Canan Karatay’ın Troll Hesabından Aşırı Komik Paylaşımlar

Canan Karatay’ın troll hesabı güldürüyor! Türkiye’de diyet ve ekmek deyince akla gelen ilk isim Prof. Dr. Canan Karatay… Karatay, engin bilgisinin yanında, sempatik kişiliği ve beslenme konusundaki katı kuralları ile sürekli gündemde. Durum böyle olunca Canan Karatay için capsler paylaşılıyor. Öyle ki Karatay için, sahte hesaplar bile açılmış durumda. O hesaplardan biri de @CananKeratay…

İşte Canan Karatay adına açılan troll hesaptan atılan birbirinden komik 16 tweet…

Şişman şişman konuşma 🙂

Diyet yapsana!

Ah o diyet listesi!

Uzmana kulak ver

Vuuu çok sert!

Canan Hocaya kulak verin 🙂

Eee önemli tabi!

Hurafe onlar hurafe 🙂

Gel de gülme

Gülmek Serbest!

Yorumsuz

Canan hoca haklı 🙂

Çaylarrrr

 Ah o şişmanlar 🙂

Yorumsuz

Trol, İnternet ‘te insanların keyfini kaçırmak ya da münakaşa başlatmak için tohum ekmeye çalışan kişi. . Forumlar, bloglar, sohbet odaları gibi çevrimiçi topluluklarda kasten alevlendirici , konu ile ilgisi olmayan mesajlar göndererek okuyucuları provoke edip duygusal cevaplar verdirtme ya da bir başlığın konusunu dağıtma niyetindedirler.

  • Ana Sayfa Eğlence Canan Karatay ’ ın Troll Hesabından Aşırı Komik Paylaşımlar .  Durum böyle olunca Canan Karatay için capsler paylaşılıyor.
  • Canan Karatay ' ın troll açılmış bir hesabından atılan bu paylaşımlara çok güleceksiniz.  Gökhan Tevek'ten Aşırı Komik Hikayeler.
  • Canan Karatay ’ ın troll hesabı güldürüyor! Türkiye’de diyet ve ekmek deyince akla gelen ilk isim Prof.  Öyle ki Karatay için, sahte hesaplar bile açılmış durumda.
  • Troll Canan Karatay 'dan 14 Aşırı Komik Paylaşım .  Aşırı Eğlenen Karadenizli Genç. Автор: Kemal Ekşioğlu ve Paylaşımları .
  • odası’na müracaatı sonrası, prof. dr.
  • Troll Canan Karatay 'dan 14 Aşırı Komik Paylaşım . ofpof . Canan Karatay ' ın troll açılmış bir hesabından atılan bu paylaşımlara çok güleceksiniz.
  • Canan karatay diyeti ve olağan dışı iddaaları ile sürekli gündemde kalmayı başaran kalp ve iç hastalıklar doktorumuz.
  • Giriş Yap Facebook ile Giriş. Canan Karatay 'dan Troll mü Yoksa Gerçek mi İkileminde Bırakan 15 Saykodelik Açıklama.
  • Posted on 14/01/2016. 375. Paylaşım .  Twitter’da onun adına açılan parodi hesap da Canan   Etiketler: Canan karatay , Canan Karatay komik , Canan Karatay twitter.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir