Canlı Yayında Soyundu Fatih Terim’den Yardım İstedi!

Canlı yayında soyundu Fatih Terim’den böyle yardım istedi. Zonguldak’ta Pusula Tv’de ekrana gelen Spor Kritik programınını izleyenler bir anda şok oldu. Programda yorumculuk yapan eski futbolcu Resul Kumaş, şehir stadı için Fatih Terim’den ilginç bir yöntemle yardım istedi.

Zonguldak’ta yerel televizyondaki Spor Kritik adlı programda yorumcu olan eski futbolcu Resul Kumaş, böylesi yok dedirtti!

Canlı yayında Fatih Terim ile gençlik dönemine ait fotoğrafları gösteren eski futbolcunun milli takımlar teknik direktörü Fatih Terim’den bir isteği vardı.

Resul Kumaş, Zonguldakspor’un Karaelmas Kemal Köksal Şehir Stadyumu’nun tribünlerinin yapılması için destek istedi. Sesini duyurmak için de canlı yayında soyunmayı tercih etti.

 

İşte izleyenleri şoka sokan o dakikalar;

Resul Kumaş da Zonguldak milletvekillerini kastederek, “Ben bu Zonguldak için her şeyi yapmaya hazır bir insanım. Benim soyunmam önemli değil. Ben soyunursam o 5 tane milletvekili utanması gerekir” diyerek soyunmaya başladı. Resul Kumaş, takım elbisesinin ceketini, gömleğini ve atletini çıkarttıktan sonra pantolonun kemerini çözerken reklama girildi. O anlar ise canlı yayına yansıdı.

Olayın aslında bir arka planı var. Resul Kumaş, stat için yardım isteğini geçen hafta yaptı. Canlı yayında yaptığı çağrıya cevap gelmedi. Durum böyle olunca Pusula Tv’deki başka bir programcı Atilla Öksüz, Resul Kumaş’a “bu yöntemle olmaz  Resul hoca canlı yayında soyunursa ancak o zaman sesini duyurabilir” dedi. Bu çağrı ve tavsiye üzerine Resul Kumaş da canlı yayında soyunarak Fatih Terim’den yardım istedi.

Şimdi herkes, Fatih Terim ile Gençlik ve Spor Bakani Akif Çağatay Kılıç’ın canlı yayında soyunan Resul Kumaş’ın sesini duyup duymayacağını merak ediyor.

Fatih Portakal , Türk gazeteci ve sunucu.

  • Ana Sayfa TV & Müzik Canlı Yayında Soyundu Fatih Terim ’ den Yardım İstedi !  Olayın aslında bir arka planı var. Resul Kumaş, stat için yardım isteğini geçen hafta yaptı.
  • Fatih Terim ' den böyle yardım istedi .
  • Direktörü Fatih Terim ' den destek istedi , canlı yayında soyundu ."Spor Kritik" adlı programa yorumcu olarak katılan Resul Kumaş, canlı   O anlar ise canlı yayına yansıdı.
  • Fatih Terim ' den Destek İçin Canlı Yayında Soyundu Zonguldak'ta eski futbolcu Resul Kumaş, şehir stadı için Fatih Terim ' den soyunarak yardım istedi .
  • Halep'te 5 yıl sonra futbol. Canlı yayında soyunarak Fatih Terim ' den yardım istedi .  Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ' den destek isterken yarı çıplak soyundu .
  • Canlı yayında soyunan yorumcu Fatih Terim ' den yardım istedi Zonguldak'ta yerel  tanıdığı Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ' den destek isterken yarı çıplak soyundu .
  • Zonguldak'ta spor yorumculuğu yapan eski futbolcu Resul Kumaş, şehir stadı için Fatih Terim ' den ilginç bir yöntemle yardım istedi .
  • Fenerbahçeli Futbolcuların Formsuzluğu, Fatih Terim 'i Düşündürüyor. 07:14 •.  Rasim Ozan Kütahyalı, Canlı Yayında Sakallarını Kestirdi. 00:15 •.
  • Giriş Yap Facebook ile Giriş. Fatih Terim ' den Yardım İstemek İçin Canlı Yayında   tanıdığı Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ' den destek isterken yarı çıplak soyundu .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir