Caroline Koç’tan Yeni Kahve Markası: Selamlique

Koç ailesinin gelini, Mustafa Koç’un eşi Caroline Koç kendi markası ile iş dünyasına adım attı. Türk kahvesine yeni bir tat getiren Caroline Koç, Selamlique markasıyla dünyaya açılıyor. Türk kahvesini dünyaya farklı bir tat ile anlatmayı amaçlayan Caroline, küçüklüğünden beri hayalini kurduğu bir işi başarmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti. İngiltere’den, Katar’a mağaza açılışları devam ediyor. Vizyonlarının dünyada Türk Kahvesi’nin itibarını güçlendirmek olduğunu vurgulayan Caroline Koç, Selamlique markasını duyurmayı amaçlıyor.

Selamlique Markasının Çıkış Hikayesi

 

Caroline Koç ve Banu Yentür’ün kurucusu olduğu Haremlique ev tekstili markasının müşterilerine sunduğu kahve; içenlerden tam not almış ve yoğun ilgi görmüş. Bu beğeni karşısında Caroline Koç, hazırlattığı kahveyi markalaştırmaya karar vermiş.

Vizyon

 

“Her şey bir fincan kahve ile başlar.” sloganı ile yola çıkan çiçeği burnunda kahve markası Selamlique, şimdiden dünyaya adının duyurmayı başarmış. Ülkemizde ise bir çok şehirde satışa sunuluyor.

Çeşitliliği

 

Selamlique, geleneksel, okkalı, çikolatalı, tarçınlı, kakuleli, damla sakızlı, kafeinsiz ve karışık olmak üzere birçok çeşidi ilede farklı tatları müşterilerine sunuyor.

Satış Noktaları

 

Şuan da ülkemizde; Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, İzmir, Mersin, İstanbul. Yurdışında, Almanya, Bae, İngiltere, Fransa, İran, Kanada, Katar, KKTC, Kuveyt, Suudi Arabistan’da satış noktaları bulunuyor.

Adres

 

Selamlique şirin ve şık mekanları ile dikkat çekiyor. İstanbul’luların uğrak yeri Selamlique İstanbul Teşvikiye Caddesi, City’s Nişantaşı Alışveriş Merkezi No:162 34367 Şişli/İstanbul adresinde faliyet gösteriyor.

Fiyatları

 

Selamlique fiyatları, 125g Kafeinsiz Türk Kahvesi özel paketinde 16,00 TL. 105 karışık tek pişirimlik paketler halinde satılan Selamlique ise 195 TL’den satışa sunuluyor.