Çekici Olmanın En Etkili Sırları

Çekici nasıl olunur? Çekici insanın özellikleri nelerdir? Eminim siz de bir ortama girdiğinizde hemen gözlerin sizin üstünde olmasını istiyorsunuz. Kimi insanlar girdikleri mekanı aydınlatır, kimisi de zamanla çekici biri haline gelir. Biraz üzerinde çalışarak siz de cazibeli birisi olabilirsiniz. “Nasıl olacak” diyorsanız, yazıyı mutlaka sonuna kadar okumalısınız…

İşte çekici bir insan olmanın 10 altın kuralı; 

Herkese saygıyla yaklaşırlar

Çekici insanların müşterileriyle konuşurken de, yemek siparişi verirken de son derece saygılı olduklarını görürsünüz. Kendilerinin kimseden daha üstün olmadıklarını düşündükleri için herkese karşı saygılı bir üslup takınırlar.

Platin kuralını benimserler

 

Platin kuralı, her insana özel muamele yapmayı ilke edinir. Çekici insanlar, başkalarını tanıma konusunda birer uzman oldukları için, kime karşı nasıl davranacaklarını iyi bilirler ve Platin kuralını çok iyi bir şekilde uygularlar.

Kısa konuşmalarda etkilidirler

Çekici insanlar, kısa konuşmalarda kelimeleri daha farklı seçerler, soruları daha farklı sorarlar. Böylelikle yaptıkları konuşma ayaküstü bile olsa, karşılarındaki insanları etkilemeyi, bağ kurmayı ve duygusal etkileşime girmeyi başarırlar.

Sadece insanlara odaklanırlar

Çekici insanlar çevrelerindeki insanlara karşı gerçek bir samimiyet gösterirler. Kendisini değil diğer insanları düşünmeyi, onlara odaklanmayı tercih ederler.

Kendilerini çok fazla zorlamazlar

Çekici insanlar, ne kadar zeki olduklarıyla alakalı hikayelerle konuşmaları sürekli domine etmezler. Kibir ve böbürlenmek onların sahip olduğu dürtülerden değildir. Hatta bu tip insanların ne kadar itici olabileceğini de iyi bilirler.

Özgündürler

Çekici insanlar doğaldır. Ve sadece oldukları gibi hareket ederler. İnsanlar da özgün olanların cazibesine çok çabuk kapılabilirler. Özgün olanlara daha fazla güvenilir çünkü onlar numara yapmayı sevmezler.

Dürüsttürler

Dürüst olmak çok basit bir kavramdır ancak uygulaması zor olabilir. Çekici insanlar her şart altında doğru olanı yapmak isterler. Bu onlara zarar bile verse, doğrudan şaşmazlar.

Gülücükleri eksik olmaz

Eğer başkaları tarafından çekici bulunmak istiyorsanız, onlara karşı gülümseyin. Bu durumda karşınızdaki insanda size karşı gülümseyecektir ve aranızdaki bağ kuvvetlenecektir.

Ses tonunuzu doğru şekilde kullanın

Bulunduğunuz ortamda konuşurken sesiniz yumuşak ve huzurlu olmalıdır. Yani anlattığınız konuya göre yerine göre vurgulamalar yapın. Tonunuz ne yavaş ne de hızlı olmalıdır. Konuşurken canlı ve mutlu olmalısınız

Hayatı sevmek için muhakkak bir sebep bulurlar

Çekici insanlar pozitif ve tutkulu olurlar. Hayattan sıkılmayacakları gibi, başkalarının zevk almadığı kadar ondan zevk alırlar. Hayat yaşanması gereken bir macera gibi bakarlar.

Eğer siz de bu şekilde olmak istiyorsanız, akıllı telefonunuzu bir kenara koyun ve çevrenizdeki insanlara ilgi göstermeye başlayın. Unutmayın! Başkalarının sizi önemsemesini istiyorsanız önce siz onları önemseyerek işe başlamalısınız.

Reklam, “insanları gönüllü olarak belli bir davranışta bulunmaya ikna etmek, belirli bir düşünceye yöneltmek, dikkatlerini bir ürüne hizmete, fikir ve kuruluşa çekmeye çalışmak, onunla ilgili bilgi vermek, ona ilişkin görüş ve tutumlarını değiştirmelerini veya belirli bir görüşü ya da tutumu benimsemelerini sağlamak amacıyla oluşturulan; iletişim araçlarından yer ya da süre satın almak yoluyla sergilenen ya da başka biçimlerde çoğaltılıp dağıtılan ve bir ücret karşılığı oluşturulduğu belli olan duyuru”dur .

Çekici Olmanın En Etkili Sırları Özet Bilgiler

 • Çekici Olmanın En Etkili 6 Yolu! Daha çekici bir kadın olup hoşlandığınız erkeği etkilemek için 6 önerimiz var!  Çekici olmak için dekolteyi abartmayın.
 • Çekici Olmanın En Etkili Sırları . Haber Osman Güven . 30/06/2016.  İşte çekici bir insan olmanın 10 altın kuralı; 10Herkese saygıyla yaklaşırlar.
 • Çekici Olmak | Çekiciliğini Bu Tekniklerle %700 Artırabilirsin, Çekici Bir Erkek Olmak İçin Karizmatik Erkek Sırlarını Keşfet!  Tanışmanın En Etkili 3 Yolu.
 • Güzellik. Makyaj Sırları . Teknoloji. Bilgisayar.  Daha iyi bir dinleyici olmak için etkili 7 yöntem.  Amaçlı Konuşun Seçtiği kelimelerin ardında bir amaç olan kişiler çekici olurlar .
 • İşte size Çekici Olmanın Sırları . Kendinize Güvenin: Öz güveni yüksek bireyler, karşı cins tarafından her zaman  Doğru Giyim Tarzı: Belki de ilk karşılaşma anı için en etkili faktör.
 • İnsanlara ara sıra iltifatlar edebilirsiniz, ama dozunu kaçırmayın. Pedikür bakımınızı aksatmayın, tepeden tırnağa bakımlı olmak çekici olmanın ilk şartlarındandır.
 • Çekici olmanın sırları . Seksi bir kadın mısınız.seksi bir kadın olmayı istiyor ama beceremiyor musunuz.işte sorununuz  Varis Tedavisi İçin Etkili Çözüm LR Ürünleri.
 • 2. Kedi gibi olun : Gürültülü ve agresif değil, hafif, çevik, zarif, sessiz, yani uysal bir kedi gibi olduğunuzu hayal edin.
 • 2. Bir kadına yaklaşmanın ve onun sizi çekici bir erkek olarak bulmasının en etkili yollarından birisi de bakışlarına ya da gözlerine iltifat etmektir.
 • Okul, dershane, sınıf için sıra modellerine buradan ulaşın ve satın alın.
 • Çekiç , Pense, Tornavida, Mengene.

Tags:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir