Caner Erkin İnter’e mi Gidiyor?

Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Caner Erkin’in adı İnter ile anılıyor. Geçtiğimiz günlerde bu haberin asparagas olduğu söylense de son sözü İnter yöneticileri söyledi. İnter Kulübü, Fenerbahçe’nin başarılı sol beki Caner Erkin’i kadrolarına dahil etmek istediklerini belirtti.

Sarı lacivertli ekibin başarılı sol beki Caner Erkin hakkındaki transfer dedikodularında son noktaya geliniyor. Caner Erkin için İnter ile anlaşıyor sözleri hakkında İnter’den açıklama geldi. İnter, Caner Erkin’i kadrolarına dahil etmek istediklerini resmi olarak açıkladı.

İnter’de şu anda teknik direktör olarak Galatasaray’dan da yakından tanıdığımız İtalyan hoca Mancini görev yapıyor. Mancini’nin Caner Erkin için, yakından tanıdığı bir isim olduğunu ve çok başarılı bulduğunu söylerken bu konuda kulübün sportif direktörü Piero Ausilio’nun son sözü söyleyeceği konusundaki sözleri gündeme bomba gibi düştü.

İtalyan takımı İnter’de transfer politikasını takip eden Ausilio bu konuyla ilgili resmi bir açıklama yaptı. Caner Erkin ile ilgilendiklerinin altını çizen Ausilio, aynı zamanda 4-5 futbolcuya daha ihtiyaçları olduğunu söyledi. Ausilio: ‘Bonservisi elinde olan oyunculara öncelik veriyoruz ve Caner Erkin bonservissiz transfer edebileceğimiz, ilgilendiğimiz isimler içerisinde yer alıyor. Yapacağımız transferlerle ilgili hocamızla görüştük ve fikir alışverişinde bulunduk. Mayıs ayının ortasına doğru harekete geçmeyi düşünüyoruz” dedi.

Piero Ausilio, satın alma opsiyonuyla Galatasaray’dan kiralanan oyuncu da Telles’i gözden çıkaracaklarının sinyalini de verirken Mancini’nin gelecek sezon da İnter’i çalıştıracağını belirtti.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir