“Çalgı Çengi 2: Allah’ım Sana Geliyorum” Vizyona Ne Zaman Girecek?

Çalgı Çengi 2 geliyor! Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in oynadığı “Çalgı Çengi filminin 2.’si çekilmeye başladı. Sinemaseverlerden tam not alan komedi filmi “Çalgı Çengi 2” vizyona ne zaman girecek? İşte detaylar…

Çalgı Çengi 2011’de vizyona girmiş sinema severlerden tam not almıştı. 5 yıl aradan sonra filmin 2.’si çekilmeye başladı.

Hemen şunu söyleyelim, filmin yönetmen ve başrolleri değişmedi. Yönetmen Selçuk Aydemir’in yönetiminde Ahmet Kural ve Murat Cemcir, ‘Çalgı Çengi 2 Allah’ım Sana Geliyorum’da yine başrolde olacaklar.

İlk film sinema salonlarında toplam 59 bin 736 kişinin izlemesine karşın çok büyük beğeni toplamıştı. İnternette izlenme rekorları kırmıştı.

Yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı ‘Çalgı Çengi’nin devamı olacak ‘Çalgı Çengi 2: Allah’ım Sana Geliyorum’ filminin, Ocak 2017’de  sinemaseverlerle buluşması bekleniyor.

1570-calgicengi2allahimsanageliyorum

İlk filmde olduğu gibi yine başrolde yer alacak Ahmet Kural ve Murat Cemcir, ‘Çalgı Çengi 2’yi de Selçuk Aydemir’e emanet edecek. Filmde, iki ünlü oyuncunun yanı sıra Bora Akkaş ve Cahit Gök gibi isimler rol alacak.

‘Salih’ ve ‘Gürkan’, ilk filmde başlarını mafya ile belaya sokmuştu. Devam filminde ana karakterlerin, yola mafya ile beraber devam etme kararı alacağı belirtildi.

 

‘Çalgı Çengi’ ile tanınan Ahmet Kural-Murat Cemcir ikilisi, daha sonra çektikleri ‘Düğün Dernek’ (6 milyon 980 bin seyirci) ve ‘Düğün Dernek 2 Sünnet’ (6 milyon 69 bin seyirci) filmleriyle gişede büyük başarı elde ettiler.

Çalgı Çengi İkimiz, 2016 yapımı, komedi türündeki Türk filmidir. Yapımcılığını TR 40 33’ün üstlendiği filmin senaristliğini ve yönetmenliğini Selçuk Aydemir yapmıştır. Filmin baş rollerini Ahmet Kural , Murat Cemcir ve Rasim Öztekin paylaşmaktadır. Murat Cemcir, film için 4 milyon dolara yakın para harcadıklarını söylemiştir.

  • tam not alan komedi filmi “ Çalgı Çengi 2 ” vizyona ne zaman girecek ?   Ahmet Kural ve Murat Cemcir, ‘ Çalgı Çengi 2 Allah ’ ım Sana Geliyorum ’da yine başrolde olacaklar.
  • Çalgı Çengi 2 Ne Zaman ” Çalgı Çengi 2 : Allahım sana geliyorum ‘ filminin 13 Ocak 2017 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.  Daha vizyona girmedi pezolar.
  • Çalgı Çengi 2 Ne Zaman ” Çalgı Çengi 2 : Allahım sana geliyorum ‘ filminin 13 Ocak 2017 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.
  • Çalgı Çengi 2 : Allah ' ım Sana Geliyorum " Vizyona Ne Zaman Girecek .  gibi heyecanla 2017 yılında vizyona girecek olan ” çalgı Çengi 2 ; 2016 kurban bayramı tatili ne zaman .
  • bir şekilde vizyona girmiş ve büyük beğeni toplamıştı.  Çok büyük bir kitle devam filmi olan Çalgı Çengi 2 Allah ’ ım Sana Geliyorum ’un ne zaman   Lütfen Mail Adresinizi Girin .
  • “ Çalgı Çengi 2 : Allahım Sana Geliyorum ” adlı devam filminin vizyon tarihi 13 Ocak 2017 olarak planlanıyor.
  • Haliyle akıllara tekrardan gelen bu efsanevi soru Çalgı Çengi 2 Ne Zaman Vizyona Girecek ? cevap buldu.
  • Çalgı Çengi 2 Ne Zaman Geliyor? 07 Kasım 2012 Çarşamba 14:00.  Oscar Yarışındaki Oyuncuların Televizyonla İmtihanı. Tweet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir