Cem Yılmaz Koyun Zootropolis ile Ses Stüdyosuna Girdi

Ünlü Komedyen Cem Yılmaz koyun Zootropolis ile ses stüdyosuna girdi. Cem Yılmaz, Disney’in animasyon harikası “Zootropolis: Hayvanlar Şehri”nin seslendirme kadrosuna dahil olmuştu. Cem Yılmaz filmin karakterlerinden koyun ve tavşan ile stüdyoya girmişti. Cem Yılmaz ve koyunun ses stüdyosunda ilk kamera arkası videosu yayınlandı. Cem Yılmaz, filmde Nick Wilde isimli tilkiyi seslendiriyor. Film 10 Haziran’da vizyona girecek.

Byron Howard
Rich Moore
Jared Bush
Josie Trinidad
Jim Reardon
Phil Johnston

Jennifer Lee

Zootropolis: Hayvanlar Şehri, Walt Disney Pictures tarafından yayınlanan ve yapımcılığı Walt Disney Animation Studios tarafından yapılan 2016 yapımı üç boyutlu, bilgisayar animasyonu, gizem, suç, komedi filmi. Disney’in 55. uzun metraj filmidir. Byron Howard ve  Rich Moore tarafından yönetilen filmin seslendirme kadrosunda Ginnifer Goodwin ,  Jason Bateman , Idris Elba ,  Jenny Slate ,  Nate Torrence ,  Bonnie Hunt , Don Lake, Tommy Chong,  J. K. Simmons , Octavia Spencer,  Alan Tudyk ve Shakira yer almaktadır. Film polis olmak isteyen bir tavşanın hayallerinin peşinden gitmesini, ulaştıktan sonra ki hayal kırıklığını ve işini yapma arzusunda yaşadıklarını konu edinmektedir.

Film galasını 17 Şubat 2016’da El Capitan Theatre’da yaptı ve 4 Mart 2016’da geleneksel 2D, Disney Digital 3D, RealD 3D ve  IMAX 3D biçiminde gösterime girdi. Hikayesi, animasyonu, mizahı, stereotip ve ırkçılık teması için övgü aldı. Bazı ülkelerde gişe açılış rekorları kırarak dünya çapında 1 milyar $’dan fazla hasılat etti. 2016’nın en çok hasılat yapan dördüncü filmi ve tüm zamanların en çok hasılat yapan 26. filmidir .

Amerikan Film Enstitüsü tarafından 2016’nın En İyi 10 Filmi‘nden biri seçilen film, En İyi Animasyon Filmi kategorisinde Akademi ve Altın Küre ödülünü kazandı, ayrca BAFTA ödülüne aday gösterildi.

  • Ana Sayfa Video Cem Yılmaz Koyun Zootropolis ile Ses Stüdyosuna Girdi .   Cem Yılmaz , filmde Nick Wilde isimli tilkiyi seslendiriyor. Film 10 Haziran’da vizyona girecek.
  • Zootropolis : Hayvanlar Şehri 10 Haziran'da ülkemizde vizyona girecek. Benzer haberler.
  • Ünlü komedyen Cem Yılmaz , 10 Haziran’da vizyona girecek Disney’den Zootropolis : Hayvanlar Şehri filmi için filmin karakterlerinden koyun ve tavşan ile stüdyoya girmişti.
  • Komedyen Cem Yılmaz , Disney’in animasyon harikası Zootropolis : Hayvanlar Şehri'nin seslendirme kadrosuna dahil olmuştu.
  • Cem Yılmaz , Koyunla Ses Stüdyosunda Cem Yılmaz , ' Zootropolis : Hayvanlar Şehri' filmi için stüdyoya girdi .
  • Cem Yılmaz ile Koyun Zootropolis İçin Stüdyoya Girdi ! Büşra. 23 Mayıs 2016. Cem Yılmaz ve koyunun eğlenceli görüntülerini içeren ilk kamera arkası videolar yayınlandı.
  • Cem Yılmaz , Koyun Zootropolis İçin Stüdyoya Girdi ve En Çok Izlenen Magazin Videoları Vidivodo'da.
  • Komedyen Cem Yılmaz , Disney’in animasyon harikası Zootropolis : Hayvanlar Şehri'nin seslendirme kadrosuna dahil olmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir