Cem Yılmaz Yeni Filmini Paylaştı!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz yeni film ile sinema sevelerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yılmaz, yeni filmin müjdesini Instagram hesabından verdi. İnstagram’dan paylaştığı son fotoğraf, İftarlık Gazoz’dan sonraki yeni filminin habercisi olarak yorumlandı.


Ünlü komedyen oyunculuk kariyerine “Her Şey Çok Güzel Olacak” filmi ile başlamıştı.

Daha sonra G.O.R.A., A.R.O.G, Yahşi Batı, Av Mevsimi gibi filmlerle devam eden Yılmaz, son olarak Ali Baba ve 7 Cüceler’i hem yazmış hem de yönetmenliğini yapmıştı.

En son Yüksel Aksu’nun yönetmenliğini yaptığı İftarlık Gazoz’da başarılı bir başrol performansı sergileyen Cem Yılmaz yeni filminin haberini verdi.

G.O.R.A. filmindeki Arif ve Ozan Güven’in canlandırdığı 216 adlı robotun birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Cem Yılmaz, fotoğrafın altına şu satırları yazdı: ‘Bu yaz bu filmi yazıyorum!’

Bu yaz bu filmi yazıyorum!

A post shared by Cem Yılmaz (@cmylmz) on


Cem Yılmaz’ın paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni alırken hayranları da filmle ilgili bilgi alabilmek adına sorular sordu.

Cem Yılmaz , Türk komedyen , oyuncu , müzisyen , karikatürist , seslendirmen , senarist , yapımcı ve yönetmen .

  • Komedyen Cem Yılmaz , üzerinde çalıştığı Arif ve 2016 filminin emojilerini paylaştı .
  • Komedyen Cem Yılmaz , sosyal medya hesabı üzerinden 'Arif ve 2016' filminin emojilerini yayımladı.  kolay ifade edebilmek için kullanılıyor) olarak anlatımını takipçileriyle paylaştı .
  • Ünlü ve başarılı komedyen, oyuncu, senarist Cem Yılmaz yeni filmiyle ilgili bilgileri sevenleriyle paylaştı .
  • Son olarak Ali Baba ve 7 Cüceler filmiyle izleyicisine ulaşan Cem Yılmaz , yeni bir projesi olduğunu geçtiğimiz aylarda duyurmuştu.  Facebook'ta Paylaş Twitter'de Paylaş .
  • Ünlü komedyen Cem Yılmaz yeni filmi için kolları sıvadı.  Cem Yılmaz Instagram hesabından Zafer Algöz ve kendisinin yeni filmine ait karakterlerinin fotoğraflarını paylaştı .
  • Ünlü komedyen Cem Yılmaz , Twitter’dan yeni çekeceği Ali Baba ve 7 Cüceler filminin bir afişini paylaştı .
  • G.O.R.A.'nın devam filmi Arif ve 216 geliyor!  G.O.R.A.
  • Ünlü komedyen Cem Yılmaz yeni filminin müjdesini geçtiğimiz Mayıs ayında Instagram hesabından vermşti.  Cem Yılmaz , Twitter hesabından filme ait bir kaç çizim de paylaştı .
  • 1973 İstanbul doğumlu Türk komedyen, oyuncu, müzisyen, karikatürist, seslendirmen, senarist ve yapımcı Cem Yılmaz , ilk olarak 1988 yılında Her Şey Çok Güze.

cem yilmaz fundamentals tek parca
cem yilmaz fundamentals
cem yilmaz standartcy izle
cem yilmaz cmylmz 2008 full
cem yilmaz twitter
cem yilmaz film
cem yilmaz 2015
youtube cem yilmaz

Şunu mu demek istediniz: cem yilmaz yeni filmi paillat ! ?

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir