Call Of Duty BlackOps Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Treyarch tarafından geliştiren Call Of Duty BlackOps oyunu ilk etapta, PC, PS3, X360 ve Wii platformları için hazırlanmıştı. PC kullanıcılarının merakla beklediği Windows işletim sistemleri için Call Of Duty BlackOps versiyonu yayınlandı. Call Of Duty serisi oyunları dünyanın en çok oynanan oyunları arasında olmasına rağmen geniş çaplı oyunlar kategorisinde olması, donanımsal gereksinimleri üst düzeyde olmasını gerektiriyor. Bu sebeple oyunu satın almadan önce, en iyi sistem gereksinimlerini öğrenmeniz yararlı olacaktır. Şayet size sunacağımız sistem gereksinimleri kullandığınız PC’lerfe yok ise, bu müthiş oyundan keyfi almak biraz zor olacaktır. Peki, Call Of Duty BlackOps için sistem gereksinimleri nelerdir? Call Of Duty BlackOps oyununu PC’mde oynayabilir miyim? Call Of Duty BlackOps çok kasar mı? sorularınızın yanıtlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Call Of Duty BlackOps Gereksinimleri Nelerdir?

Treyarch tarafından Call Of Duty BlackOps PC versiyonun oynanabilmesi için ilk açıklama geldi. Ve Call Of Duty BlackOps’u rahatlıkla oynayabilmeniz için gereken sistem gereksinimleri şunlar;

* İşletim sistemi : Windows Vista/XP/7/8/8.1/10

* İşlemci : Intel Core2 Duo E6600 VE AMD Phenom X3 8750 ( Burada belirtilen İşlemci modelleri en düşükleri ve burada belirtilen işlemcilerden daha yüksek işlemci modellerie sahipseniz sorun olmayacaktır. )

* RAM : 2GB ( Minumum )

* Boş disk alanı : 12GB ( Sistemin Kurulu Olduğu Harddisk Alanınız İçin Minumum Gereksinim )

* Ekran kartı: Shader 3.0 destekli ya da daha iyisi, 256 MB NVIDIA GeForce 8600GT/ATI Radeon X1950Pro ya da daha üst modeller

Yukarıdı belirtilen gereksinimler minumum olanlardır. Daha iyi bir donanıma sahipseniz muhtemelen Call Of Duty BlackOps oynarken daha keyifli vakitler geçirebilirsiniz. İyi eğlenceler..

Oyun ile İlgili Görseller