Çalgı Çengi İkimiz Geliyor

Türkiye’de sinema sektörünün en kült filmlerinden bir tanesi olan ve belki de komedi alanında, tahtını bugüne dek kimseye kaptırmayan; Çalgı Çengi filminin ikincisi büyük bir sürprizle, geçtiğimiz günlerde resmen duyuruldu. Birincisi, 2011 yılında yayınlanmış olan filmin özellikle maddi getirisi büyük olmuş;  film devasa bir seyirci kitlesine sahip olmakla oldukça fazla övünmüş; hatta komedi filmlerinin Türkiye’deki atası haline gelmişti. Özellikle yönetmen ve senarist Selçuk Aydemir’in ilk komedilerinden bir tanesi olan Çalgı Çengi’nin; bu “ilk” olma yönü bundan sonraki filmlerinin de; bu tabanda seyretmesine neden olmuştu. Aydemir, bu filmden sonra sürekli aynı oyuncu kadrosuyla çalışmakla birlikte, her filminde bir öncekinin üzerine koymuş; belki de ardında büyük bir miras bırakmayı bilmişti. Bu büyük mirasın son filmi 2011 yılından, altı yıllık bir aradan sonra Çalgı Çengi İkimiz olacak gibi görünüyor.

Kadroya baktığımızda, oyuncuların hemen hemen aynı olduğunu görüyoruz. Komedi ve macera temalarının her zaman olduğu gibi, yoğunlukta işleneceği bu filmde, başrollerde komedi filmlerinin vazgeçilmez ikilisi ve Aydemir ile oldukça iyi anlaşan iki isim olan Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ı görüyoruz. Bu oyuncular dışında, Rasim Öztekin, Tuna Orhan gibi isimler de yine filmin içerisinde yerini alacak. Sinemalar gibi yerel sinema platformlarında şimdiden oldukça övülen ve yüzlerce kişinin izleme listesine, şimdiden aldığı Çalgı Çengi İkimiz’in iyi bir hasılat yapması bekleniyor.

Filmde, Gürkan ve Salih’in akıl almaz maceraları kaldığı yerden devam ediyor. Ancak bu kez ikili, mafya üyelerinin ailelerine şarkı söylemek, düğünlerine katılmak yerine; bu işi bırakıp “adam” olmak istiyorlar. Dolayısıyla, öncelikli hedefleri mafyadan kurtulmak olan ikilinin; Hızlı ve Öfkeli filmine gönderme olarak “son bir iş”leri mevcut. Bu son iş sayesinde, mafyanın rahat bırakacağı ve kendilerine ait bir yaşama nihayet kavuşacak olan ikilinin; son işlerinde ise başlarına gelmeyen kalmayacak gibi görünüyor. Önce bambaşka mafyalarla, sonra da tekrar çalıştığı adamla başlarını derde sokacak olan ikilinin bir nikahtan, memuru kaçırması gerekir ancak bu nikah memuru; sadece nikah memuru olmaktan çok uzak bir adamdır. Memur, ünlü megastar Tarkan’ı ünlü yapmıştır ve kendilerini de ünlü yapabilecek kapasiteye, çevreye sahiptir. Filmde, zor bir karar içerisine girecek olan Gürkan ve Salih; bakalım kararlarını ne yönde vereceklerdir? Ünlü olup, herkesçe tanınmak mı yoksa mafyadan azledilmek mi?

Uzun süredir beklenen ve nihayet sinemalara 6 Ocak 2017 tarihinde girecek olan Çalgı Çengi 2 yahut Çalgı Çengi İkimiz’in vizyonda 3 hafta kadar kalması ve hatta bu süreyi aşması bekleniyor. Bakalım, önümüzdeki günlerde film yeni fragmanlarla karşımıza çıkacak mı?

Çalgı Çengi İkimiz Geliyor

Çalgı Çengi, 2010 Türkiye yapımı, Selçuk Aydemir ‘in yönettiği filmdir. Başrollerini Murat Cemcir ile Ahmet Kural ‘ın paylaştığı film, düğün, nişan gibi organizasyonlarda müzisyenlik yapan iki teyze oğlunun bir cinayete tanık olmasıyla gelişen olayları konu alır. Film, Cem Yılmaz ‘ın sponsorluğunda gösterime girmiştir.

çalgı çengi ikimiz fragman, çalgı çengi 2 full hd izle, çalgı çengi ikimiz full izle, çalgı çengi ikimiz fragmanı, çalgı çengi ikimiz oyuncuları, çalgı çengi ikimiz izle, çalgı çengi 1 full izle, çalgı çengi ikimiz vizyon tarihi

Çalgı Çengi İkimiz Geliyor Özet Bilgiler

  • ikilisi, kavga sahnelerinin damga vuracağı ‘ Çalgı Çengi İkimiz ’le iddialı geliyor .  ‘ Çalgı Çengi İkimiz ’ ile maceralarına kaldıkları yerden devam eden ikili, bu kez rekor bekliyor.
  • 13 milyondan fazla seyirciye ulaşan ancak gişe rekorunu küçük farkla 'Recep İvedik 4'e kaptıran Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisi, ' Çalgı Çengi İkimiz ' filmiyle iddialı geliyor .
  • Uzun süredir gündemde olan ve beklenen Çalgı Çengi İkimiz (2) yolda geliyor . Çekimleri biten filmin 6 Ocak 2017 tarihinde vizyonda olacağı söyleniyor.
  • Çalgı Çengi 2 filmiyle karşımıza gelen ikiliyi bir tatil beldesinde ilginç olaylar zinciri bekliyor olacak.  Çalgı Çengi 2 izle. 94.924. FILM BILGILERI 4 hafta önce eklendi.
  • yine bol eğlenceli bir film olan ' Çalgı Çengi İkimiz ' ile 6 Ocak'ta izleyicinin karşısına çıkacak.  Bu Şehir Arkandan Gelecek 4. bölüm fragmanında sürpriz gelişme! 24.01.2017.
  • Sinema izleyicilerinin merakla beklediği Çalgı Çengi İkimiz filminden yeni fragman yayınlandı. Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in başrollerini paylaştığı
  • Sıradaki. Çalgı Çengi İkimiz Süre: 1:54:00. Full Prim 5 görüntüleme. Yeni.  Çalgı Çengi İkimiz / Sinema çekimi silinmeden izle Süre: 56:03. filmin izinde 100 görüntüleme.
  • Süper ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir 6 Ocak’ta vizyona girecek serinin ikinci filmi olan, ‘ Çalgı Çengi İkimiz ’ filminin basın tanıtımını yaptılar.
  • ‘ Çalgı Çengi İkimiz ’ de sevdiği kızla evlenmek için mafyadan ayrılmak isteyen Salih ve kuzeni Gürkan’a bunu gerçekleştirmeleri için tek bir şart sunulur.
  • filminin Devam Filmi Olan İkinci Filmi Çalgı Çengi İkimiz Filmi 2017 Yılında Geliyor .  Çalgı Çengi İkimiz Filminin Konusu Nedir? Salih ve Gürkan Ankaralı iki teyzeoğludur.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir