Canan Karatay’dan Ahmet Hakan Coşkun’a ilginç Cevap!

Prof. Dr. Canan Karatay, Ahmet Hakan Coşkun için 10 lahmacun yaptırdı. Paketi de Cnn Türk binasına gönderdi. Peki, Canan Karatay neden Ahmet Hakan’a lahmacun gönderdi. Bu hareketin arkasında ne var? İşte cevabı;


Prof. Dr. Canan Karatay, Mersin’de kallavi bi sofrada lahmacun yerken görüntülenmişti. O fotoğraf sosyal medyada olay oldu. Herkes “ekmek yemeyin” diye milleti uyaran ama kendisi lahmacun yiyen Canan Hocayı konuşur olmuştu.

Karatay, aynı günün akşamında “o ekmek değil lahmacundu” diye açıklama yapmak zorunda kalsa da iş işten geçmişti artık. Günlerce Canan hocanın bu fotoğrafı gündemde kaldı.

Ahmet_hakan

Gazeteci Ahmet Hakan Coşkun’da bu konuyu köşesine taşımış Canan hocanın lahmacun yemesini eleştirmişti.

 

2016-02-22 02.45.22

Canan Karatay’dan Lahmacunlu Cevap

Bu yazının yayınlanmasını ardından Canan Karatay’ın Ahmet Hakan Coşkun’a cevabı da gecikmedi. 10 lahmacun yaptıran Canan Hoca, Ahmet Hakan Coşkun’a paket yaptırıp yolladı.

Ahmet Hakan Coşkun, Canan hocanın bu lahmacunlu cevabını da köşesine taşıdı. Zarif ve iştah açıcı cevabı için de Canan Karatay’a teşekkür etmeyi unutmadı.

Biz de afiyet olsun diyelim 🙂

 

  • Gazeteci Ahmet Hakan Coşkun ’da bu konuyu köşesine taşımış Canan hocanın lahmacun yemesini eleştirmişti. Canan Karatay ’ dan Lahmacunlu Cevap .
  • ünlü Profesör Doktor Canan Karatay 'dı.  Hakan 'a Karatay 'cı olursanız yaşarsınız' diye cevap verdi.  Ahmet Hakan Coşkun , Ahmet Hakan , Cnn Türk, Karatay , Diyet, Cnn.
  • ünlü Profesör Doktor Canan Karatay 'dı.  Ahmet Hakan Coşkun , Ahmet Hakan , Cnn Türk, Karatay , Cnn.  Erdoğan' dan Anket Sorularına Cevap : Sağlıklı Anketler Gelmiyor.
  • CNN Türk'te Ahmet Hakan 'ın konuğu ünlü Profesör Doktor Canan Karatay 'dı.  Karatay , 'Yaşayacak mıyım' diyen Ahmet Hakan 'a Karatay 'cı olursanız yaşarsınız' diye cevap verdi.
  • Canan Karatay , Ahmet Hakan 'ın elindeki kırmızılığı görünce canlı yayında ilginç anlar yaşandı.  mıyım' diyen Ahmet Hakan 'a Karatay 'cı olursanız yaşarsınız' diye cevap verdi.
  • CNN Türk'te Ahmet Hakan 'ın konuğu ünlü Profesör Doktor Canan Karatay 'dı.  Karatay , 'Yaşayacak mıyım' diyen Ahmet Hakan 'a Karatay 'cı olursanız yaşarsınız' diye cevap verdi.
  • Ahmet Hakan 'ın konuğu ünlü Profesör Doktor Canan Karatay ' dı.  Karatay , 'Yaşayacak mıyım' diyen Ahmet Hakan 'a ' Karatay 'cı olursanız yaşarsınız' diye cevap verdi.
  • Ahmet Hakan , son günlerin popüler konusu ‘Nutella ve palmiye yağı’ sorusunu yöneltti.  Son günlerin en çok konuşulan ürünü olan ‘Nutella’ Canan Karatay ’ dan da nasibini aldı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir