yaz sezonuna farklı tasarımlarıyla damga vurmaya hazırlanan Christian Louboutin
  • Yarışa yeni katılanlar ve geçmiş sezondan yanımıza kar kalanlar ile 2016 İlkbahar / Yaz sezonunun heyecanlandıran 10 trendi.
  • 2017 İlkbahar Yaz sezonuna dair trendler ortaya çıkmaya başladı.  Bu yazı 136 kere okundu. Etiketler: 2017 İlkbahar Yaz sezonuna Sarı damga vuracak !
  • Bomber ceketler, bir stil referansı olarak yeni sezona damgasını vuracak . 50'lerin trendi bu sene de, nostalji rüzgarları estirecek gibi görünüyor.
  • çıkan ve gizemli yapısı ile uzun süre akıllardan çıkmayacak tül aksesuarlar ilkbahar / yaz sezonuna damga vurmaya hazırlanıyor ! Chanel 2015 İlkbahar Yaz Couture.
  • Chanel Bu İlkbahar Yaz Sezonuna Damga Vurmaya Hazırlanıyor . Alışveriş.  Güzelliğin kodlarını yazmaya hazırlanan Chanel ’in koleksiyonu bir harika.
  • Chanel Bu İlkbahar Yaz Sezonuna Damga Vurmaya Hazırlanıyor . Chanel 2017 yılının ilkbahar yaz koleksiyonunu tanıttı. Koleksiyon, güzelliğin kodu ismiyle yayımlandı.
  • 2016 2017 Cruise koleksiyonuyla birlikte adını duyuran Derby ayakkabılar, sezona damga vurmaya hazırlanıyor .  Chanel 2017 İlkbahar / Yaz Haute Couture Koleksiyonu.
  • Chanel tüm ihtişamıyla yeni sezonda karşımızda!  Lagerfeld açılışı defileye damga vuran Chanel robotlarıyla yaptı.  MODA Giambattista Valli 2017 İlkbahar Yaz Couture.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir