Cani Koca Boşanmak İsteyen Eşine Kaynar Su Döktü Sonra da Serbest Kaldı!

Boşanmak isteyen eşine kaynar su döktü! Duyanları şoke eden bu olay İzmit’te yaşandı. 43 yaşındaki Ahmet Duran kendisinden boşanmak isteyen eşi Ayten Duran uyurken üzerine çaydanlıkla kaynar su döktü.


3 çocuk annesi Ayten Duran eşi Ahmet Duran hakkında şiddet uyguladığı ve şiddetli geçimsizlik nedeniyle 6 ay önce boşanma davası açmıştı.

Duruşma davası 7 Nisan’da görülecekti. Ancak öncesinde mahkeme, eşine şiddet uygulayan Ahmet Duran’ın evden uzaklaştırılmasına, karar verdi.

Ahmet Duran iddiaya göre aşırı alkollü olarak 28 Mart akşamı, kapının kilidi değiştirilmediği için eve girdi. Ahmet Duran bir restoranda aşçılık yapan eşi Ayten Duran’ın uyuduğunu gördü. Mutfağa giden Ahmet Duran çaydanlıkta kaynattığı suyu uyuyan eşinin başından aşağıya döktü.

“Ayten’i yaktım şimdi ne yapayım?”

Acılar içerisinde yatağından fırlayan Ayten Duran banyoya doğru koşarak üzerine soğuk su dökmek istedi. Eşi Ahmet Duran ise önüne geçerek banyoya girmesini engelledi. Ayten Duran, “Tamam senden boşanmayacağım. Her yerim acıyor. Ne olur beni hastaneye yetiştir” diyerek yalvardı.

Ahmet Duran cep telefonuyla annesini arayarak, “Ayten’i yaktım şimdi ne yapayım?” diye sorduktan sonra “Oh iyi yaptım” diye bağırdıktan sonra kaçarak uzaklaştı.

Serbest bırakıldı

112 Acil ekiplerince Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan Ayten Duran, daha sonra Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Ünitesi’nde tedavi altına alındı.

Ahmet Duran olaydan 3 gün sonra teslim olurken, tutuksuz yargılanmak üzere serbest kaldı.

 

Boşanma, evliliğin yasal olarak sona ermesine boşanma denir. Günümüzde daha yaygın olmakla birlikte, boşanma evlilik kadar eskidir. Eski çağlardan beri bütün toplumlarda boşanmaya rastlanmaktadır.

Boşanma, karşılıklı sevgiye, güvene ve mutluluk beklentisine dayalı olan evlilik ilişkisini sona erdirdiği için acı verici bir durumdur. Ana babanın mutsuzluğundan etkilenen çocuklar, boşanma sırasında anne ile baba arasında bir seçim yapmak zorunda kalırlar. Güven verici aile ortamını yitirdikleri duygusuna kapılırlar. Bundan dolayı boşanma çocuklar için özellikle zordur. Boşanmayla gelen değişiklikler, çoğu zaman çocukların davranış bozukluklarına yol açar. Dersleri aksar, arkadaşları ile olan ilişkileri etkilenir.

Ne var ki çocuklar, eşler arasındaki uyumun bozulduğu, karşılıklı suçlamaların ve saygısız davranışların yer aldığı bir ortamda da mutlu olamazlar. Bu türden etkilerin de davranış bozukluklarına yol açtığı bir gerçektir. Gerçeklerin çocuğa ya da çocuklara onların anlayacağı bir biçimde anlatılması, durumu kabullenmelerini kolaylaştırabilir. Evlilik kadar eski olan boşanma, toplumların tarihsel gelişimine göre değişen özellikler gösterir. İlkel bir yaşam süren Pueblo Yerli kabilelerinde kadın, kocasının ayakkabılarını evin eşiğine bıraktığında onu boşamış sayılır. Birçok eski toplumda erkek çocuğun dünyaya gelmesi evliliği kalıcı kılardı. Kadının kısırlığı ise erkek için haklı bir boşanma nedeni sayılırdı.

  • Ana Sayfa Türkiye Cani Koca Boşanmak İsteyen Eşine Kaynar Su Döktü Sonra da Serbest Kaldı !  kaynar su döktü .  doğru koşarak üzerine soğuk su dökmek istedi .
  • İzmit'te, 43 yaşındaki Ahmet Duran kendisinden boşanmak isteyen 42 yaşındaki eşi Ayten Duran uyurken üzerine çaydanlıkla kaynar su döktü . DHA, 5 Nisan 2016 Salı.
  • İzmit'te 43 yaşındaki Ahmet Duran kendisinden boşanmak isteyen 42 yaşındaki eşi Ayten Duran uyurken üzerine çaydanlıkla kaynar su döktü .
  • İzmit’te, 43 yaşındaki Ahmet Duran kendisinden boşanmak isteyen 42 yaşındaki eşi Ayten Duran uyurken üzerine çaydanlıkla kaynar su döktü .   Koca , evden uzaklaştırıldı.
  • İzmit'te, 43 yaşındaki Ahmet Duran kendisinden boşanmak isteyen 42 yaşındaki eşi Ayten Duran uyurken üzerine çaydanlıkla kaynar su döktü .  KOCA SERBEST .
  • Hakkında evden uzaklaştırma kararı bulunan Ahmet Duran kendisinden boşanmak isteyen eşi Ayten Duran uyurken üzerine çaydanlıkla kaynar su döktü .
  • İzmit'te, 43 yaşındaki Ahmet Duran kendisinden boşanmak isteyen 42 yaşındaki eşi Ayten Duran uyurken üzerine çaydanlıkla kaynar su döktü .  Koca , evden uzaklaştırıldı.
  • İzmit'te, 43 yaşındaki Ahmet Duran kendisinden boşanmak isteyen 42 yaşındaki eşi Ayten Duran uyurken üzerine çaydanlıkla kaynar su döktü .
  • kararı bulunan koca boşanmak isteyen eşinin üstüne kaynar su döktü .   Ahmet Duran olaydan 3 gün sonra teslim olurken, tutuksuz yargılanmak üzere serbest kaldı .
  • İzmit'te 43 yaşındaki Ahmet Duran kendisinden boşanmak isteyen 42 yaşındaki eşi Ayten Duran uyurken üzerine çaydanlıkla kaynar su döktü .  Serbest bırakıldı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir